KELVIN HOUSE
Accommodatieklasse: 3
Bed & breakfast in Ferryhill
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor KELVIN HOUSE





KELVIN HOUSE is het overwegen waard als je op reis gaat naar Ferryhill. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 10.00 uur.
Beoordelingen
8,28,2 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
De huidige prijs is € 75
€ 75
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op binnenplaats laden

Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op binnenplaats
8,08,0 van 10
Zeer goed
1 beoordeling
(1 beoordeling)
- 11 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer, uitzicht op heuvels laden

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer, uitzicht op heuvels
10,010,0 van 10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen
(2 beoordelingen)
- Uitzicht op de heuvels
- 14 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Cairn Hotel Newcastle Jesmond
Jesmond
Cairn Hotel Newcastle Jesmond
Jesmond
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
7.8 van 10, Goed, 1.000 beoordelingen
7,8
Goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 49
€ 49
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Great North Hotel
Newcastle-upon-Tyne
Great North Hotel
Newcastle-upon-Tyne
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 1.003 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
1.003 beoordelingen
De prijs is € 70
€ 70
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Citysteps Hotels Newcastle West
Elswick
Citysteps Hotels Newcastle West
Elswick
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
8.4 van 10, Zeer goed, 83 beoordelingen
8,4
Zeer goed
83 beoordelingen
De prijs is € 48
€ 48
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

The Jam Jar
Jesmond
The Jam Jar
Jesmond
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 20 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
20 beoordelingen
De prijs is € 68
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

The George Of Piercebridge
Darlington
The George Of Piercebridge
Darlington
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 449 beoordelingen
8,6
Uitstekend
449 beoordelingen
De prijs is € 94
€ 94
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Osborne Hotel
Jesmond
Osborne Hotel
Jesmond
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.2 van 10, Fantastisch, 562 beoordelingen
9,2
Fantastisch
562 beoordelingen
De prijs is € 73
€ 73
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kabannas Newcastle
Newcastle (centrum)
Kabannas Newcastle
Newcastle (centrum)
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
- Wasfaciliteiten
8.0 van 10, Zeer goed, 500 beoordelingen
8,0
Zeer goed
500 beoordelingen
De prijs is € 53
€ 53
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Best Western New Kent Hotel
Jesmond
Best Western New Kent Hotel
Jesmond
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
8.2 van 10, Zeer goed, 527 beoordelingen
8,2
Zeer goed
527 beoordelingen
De prijs is € 59
€ 59
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Corner House Hotel by Greene King Inns
Heaton
Corner House Hotel by Greene King Inns
Heaton
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
8.6 van 10, Uitstekend, 86 beoordelingen
8,6
Uitstekend
86 beoordelingen
De prijs is € 71
€ 71
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Ramada Encore by Wyndham Newcastle-Gateshead
Gateshead
Ramada Encore by Wyndham Newcastle-Gateshead
Gateshead
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.2 van 10, Zeer goed, 1.001 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.001 beoordelingen
De prijs is € 58
€ 58
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Kelvin St, Ferryhill, England, DL17 8PA
In de buurt
- Spennymoor Leisure Centre - 7 min. rijden - 5.9 km
- Jubilee Park - 8 min. rijden - 6.3 km
- Whitworth Hall Country Park - 8 min. rijden - 6.5 km
- Hardwick Park - 10 min. rijden - 8.9 km
- Universiteit van Durham - 11 min. rijden - 10.3 km
Lokaal vervoer
- Durham (MME-Teesside Intl.) - 34 min. rijden
- Newcastle, Engeland (NCL-Internationale luchthaven Newcastle) - 47 min. rijden
- Station Shildon - 12 min. rijden
- Station Newton Aycliffe - 14 min. rijden
- Station Bishop Auckland - 16 min. rijden
Restaurants
- The Grand Electric Hall - 5 min. rijden
- Costa Coffee - 3 min. rijden
- McDonald's - 3 min. rijden
- Clems Fish And Chips - 5 min. rijden
- Starbucks - 3 min. rijden
Over deze accommodatie
KELVIN HOUSE
- KELVIN HOUSE is het overwegen waard als je op reis gaat naar Ferryhill. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 10.00 uur.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 2 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
- Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt elke dag 07.00 uur–10.00 uur
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Televisie
- Satellietzenders
Alle gemakken van thuis
- Verwarming
- Pantoffels
Jezelf opfrissen
- Bad/douchecombinatie
- Zeep en shampoo
- Haardroger
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Bureau
- Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
KELVIN HOUSE Ferryhill
KELVIN HOUSE Bed & breakfast
KELVIN HOUSE Bed & breakfast Ferryhill
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij KELVIN HOUSE?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij KELVIN HOUSE?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij KELVIN HOUSE?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.