Gehele woonboot

Sip And Sea

Accommodatieklasse: 3
Woonboot aan het strand in Bradenton, met 11 strandbars en gratis shuttleservice van/naar het strand

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf deze woonboot rijd je binnen 15 minuten naar Brandenton Beach en IMG Academy. Deze woonboot ligt bovendien op maar vijftien minuten rijafstand van Coquina Beach.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Gehele woonboot

1 slaapkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Kitchenette
  • Wasfaciliteiten
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Internet
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Aan het strand
  • 11 strandbars
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Parasols
  • Strandlakens
  • Parkeerplaatsen
  • Airconditioning
  • Picknickweide
  • Gasbarbecues
  • Fietsverhuur

Net als thuis (6)

  • Kitchenette
  • Televisie
  • Gasbarbecue(s)
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
  • Kinderspelletjes
  • Gratis toiletartikelen

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
9107 Manatee Ave W, Bradenton, FL, 34209

In de buurt

  • Palma Sola Bay - 1 min. lopen - 0.0 km
  • beach near Sandpiper Road East - 1 min. lopen - 0.1 km
  • beach near Manatee Avenue West - 1 min. lopen - 0.2 km
  • beach near Palma Sola Scenic Highway Park - 13 min. lopen - 1.2 km
  • Robinson Preserve - 1 min. rijden - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Sarasota, Florida (SRQ-Internationale luchthaven Sarasota-Bradenton) - 29 min. rijden
  • St. Petersburg, FL (SPG-Albert Whitted) - 47 min. rijden
  • St. Petersburg, Florida (PIE-Internationale luchthaven St. Petersburg-Clearwater) - 60 min. rijden
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬3 min. rijden
  • ‪7-Eleven - ‬7 min. rijden
  • ‪Cortez Clam Factory - ‬8 min. rijden
  • ‪Danny's Pizzeria - ‬3 min. rijden
  • ‪Five Guys - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Sip And Sea

  • Vanaf deze woonboot rijd je binnen 15 minuten naar Brandenton Beach en IMG Academy. Deze woonboot ligt bovendien op maar vijftien minuten rijafstand van Coquina Beach.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • Deze woonboot is privé
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Wifi (snelheid: 25+ Mbps) in de kamers*
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (USD 3.00 per dag)
DONE

Extern

    • Gratis strandshuttle
VPN_KEY

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Parasols
  • Strandlakens

Internet

  • Wifi beschikbaar, met een snelheid van 25+ Mbps (toeslag)

Parkeren en vervoer

  • Parkeren ter plaatse (USD 3.00 per dag)
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspelletjes

Kitchenette

  • Kookplaat
  • Kookgerei, borden, bestek
  • Broodrooster

Eetgelegenheden

  • 11 strandbars
  • Privépicknicks

Slaapkamers

  • 1 slaapkamer

Badkamers

  • Zeep
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Televisie

Buiten

  • Balkon of terras
  • Gasbarbecues
  • Picknickweide
  • Tuinmeubelen
  • Aanlegplaats
  • Voetpad naar het water

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • USD 25.00 per huisdier per verblijf

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Champagneservice

Activiteiten

  • Fietsenverhuur bij de accommodatie
  • Vissen in de buurt
  • Brommer/scooterverhuur in de buurt
  • Fietsen in de buurt
  • Paardrijden in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 kamers
  • Romantische pakketten beschikbaar

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

    Contante borgsom voor voorjaarsvakantie: USD 250 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Schoonmaakkosten: USD 75 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • Tegen een toeslag van USD 1.00 per dag kun je op de kamer gebruikmaken van wifi (de tarieven kunnen verschillen)
  • Laat inchecken tussen 21.00 uur en middernacht is mogelijk tegen een toeslag van USD 25.00

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 25.00 per huisdier, per verblijf

Parkeren

  • Parkeren kost USD 3.00 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, Union Pay, Carte Blanche
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Sip And Sea Houseboat
Sip And Sea Bradenton
Sip And Sea Houseboat Bradenton

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij deze woonboot?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 25.00 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze woonboot?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: USD 3.00 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze woonboot?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Sip And Sea en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen, vissen en paardrijden. Je vindt hier voorzieningen zoals 11 strandbars en een picknickplaats.

Heeft Sip And Sea een keuken of kitchenette?

Ja, er is een kitchenette met een kookplaat, kookgerei en een broodrooster.

Heeft Sip And Sea ook buitenruimtes?

Ja, deze woonboot heeft een balkon of patio.

In wat voor omgeving bevindt Sip And Sea zich?

Sip And Sea ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Palma Sola Bay.