Grand Emperor Hotel

Accommodatieklasse: 4
Hotel in Macau met 2 restaurants en gelegen bij een winkelcentrum

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Grand Emperor Hotel is het minder dan 10 minuten rijden naar Cotai Strip en Venetian Macao Casino. Heb je trek gekregen? Ga eens naar 東湖海鮮火鍋酒家, een van de 2 restaurants, waar je kunt genieten van ontbijt, lunch en diner. Andere reizigers waarderen de algehele staat van de accommodatie.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 2 restaurants en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Oppasservices
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Een geldautomaat/bankservice
  • Wasserijservice
  • Conferentieruimte
  • Conciërgeservices

Net als thuis (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Oppasservices
  • Eigen badkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 69
inclusief belastingen en toeslagen
7 okt - 8 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Studio (Double)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 twijfelaars

Familiekamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 Twijfelaar

Royal studio suite

  • Uitzicht op de stad
  • 127 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Executive studio suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 84 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe driepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 twijfelaars

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
288 Avenida Comercial de Macau, Macau

In de buurt

  • Warenhuis Nieuw Yaohan - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Almeida Ribeiro Street - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Senado-plein - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Casino Lisboa - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Ruïnes van de St. Paul-kathedraal - 13 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Macau (MFM-Macau Intl.) - 14 min. rijden
  • Zhuhai (ZUH-Jinwan) - 51 min. rijden
  • Internationale luchthaven Hong Kong (Hong Kong) - 54 min. rijden
  • Station Zhuhai - 14 min. rijden
  • Station Barra - 23 min. lopen

Restaurants

  • ‪Margaret's Café e Nata - ‬4 min. lopen
  • ‪鳳城珠記 - ‬2 min. lopen
  • ‪星巴克 - ‬1 min. lopen
  • ‪Restaurante Solmar 沙利文餐廳 - ‬4 min. lopen
  • ‪SKY 21 - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Grand Emperor Hotel

  • Vanaf Grand Emperor Hotel is het minder dan 10 minuten rijden naar Cotai Strip en Venetian Macao Casino. Heb je trek gekregen? Ga eens naar 東湖海鮮火鍋酒家, een van de 2 restaurants, waar je kunt genieten van ontbijt, lunch en diner. Andere reizigers waarderen de algehele staat van de accommodatie.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 311 kamers
    • Verdeeld over 23 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen tot en met 3 jaar oud krijgen gratis ontbijt
    • Oppasservices

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie (maximaal 1 parkeerplaats per unit)

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Selfserviceontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • 2 restaurants
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Oppasservices
  • Babybadje

Werken tijdens je reis

  • Conferentieruimte (147 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Portier

Voorzieningen

  • Geldautomaat/bankservice
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Tapijten in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 40 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Badjassen en pantoffels
  • Kinderbadjassen en kinderpantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Wekker
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Speciale voorzieningen

Dineren

東湖海鮮火鍋酒家 - Een restaurant met ontbijt, lunch en diner. Dagelijks geopend.
貴族炉端燒 - Een restaurant met lunch en diner. Dagelijks geopend.
鮮味王 - buffetrestaurant op het terrein. Dagelijks geopend.
麵包站 - café op het terrein. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een selfserviceontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. MOP 132 voor volwassenen en MOP 88 voor kinderen

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van MOP 300 per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International, Union Pay
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Grand Emperor
Grand Emperor Hotel
Grand Emperor Hotel Macau
Grand Emperor Macau
Hotel Grand Emperor
Hotel Grand Emperor
Grand Emperor
Grand Emperor Hotel
Grand Emperor Hotel Hotel
Grand Emperor Hotel Macau
Grand Emperor Hotel Hotel Macau

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Grand Emperor Hotel ?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Grand Emperor Hotel ?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Grand Emperor Hotel ?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Grand Emperor Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar Casino Lisboa (8 min. lopen) en Wynn Macau Casino (10 min. lopen) liggen allebei in de buurt.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Grand Emperor Hotel ?

Ja, er zijn 2 restaurants ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Grand Emperor Hotel zich?

Grand Emperor Hotel ligt op een korte 1 minuten lopen van Warenhuis Nieuw Yaohan en 3 minuten loopafstand van Almeida Ribeiro Street.

Beoordelingen

Beoordelingen over Grand Emperor Hotel

8,8

Uitstekend

8,6

Netheid

9,0

Locatie

8,8

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

交通方便,旺中帶靜,住房整潔乾淨。 登記服務員Jeremy態度親切,細心。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

整體而言這次在英皇酒店住宿的感覺很棒有機會還會再去入住
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, nice and clean room.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything is good, we really enjoy stay in this hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

i like the property because it is few step from the Mall and the hotel staff are very accommodating, friendly and helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Comfortable and quiet, very ideal for a good rest and good location too!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A very nice hotel in Macau
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

位置优越!房间很大!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

地點好交通方便,服務人員都很熱情,附近去景點都很方便,下次還會選擇這裡。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

아침식사 가성비는 정말 좋습니다. 오믈렛 등 계란요리 즉석에서 만들어주는 코너 있는데도 쌉니다. 위치하고 청결도 좋고 직원들 친절합니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

交通方便 附近有餐廳和商場 地理位置十分好 職員有禮殷勤
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

酒店在澳門市中心,地點方便,房間寬敞舒適,職員有禮!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

大堂服務員j.wu態度熱諴,有禮非常,工程人員入房維修,有禮及效率高。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything excellent, strongly recommended
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

客房整潔,酒店地點方便
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Personnel accueillant et la chambre était parfaite. La localisation de l’hôtel est très bien.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

立地は最高、隣に百貨店、向かいのビルにコンビニがあります。ロビーにはカフェ、お部屋はとっても広く綺麗でスリッパはフカフカでした。スタッフさんはとても優しいです。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Good value for money and its location is central and convenient
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Concierge is very helpful in arranging taxi
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, friendly staff!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

感覺良好
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

職員親切有善,房間整齊乾淨舒服,雪櫃有少量飲品及薯片免費享用。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

舒服。齊體很好 枕頭太高,有待改善 地點方便。很近議事廳。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Excellent room and area.