Aparthotel

Bayshore Luxe by Prime

Accommodatieklasse: 2.5
Aparthotel met spa, in de buurt van SM Winkelcentrum van Azië

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Bayshore Luxe by Prime is het maar 5 minuten rijden naar SM Winkelcentrum van Azië en Manila Bay. Ga zwemmen in het buitenzwembad en laat je in de spa verwennen met diepe bindweefselmassages. Het voorzieningenaanbod omvat een fitnesscentrum en een terras. In de appartementen profiteer je van faciliteiten zoals luxe beddengoed en espressoapparaten.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Lounge
  • Spa

Voornaamste voorzieningen (12)

  • 16 rookvrije appartementen
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een buitenzwembad
  • Fitnessfaciliteiten
  • Parkeerplaatsen
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Aparte eetruimte
  • Aparte zitruimte
  • Tuin
  • Terras
  • Espressoapparaat
De huidige prijs is € 64
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Spa-heiligdom
Dit aparthotel beschikt over een volledig uitgeruste spa met deep tissue-massages en massages op de kamer. Een tuin biedt een rustige omgeving waar u na de behandeling kunt ontspannen.
Luxe ontmoet comfort
In de luxe gastenkamers van dit aparthotel kunt u genieten van massages op de kamer. Geselecteerde, individuele decoraties creëren een persoonlijke oase voor elke bezoeker.
Een luxe toevluchtsoord
Dit aparthotel beschikt over een zorgvuldig geselecteerde inrichting voor een stijlvol verblijf. Gasten kunnen ontspannen in de tuin, omringd door luxe details en elegante designelementen.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Deluxe appartement

  • 41 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Gallery kamer

  • Uitzicht op de baai
  • 92 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe appartement

  • Uitzicht op de baai
  • 171 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 queensize bed en 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Grand appartement

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de baai
  • 127 m²
  • 4 slaapkamers
  • Max. aantal: 10
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Design appartement

  • Uitzicht op de baai
  • 83 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Signature appartement, huisdieren toegestaan, uitzicht op oceaan

  • Uitzicht op de baai
  • 120 m²
  • 4 slaapkamers
  • Max. aantal: 10
  • 2 queensize bedden, 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons stapelbed
  • Gratis wifi

Luxe kamer

  • Uitzicht op de baai
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Grand kamer

  • Uitzicht op de baai
  • 92 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Premium appartement

  • Uitzicht op de baai
  • 166 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 3 queensize bedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
J.W. Diokno Blvd, Parañaque, NCR, 1701

In de buurt

  • Ayala Malls Manila Bay - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Parqal Shopping Center - 18 min. lopen - 1.5 km
  • City of Dreams Manila - 4 min. rijden - 2.2 km
  • SM Winkelcentrum van Azië - 4 min. rijden - 2.2 km
  • Mall of Asia Arena - 4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Manila (MNL-Ninoy Aquino Intl.) - 12 min. rijden
  • Station Gil Puyat - 9 min. rijden
  • Station Manilla Nichols - 9 min. rijden
  • Station Manila Paco - 10 min. rijden

Restaurants

  • ‪Manam Comfort Filipino - ‬19 min. lopen
  • ‪Starbucks Parqal - ‬19 min. lopen
  • ‪The Matcha Tokyo - ‬3 min. rijden
  • ‪Nono's - ‬16 min. lopen
  • ‪Food Club - ‬18 min. lopen

Over deze accommodatie

Bayshore Luxe by Prime

  • Vanaf Bayshore Luxe by Prime is het maar 5 minuten rijden naar SM Winkelcentrum van Azië en Manila Bay. Ga zwemmen in het buitenzwembad en laat je in de spa verwennen met diepe bindweefselmassages. Het voorzieningenaanbod omvat een fitnesscentrum en een terras. In de appartementen profiteer je van faciliteiten zoals luxe beddengoed en espressoapparaten.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 16 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie (PHP 500 per dag)
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Volledig uitgeruste spa
  • Spa beperkt geopend
  • Massages
  • Diepe bindweefselmassages

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Beveiligd overdekt parkeren ter plaatse (PHP 500 per dag)

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Espressoapparaat
  • Schoonmaakbenodigdheden
  • Broodrooster
  • Waterkoker

Eetgelegenheden

  • Minibar

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Shampoo
  • Handdoeken
  • Badjassen
  • Haardroger
  • Zeep
  • Bidet
  • Toiletpapier

Huiskamers

  • Eetkamer
  • Zitkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabelzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Laptopwerkplek

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Geluiddicht
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice is op verzoek beschikbaar
  • Bagageopslagruimte
  • Massages op de kamer
  • 24-uurs receptie
  • Lokale bezorgdienst voor maaltijden

Activiteiten

  • Fitnesscentrum
  • Casino in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 16 kamers
  • Kamers met unieke inrichting
  • Kamers individueel gemeubileerd

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen lekker genieten van een bezoek aan de volledig uitgeruste spa van dit aparthotel. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages en massages. De spa is beperkt geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Schoonmaakkosten: PHP 1000 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • Schoonmaakservice is mogelijk tegen een toeslag van PHP 500.00. Dit kan variëren afhankelijk van de accommodatiegrootte.

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost PHP 500 per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Bayshore Luxe by Prime Parañaque
Bayshore Luxe by Prime Aparthotel
Bayshore Luxe by Prime Aparthotel Parañaque

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Bayshore Luxe by Prime?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Bayshore Luxe by Prime?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Bayshore Luxe by Prime?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: PHP 500 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Bayshore Luxe by Prime?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Bayshore Luxe by Prime en omgeving zoal te doen?

Bayshore Luxe by Prime heeft een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad, naast een fitnesscentrum en een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Bayshore Luxe by Prime zich?

Bayshore Luxe by Prime ligt op een korte 1 minuten lopen van Manila Bay en 17 minuten loopafstand van Ayala Malls Manila Bay.