Los Vados Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Managua met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Los Vados Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Managua. Ga iets eten bij het restaurant, geniet van het buitenzwembad en eindig je dag met een drankje bij de bar/lounge.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • 24-uurs receptie
  • Tuin

Net als thuis (5)

  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Eigen badkamer (buiten de kamer)
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Kameropties

Standaard kamer

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Km. 7.5 Carretera Managua a Masaya 500M, 14299, Managua, Managua Department, 10010

In de buurt

  • Winkelcentrum Galerías Santo Domingo - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Metrocentro-winkelcentrum - 8 min. rijden - 4.1 km
  • Plaza Inter - 13 min. rijden - 7.5 km
  • Kathedraal van Managua - 15 min. rijden - 8.5 km
  • Puerto Salvador Allende - 17 min. rijden - 9.5 km

Lokaal vervoer

  • Managua (MGA-Augusto C. Sandino Intl.) - 27 min. rijden

Restaurants

  • ‪Casa Del Café - ‬11 min. lopen
  • ‪Porter House - ‬15 min. lopen
  • ‪Sushi Itto - ‬11 min. lopen
  • ‪Local Kitchen & Drink - ‬11 min. lopen
  • ‪Meson Español - ‬12 min. lopen

Over deze accommodatie

Los Vados Hotel

  • Los Vados Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Managua. Ga iets eten bij het restaurant, geniet van het buitenzwembad en eindig je dag met een drankje bij de bar/lounge.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 18 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis à-la-carte-ontbijt elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Diensten

  • 24-uurs receptie

Voorzieningen

  • Tuin
  • Buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Geen lift (accommodatie op één verdieping)
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Jezelf opfrissen

  • Eigen badkamer (buiten de kamer)
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Los Vados Hotel Hotel
Los Vados Hotel Managua
Los Vados Hotel Hotel Managua

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Los Vados Hotel ?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Los Vados Hotel ?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Los Vados Hotel ?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Los Vados Hotel ?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Los Vados Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Pharaoh's Casino (5 min. rijden) en Pharaohs Casino Plaza Inter (8 min. rijden).

Wat is er in Los Vados Hotel en omgeving zoal te doen?

Los Vados Hotel heeft een buitenzwembad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Los Vados Hotel ?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Los Vados Hotel zich?

Los Vados Hotel bevindt zich in District I, op een korte 11 minuten loopafstand van Winkelcentrum Galerías Santo Domingo.

Beoordelingen

Beoordelingen over Los Vados Hotel

7,0

Goed

7,4

Netheid

7,0

Voorzieningen

6,4

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great Place to go the best
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Es un muy buen hotel, accesible, buen servicio!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Love this hotel is one my favorite hotels in managua. The rooms are super comfortable, very clean and specious. The food is so delicious and the restaurant has plenty of varieties to choose from their menu. The staff is amazing, super attentive, friendly, courteous and very professional. I will recommend this hotel to anyone staying in managua on their vacations.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room was good for Nicaraguan standards but could use a few updates in the room.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Si
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

I didn't have time to enjoy the pool. The area is safe with A nice shopping center nearby. There was no hot water though.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

They didn't even had towels on the room the carpet inside the room was disgusting they had the air conditioner off the room was so hot it took couple hours to get cld inside the room the in order to flush the toilet you had to removed the top so I had a bad experience at the place
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

There was no hot water for 5 days straight in the hotel, and lunch, dinner prices were very expensive there. Ants constantly enter the room via the cracks in the doors, windows. They also blast loud music in the evening in the pool area from 8pm to 10pm which doesnt let you sleep. Only one staff member was good there, he was always kind, professional but the rest of the staff lacked attentiveness and sense of urgency. Overall 2/10 don't stay at this hotel
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk