Elite Rose

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in de buurt van Uchisar-kasteel

Kies datums om prijzen te bekijken

Elite Rose ligt op maar 5 minuten rijden van Nationaal Park van Göreme en Uchisar-kasteel. Met faciliteiten zoals wifi en parkeerplaatsen zijn geen kosten gemoeid. Voor activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zit je in deze regio goed. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Openluchtmuseum van Goreme en Liefdesvallei.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Waterkoeler
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Portier
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte
  • Receptieruimte

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Eigen badkamer
  • Aparte zitruimte
  • Tuin
  • Wasvoorzieningen
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, 1 slaapkamer, niet-roken, balkon

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe tweepersoonskamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Necip Fazil Kisakürek Caddesi., No 24, Nevsehir, Nevsehir, 50240

In de buurt

  • Nationaal Park van Göreme - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Uchisar-kasteel - 4 min. rijden - 1.9 km
  • Duivenvallei - 5 min. rijden - 2.3 km
  • Liefdesvallei - 7 min. rijden - 4.4 km
  • Openluchtmuseum van Goreme - 14 min. rijden - 7.3 km

Lokaal vervoer

  • Nevsehir (NAV-Cappadocia) - 37 min. rijden
  • Kayseri (ASR-Internationale luchthaven Erkilet) - 78 min. rijden
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Kocabağ Şarap Evi - ‬9 min. lopen
  • ‪Nusr-Et Steakhouse Kapadokya - ‬17 min. lopen
  • ‪Çiko'nun Yeri - ‬15 min. lopen
  • ‪Millocal Restaurant Kapadokya - ‬11 min. lopen
  • ‪Kadıneli Restaurant - ‬15 min. lopen

Over deze accommodatie

Elite Rose

  • Elite Rose ligt op maar 5 minuten rijden van Nationaal Park van Göreme en Uchisar-kasteel. Met faciliteiten zoals wifi en parkeerplaatsen zijn geen kosten gemoeid. Voor activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zit je in deze regio goed. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Openluchtmuseum van Goreme en Liefdesvallei.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 8 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Waterkoeler

Activiteiten

  • Privérondleidingen door een wijnmakerij
  • Wijnevents
  • Ecotours in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Brommer- of scooterverhuur in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Wasvoorzieningen
  • Meertalig personeel
  • Portier

Voorzieningen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Lokaal onderwijs cultuur en ecosysteem
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke shuttle naar de luchthaven
  • Tapijten in de kamer
  • Tegelvloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 39 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibar
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Select Comfort-matras
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Extra bedden (tegen een toeslag)

Heerlijk genieten

  • Tuin
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
  • Aparte zitruimte
  • Vloerverwarming (badkamer)

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: één keer per verblijf
  • Toegang via buitengalerij
  • Ledlampen
  • Gidsen en/of aanbevelingen

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van TRY 850 per persoon (enkele reis)

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van TRY 2000 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos, raambeveiliging en buitenverlichting.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Contactloos betalen is mogelijk.
Registratienummer van de accommodatie 23775
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Elite Rose Hotel
Elite Rose Nevsehir
Elite Rose Hotel Nevsehir

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Elite Rose gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Elite Rose heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Elite Rose?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Elite Rose?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Elite Rose een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt TRY 850 per persoon, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Elite Rose?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Elite Rose en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals wandelen, paardrijden en mountainbiken. In de buurt kun je onder andere grotten verkennen en deelnemen aan een ecotour.

Heeft Elite Rose ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Elite Rose zich?

Elite Rose ligt op een korte 1 minuten lopen van Nationaal Park van Göreme en 20 minuten loopafstand van Uchisar-kasteel.