Geheel appartement
Alondras Park Accesible D103
Accommodatieklasse: 3
Appartement in Arona met keuken en balkon
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Alondras Park Accesible D103





Dit appartement ligt op minder dan 15 minuten rijden van Siam Park. Gemakken zoals keukens zijn in alle appartementen te vinden evenals balkons en ligbaden.
Beoordelingen
8,08,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- 3 appartementen
- Een buitenzwembad
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Keuken
- Eigen badkamer
- Televisie
- Diep bad
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Buitenzwembaden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Alondras Park - Sleeps 2 - Parking - Pool
Arona
Alondras Park - Sleeps 2 - Parking - Pool
Arona
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Arona, Canary Islands
In de buurt
- Callao de la Cochina - 5 min. lopen - 0.5 km
- Stranden van Tenerife - 19 min. lopen - 1.6 km
- Canaries Plongee Tenerife - 5 min. rijden - 1.5 km
- Buceo Tenerife - 5 min. rijden - 1.5 km
- Playa de las Galletas - 6 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
- Tenerife (TFS-Tenerife South) - 16 min. rijden
- Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 64 min. rijden
Restaurants
- Soraya Cafe - 10 min. lopen
- La Bouganville Pizzeria - 10 min. lopen
- Poolbar Rocas Del Mar - 14 min. lopen
- Lizzie's Bistro - 6 min. lopen
- mana nui beachbar - 5 min. lopen
Over deze accommodatie
Alondras Park Accesible D103
- Dit appartement ligt op minder dan 15 minuten rijden van Siam Park. Gemakken zoals keukens zijn in alle appartementen te vinden evenals balkons en ligbaden.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 3 appartementen
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan tot: 14.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Buitenzwembad
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Magnetron
- Oven
- Broodrooster
- Kookgerei, borden, bestek
- Waterkoker
Slaapkamers
- 1 slaapkamer
- Beddengoed aanwezig
Badkamers
- 1 badkamer
- Bad/douchecombinatie
- Diep bad
- Handdoeken
- Toiletpapier
Entertainment
- Televisie
Buiten
- Balkon
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Geen huisdieren toegestaan
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 3 kamers
- Toegang via buitengalerij
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Alondras Park Accesible D103 Arona
Alondras Park Accesible D103 Apartment
Alondras Park Accesible D103 Apartment Arona
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij dit appartement?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?
Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je wel gratis parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?
Inchecken kan tot: 14.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Alondras Park Accesible D103 en omgeving zoal te doen?
Alondras Park Accesible D103 heeft een buitenzwembad.
Heeft Alondras Park Accesible D103 privébubbelbaden?
Ja, elk appartement heeft een diep ligbad.
Heeft Alondras Park Accesible D103 een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
Heeft Alondras Park Accesible D103 ook buitenruimtes?
Ja, elk appartement heeft een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Alondras Park Accesible D103 zich?
Alondras Park Accesible D103 ligt op een korte 18 minuten lopen van Stranden van Tenerife en 5 minuten loopafstand van Callao de la Cochina.