GARDEN HOUSE MADRID

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de buurt van Parque El Retiro

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf GARDEN HOUSE MADRID is het maar 5 minuten rijden naar Parque El Retiro en Movistar Arena. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Gran Via en Nationaal Prado Museum. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 9 minuten lopen naar Metrostation Estrella en 10 minuten naar Metrostation Vinateros.

Beoordelingen

9,8 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Luchthaventransfer
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Wasserijservice
  • Kapsalon
  • Meertalig personeel
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstapjes/tickets

Net als thuis (6)

  • Kitchenette
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Verduisterende gordijnen
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Stomerij/wasservice
De huidige prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Comfort studio

  • Uitzicht op de stad
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoons stapelbed en 1 tweepersoons slaapbank

Comfort studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoons stapelbedden en 1 queensize bed

Comfort studio

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Comfort studio

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed

Comfort studio

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Comfort studio

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Comfort studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Comfort studio

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Avenida de Moratalaz 40, Madrid, 28030

In de buurt

  • Parque Cerro del Tío Pío - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Centro Deportivo Municipal la Elipa - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Centro Cultural El Torito - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Parque El Retiro - 3 min. rijden - 1.8 km
  • Campo de Fútbol de Vallecas - 3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 13 min. rijden
  • Station Madrid Asamblea de Madrid-Entrevias - 6 min. rijden
  • Station Calanas - 6 min. rijden
  • Station Madrid Vallecas - 6 min. rijden
  • Metrostation Estrella - 9 min. lopen
  • Metrostation Vinateros - 10 min. lopen
  • Metrostation Conde de Casal - 16 min. lopen
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Taberna Búlgara - ‬10 min. lopen
  • ‪Guacha - ‬12 min. lopen
  • ‪Moraima Vinateros - ‬9 min. lopen
  • ‪Bar Catame - ‬11 min. lopen
  • ‪Madriz II - ‬15 min. lopen

Over deze accommodatie

GARDEN HOUSE MADRID

  • Vanaf GARDEN HOUSE MADRID is het maar 5 minuten rijden naar Parque El Retiro en Movistar Arena. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Gran Via en Nationaal Prado Museum. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 9 minuten lopen naar Metrostation Estrella en 10 minuten naar Metrostation Vinateros.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 8 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 01.30 uur
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 30 meter afstand (EUR 30 per dag)

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Kapsalon
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Virtuele receptiebalie

Toegankelijkheid

  • Helling bij de hoofdingang
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Mini-koelkast
  • Magnetron
  • Kitchenette
  • Kookplaat
  • Kookgerei, borden en bestek

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek (tegen een toeslag)
  • Mobiele toegangssleutel

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: EUR 100 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 30 per kamer (enkele reis)
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid
  • Schoonmaakservice is mogelijk tegen een toeslag die kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur.

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 10.0 per dag
  • De luchthavenshuttle kost EUR 1 voor kinderen van 6 tot en met 18 jaar (enkele reis)

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor EUR 30 per dag (30 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie HM-5039
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

GARDEN HOUSE MADRID Hotel
GARDEN HOUSE MADRID Madrid
GARDEN HOUSE MADRID Hotel Madrid

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij GARDEN HOUSE MADRID?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Biedt GARDEN HOUSE MADRID een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 30 per kamer, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij GARDEN HOUSE MADRID?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 01.30 uur. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij GARDEN HOUSE MADRID een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Gran Via (7 min. rijden).

Heeft GARDEN HOUSE MADRID kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een kitchenette met een kookplaat, een magnetron en kookgerei.

In wat voor omgeving bevindt GARDEN HOUSE MADRID zich?

GARDEN HOUSE MADRID ligt op slechts 9 minuten lopen van Metrostation Estrella en 15 minuten loopafstand van Centro Deportivo Municipal la Elipa.

Beoordelingen

Beoordelingen over GARDEN HOUSE MADRID

9,8

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,8

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything amazing
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Buenisimo! Lo recomiendo, solo ignoren el tema de que tienen internet gratis porque no funciona la wifi
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mi sono trovato davvero bene al Garden House Madrid. Camera pulita e accogliente, staff molto gentile e posizione comoda per visitare la città. Ambiente tranquillo e curato. Ci tornerei volentieri!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Alt var perfekt
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very nice amenities…..you could not ask for anything that was not there…even first aid kit,thread and needle.Very well maintained suite,compact but with great function.Host very helpful and easily accessible.Bus stop steps away to take you to city centre….Good restaurants and grocery stores within walking distance.A gem
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The experience was great! I recommend it highly to anyone. Very clean and the staff was always friendly and very helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfeito para um casal com excelente localização, muitas comodidades. Com certeza voltaria sem pensar
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Close to a bus line that goes directly to Madrid in less than 30 minutes, close to a grocery store. Wifi kept kicking off - this would be the only downside, but I would still book again if I returned to Madrid! Helpful owner that responded on WhatsApp right away! Cozy room, but kitchenette was a huge bonus!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room and amenities!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room was very clean very easy access very good communication
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, variety of amenity, easy to access
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was lovely about the place thank you it did feel like a home away from home
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice room, compact but comfortable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very efficient layout and use of space. Although not close to city center, there is a bus station few steps away. Very clean and practical.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy bonito y cómodo lugar y la amabilidad del personal con excelente actitud de servicio me encantó y lo recomiendo ampliamente...
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to stay

It was a great place to stay, was well connected to transit, the owners were very friendly and helpful, took good care of us and provided a lot of info, would definitely stay here the next time I am in Madrid, highly recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A lovely, beautiful and relaxing place. The environment intertwined the modern and natural. Clean, peaceful and spacious room with the bonus of additonal kitchen space. Only a short walk to supermarket. The underground train station about 15 mins walk, so the journey from airport was seamless. I would stay here again, if I make another trip to Madrid.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Small but convenient room and friendly reception
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Buena relación calidad/precio

Hotel agradable y cómodo, no está céntrico pero la zona está bien
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel es muy bonito y comodo . Las dos señoras bolivianas son muy amables y cooperadoras. Recomendado al 100%
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff is very accommodating
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Éramos 3 personas y nuestro hospedaje contaba con dos camas individuales contiguas y una a parte en un cuarto independiente lo cual estuvo excelente. Había amenidades de todo! Microondas, cafetera, secadora de cabello, shampoo y acondicionador. Todo genial. La parada del autobús está justo afuera
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, easy to walk to sites around the city, many places to eat and shop. Excellent communication with property owners.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy limpio
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Recomendable

Espectacular