Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke
Accommodatieklasse: 2
Pension in Stoke-on-Trent
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke





Geniet van je bezoek aan Stoke-on-Trent met een verblijf bij Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke.
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Tuin
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Tammys lodge
Stoke-on-Trent
Tammys lodge
Stoke-on-Trent
- Gratis wifi
4.0 van 10, 4 beoordelingen
4,0
4 beoordelingen

Clayhanger Guest House
Newcastle-Under-Lyme
Clayhanger Guest House
Newcastle-Under-Lyme
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
9.0 van 10, Fantastisch, 378 beoordelingen
9,0
Fantastisch
378 beoordelingen
De prijs is € 67
€ 67
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

92 Seaford Street
Stoke-on-Trent
92 Seaford Street
Stoke-on-Trent
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
6.4 van 10, 42 beoordelingen
6,4
42 beoordelingen
De prijs is € 63
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Premier Inn Stoke-On-Trent - Hanley
Stoke-on-Trent
Premier Inn Stoke-On-Trent - Hanley
Stoke-on-Trent
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- 24/7 receptie
8.8 van 10, Uitstekend, 6 beoordelingen
8,8
Uitstekend
6 beoordelingen
De prijs is € 60
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

ISUITES
Newcastle-Under-Lyme
ISUITES
Newcastle-Under-Lyme
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- Roken niet toegestaan
9.2 van 10, Fantastisch, 119 beoordelingen
9,2
Fantastisch
119 beoordelingen
De prijs is € 82
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Ensuite4 Woodhouse private bath 2kitchen
Stoke-on-Trent
Ensuite4 Woodhouse private bath 2kitchen
Stoke-on-Trent
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
7.4 van 10, Goed, 3 beoordelingen
7,4
Goed
3 beoordelingen
De prijs is € 57
€ 57
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Tarleton House
Stoke-on-Trent
Tarleton House
Stoke-on-Trent
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

WoodHouse Lodge Room 2
Stoke-on-Trent
WoodHouse Lodge Room 2
Stoke-on-Trent
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- 24/7 receptie

Hilton Garden Inn Stoke-on-Trent
Stoke-on-Trent
Hilton Garden Inn Stoke-on-Trent
Stoke-on-Trent
- Gratis wifi
- Restaurant
- Verbonden kamers beschikbaar
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 beoordelingen

Ensuite5 Woodhouse private bath 2kitchen
Stoke-on-Trent
Ensuite5 Woodhouse private bath 2kitchen
Stoke-on-Trent
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.6 van 10, Goed, 4 beoordelingen
7,6
Goed
4 beoordelingen
De prijs is € 47
€ 47
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Stoke-on-Trent, England
In de buurt
- Potteries winkelcentrum - 12 min. lopen - 1.0 km
- Regent Theatre - 16 min. lopen - 1.4 km
- Victoria Hall - 18 min. lopen - 1.5 km
- Potteries Museum and Art Gallery - 19 min. lopen - 1.6 km
- Hanley Park - 4 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
- Manchester Airport (MAN) - 54 min. rijden
- Birmingham Airport (BHX) - 78 min. rijden
- Stoke-On-Trent Station - 10 min. rijden
- Station Longport - 14 min. rijden
- Station Longton - 16 min. rijden
Restaurants
- The Reginald Mitchell - 14 min. lopen
- Starbucks - 11 min. lopen
- McDonald's - 15 min. lopen
- The Golden Cup Inn - 6 min. lopen
- Caffè Nero - 14 min. lopen
Over deze accommodatie
Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke
- Geniet van je bezoek aan Stoke-on-Trent met een verblijf bij Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke.
Overzicht
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
- In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
- Uitchecken om 10.00 uur
- Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt
- Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Schadeborg: EUR 95.83 per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder en rookmelder.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke Guesthouse
Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke Stoke-on-Trent
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.
Wat is er in Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke en omgeving zoal te doen?
Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke heeft een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke zich?
Room in Guest Room - Bright Double Room in Stoke ligt op een korte 17 minuten lopen van Regent Theatre en 19 minuten loopafstand van Potteries Museum and Art Gallery.