Geheel appartement

Alta Garden Housi by Carpediem

Accommodatieklasse: 3
Appartement aan het strand in João Pessoa, met buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Alta Garden Housi by Carpediem heeft een dakterras en vanaf de accommodatie rijd je binnen 15 minuten naar Strand van Tambaú en Cabo Branco Beach. Sportievelingen kunnen hun hart ophalen aan het fitnesscentrum en waterratten aan het buitenzwembad.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasfaciliteiten
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • 19 rookvrije appartementen
  • Aan het strand
  • Een buitenzwembad
  • Dakterras
  • Fitnessfaciliteiten
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Kruidenierszaak
  • Automaat
  • Wasserij
  • Conciërgeservices

Net als thuis (6)

  • Televisie
  • Tuin
  • Wasvoorzieningen
  • Huisdieren toegestaan
  • Lift
  • Gasbarbecue(s)

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
19 van 19 kamers weergeven

Deluxe studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Exclusieve studio

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige suite

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudig appartement

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoons slaapbank en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Klassieke vierpersoonskamer

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Traditioneel appartement

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort driepersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Klassieke studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoons slaapbank en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Exclusieve studio

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort studio

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Av. Gov. Argemiro de Figueiredo, 3163, João Pessoa, PB, 58037-030

In de buurt

  • MAG Shopping - 19 min. lopen - 1.6 km
  • Praia do Bessa - 2 min. rijden - 1.9 km
  • Winkelcentrum Manaíra - 3 min. rijden - 1.9 km
  • Strand van Manaíra - 3 min. rijden - 2.7 km
  • Strand van Tambaú - 5 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Joao Pessoa (JPA-Presidente Castro Pinto Intl.) - 34 min. rijden
  • Station Cabedelo Renascer - 11 min. rijden
  • Station João Pessoa Mandacaru - 12 min. rijden
  • Station Jardim Camboinha - 13 min. rijden

Restaurants

  • ‪Confraria da cerveja - ‬8 min. lopen
  • ‪Seu Antônio - ‬14 min. lopen
  • ‪Rock’s Pub - ‬3 min. lopen
  • ‪Vintage 21 - V21 Bar E Restaurante - ‬7 min. lopen
  • ‪A Toca - ‬14 min. lopen

Over deze accommodatie

Alta Garden Housi by Carpediem

  • Alta Garden Housi by Carpediem heeft een dakterras en vanaf de accommodatie rijd je binnen 15 minuten naar Strand van Tambaú en Cabo Branco Beach. Sportievelingen kunnen hun hart ophalen aan het fitnesscentrum en waterratten aan het buitenzwembad.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 19 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt binnen 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*
    • Geen babybedden
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis (alleen honden en katten)
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen bij het zwembad

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 50+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren ter plaatse
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Douche

Entertainment

  • 40-inch televisie met digitale zenders

Buiten

  • Dakterras
  • Gasbarbecues
  • Tuin
  • Tuinmeubelen
  • Outdoor entertainmentgebied

Wasvoorzieningen

  • Wasserij
  • Wasserette (zelfservice) in de buurt

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis
  • Katten en honden welkom

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • 24-uurs receptie
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Automaat
  • Kruidenierszaak
  • Plaatselijke winkels

Ligging

  • Vlak bij de oceaan
  • Vlak bij de zee
  • Aan het water
  • In het stadscentrum
  • In de uitgaansbuurt

Activiteiten

  • Fitnesscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 19 kamers

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Ouders of voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar, dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) van het kind te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming wordt gegeven door de andere ouder. Als de ouder of wettelijke voogd niet in staat is of niet bereid is om deze toestemming te overhandigen, is er een juridisch bewijs van toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen, dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Registratienummer van de accommodatie 17.616.839/0001-51
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Alta Garden Housi by Carpediem Apartment
Alta Garden Housi by Carpediem João Pessoa
Alta Garden Housi by Carpediem Apartment João Pessoa

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Alta Garden Housi by Carpediem?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 06.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Alta Garden Housi by Carpediem?

Ja, katten en honden verblijven gratis.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Alta Garden Housi by Carpediem?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Alta Garden Housi by Carpediem?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Alta Garden Housi by Carpediem en omgeving zoal te doen?

Alta Garden Housi by Carpediem heeft een buitenzwembad en een fitnesscentrum, naast een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Alta Garden Housi by Carpediem zich?

Alta Garden Housi by Carpediem ligt aan het water in Jardim Oceania, een kleine 16 minuten lopen van MAG Shopping.