Gehele woning
Divya Prayag Kumbh Camp
Accommodatieklasse: 2
Accommodaties in Karchana met balkons
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Divya Prayag Kumbh Camp





Divya Prayag Kumbh Camp is het overwegen waard als je op reis gaat naar Karchana.
Beoordelingen
8,08,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
- Wasfaciliteiten
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(5)
Voornaamste voorzieningen (5)
- 93 cottages
- Ontbijt beschikbaar
- Wasserijservice
- Hulp bij uitstapjes/tickets
- Kluisjes beschikbaar
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Aparte badkuip en douche
- Gemeubileerd balkon
- Stomerij/wasservice
- Gratis toiletartikelen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden laden

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden
- Uitzicht op het water
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
Alle foto's voor Premium cottage laden

Premium cottage
- 20 slaapkamers
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
Alle foto's voor Economy cottage laden

Economy cottage
- 20 slaapkamers
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
Alle foto's voor Deluxe vierpersoonskamer laden

Deluxe vierpersoonskamer
- Uitzicht op de rivier
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 4 eenpersoonsbedden
Alle foto's voor Familiekamer laden

Familiekamer
- Uitzicht op de stad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 4 eenpersoonsbedden
Kamer
- Max. aantal: 2
Kamer
- Max. aantal: 2
Kamer
- Max. aantal: 2
Vergelijkbare accommodaties

Kumbh Camp India by Adhvanta
Naini
Kumbh Camp India by Adhvanta
Naini
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
3 beoordelingen

KUMBH CAMP OM
Naini
KUMBH CAMP OM
Naini
- Gratis ontbijt
- Gemeenschappelijke keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.4 van 10, 5 beoordelingen
6,4
5 beoordelingen

KUMBH GANGA RETREAT
Naini
KUMBH GANGA RETREAT
Naini
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
7.0 van 10, Goed, 2 beoordelingen
7,0
Goed
2 beoordelingen
De prijs is € 59
€ 59
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kumbh Village - Dining By Taj Ganges
Naini
Kumbh Village - Dining By Taj Ganges
Naini
- Gratis ontbijt
- Gemeenschappelijke keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis parkeren
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen

Prayagraj Cottages By Ganges View Stays
Naini
Prayagraj Cottages By Ganges View Stays
Naini
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Lounge

Arail Tent City Kumbh Cottage
Naini
Arail Tent City Kumbh Cottage
Naini
- Gratis parkeren
- 24/7 receptie
6.0 van 10, 2 beoordelingen
6,0
2 beoordelingen

Amrit Kumbh Cottages
Phulpur
Amrit Kumbh Cottages
Phulpur
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Regenta Evolife Dome City Mahakumbh Prayagraj
Naini
Regenta Evolife Dome City Mahakumbh Prayagraj
Naini

Happy Home - 10 Mins From Sangam River
Naini
Happy Home - 10 Mins From Sangam River
Naini
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Kalp Vriksh Tent City
Naini
Kalp Vriksh Tent City
Naini
- Gratis parkeren
- Lounge
- Spa
- 24/7 receptie
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

DPS Tiraha Divya Prayag Kumbh Camp, Karchana, Uttar Pradesh, 211009
In de buurt
- Minto Park - 12 min. rijden - 8.0 km
- Sachcha Baba Ashram - 13 min. rijden - 9.0 km
- Lalita Devi Temple - 16 min. rijden - 11.4 km
- Sangam - 16 min. rijden - 10.8 km
- Hanuman Mandir - 16 min. rijden - 10.8 km
Lokaal vervoer
- Allahabad (IXD) - 63 min. rijden
- Station Karchana - 12 min. rijden
- Station Allahabad Cheoki Junction - 16 min. rijden
- Station Naini Junction - 22 min. rijden
Restaurants
- Sulaki lal and sons - 10 min. rijden
- El Chico - 13 min. rijden
- Subway - 12 min. rijden
- Allahabad Kabab Paratha - 11 min. rijden
- The Mughal Dastarkhwan - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
Divya Prayag Kumbh Camp
- Divya Prayag Kumbh Camp is het overwegen waard als je op reis gaat naar Karchana.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 93 landhuisjes
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
- Uitchecken om 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
- Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Parkeermogelijkheden op het terrein
Eetgelegenheden
- Er is elke dag van 08.00 uur tot 09.00 uur een ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van INR 400 voor volwassenen en INR 400 voor kinderen
Slaapkamers
- Extra bedden: INR 2500.0 per dag
Badkamers
- Aparte badkuip en douche
- Zeep
- Handdoeken
- Gratis toiletartikelen
Buiten
- Gemeubileerd balkon
Wasvoorzieningen
- Stomerij/Wasservice
Klimaatregeling
- Verwarming
Huisdieren
- Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Diensten en faciliteiten
- Hulp bij uitstapjes/tickets
- Kluisjes beschikbaar
Ligging
- Op het platteland
Activiteiten
- Natuurreservaat
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 93 kamers
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. INR 400 voor volwassenen en INR 400 voor kinderen
Kinderen & extra bedden
- Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van INR 2500.0 per dag
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van INR 2500.0 per dag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Divya Prayag Kumbh Camp
Divya Prayag Kumbh Camp Cottage
Divya Prayag Kumbh Camp Karchana
Divya Prayag Kumbh Camp Cottage Karchana
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Divya Prayag Kumbh Camp ?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Divya Prayag Kumbh Camp ?
Ja. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Divya Prayag Kumbh Camp ?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken.
Heeft Divya Prayag Kumbh Camp ook buitenruimtes?
Ja, dit landhuisje heeft een gemeubileerd balkon.