Clos du Cèdre

Accommodatieklasse: 2
Pension op enkele stappen van Engelse Tuin

Kies datums om prijzen te bekijken

Clos du Cèdre heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Engelse Tuin en Tour de l'Horloge. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een continentaal ontbijt dat dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Ook een terras, een tuin en een oplaadpunt voor elektrische fietsen behoren tot de aanwezige voorzieningen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Terras
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij de receptie
  • Koelkast in de gemeenschappelijke ruimte
  • Meertalig personeel
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (5)

  • Tuin
  • Terras
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Beperkt aantal parkeerplaatsen bij de accommodatie
  • Kinderstoel
De huidige prijs is € 352
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Ontbijt en privé dineren
In dit pension begint u de dag met een continentaal ontbijt met een vleugje luxe. Champagne op de kamer en de mogelijkheid om privé te dineren zorgen voor romantische momenten.
Luxe slaapplek
Droom weg op pillowtop-matrassen met eersteklas beddengoed. Kies kussens uit het menu en ontspan onder het genot van champagne en een regendouche.

Kameropties

Luxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 kingsize bed, balkon, uitzicht op park

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op het park
  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Luxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 kingsize bed, bad, uitzicht op park

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op het park
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer, 1 kingsize bed, bad, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer, 1 kingsize bed, bad, uitzicht op tuin

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Panorama tweepersoonskamer, 1 queensize bed, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Luxe huis, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
5 Rue Néel de la Vigne, Dinan, Côtes-d'Armor, 22100

In de buurt

  • Haven van Dinan - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Les Remparts de Dinan - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Tour de l'Horloge - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Église Saint-Sauveur - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Église Saint-Malo de Dinan - 6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Dinard (DNR-Dinard - Pleurtuit - Saint-Malo) - 31 min. rijden
  • Rennes (RNS-Saint-Jacques) - 62 min. rijden
  • Station Dinan - 15 min. lopen
  • Station Plerguer - 21 min. rijden
  • Station Saint-Samson-sur-Rance-La Hisse - 22 min. rijden

Restaurants

  • ‪Le Café Noir - ‬7 min. lopen
  • ‪La Bigoudène - ‬4 min. lopen
  • ‪La Guinguette Des Marmouz - ‬16 min. rijden
  • ‪Zaï Zaï - ‬14 min. lopen
  • ‪Cafe De La Mairie - ‬7 min. lopen

Over deze accommodatie

Clos du Cèdre

  • Clos du Cèdre heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Engelse Tuin en Tour de l'Horloge. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een continentaal ontbijt dat dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Ook een terras, een tuin en een oplaadpunt voor elektrische fietsen behoren tot de aanwezige voorzieningen.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 6 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 10 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie (maximaal 1 parkeerplaats per unit)
    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 200 meter afstand
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt elke dag 08.30 uur–10.00 uur
  • Privédiners
  • Koelkast in de gemeenschappelijke ruimte

Activiteiten

  • Informatie over fietstours
  • Fietsverhuur in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Gedeelde werkplekken

Diensten

  • Meertalig personeel
  • Oplaadpunt voor elektrische fietsen

Voorzieningen

  • 2 gebouwen/torens
  • Gebouwd in 1880
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Kunstgalerie ter plaatse
  • Fietsenstalling
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheid

  • Helling bij de hoofdingang
  • Spiegel met vergroot spiegelbeeld
  • Deurklinken
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • 4 trappen om bij de accommodatie te komen
  • Hardhouten vloer in openbare ruimten

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Espressoapparaat
  • Waterkoker

Jezelf opfrissen

  • Regendouche
  • Alleen een douche

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))

Eten en drinken

  • Champagneservice
  • Gratis mineraalwater
  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Schadeborg: EUR 1000 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.83 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 40.0 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie 53498345345HL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Clos du Cèdre?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Clos du Cèdre?

Ja. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Clos du Cèdre?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Clos du Cèdre en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Clos du Cèdre biedt ook een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Clos du Cèdre zich?

Clos du Cèdre ligt op een korte 2 minuten lopen van Église Saint-Sauveur en 3 minuten loopafstand van Tour de l'Horloge.