Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, in de buurt van Titanic Belfast

Kies datums om prijzen te bekijken

Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter ligt op maar 5 minuten rijden van Titanic Belfast.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

9,2 van 10
Fantastisch
(9 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Familie driepersoonskamer

  • 20 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Familie vierpersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijk bad

  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior tweepersoonskamer

  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2-6 Waring Street, Belfast, Belfast, Northern Ireland, BT1 2DX

In de buurt

  • Kathedraal van St. Anne - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Victoria Square Shopping Centre - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Stadhuis van Belfast - 7 min. lopen - 0.7 km
  • Waterfront Hall - 8 min. lopen - 0.7 km
  • SSE Arena - 12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Belfast (BHD-George Best Belfast City) - 14 min. rijden
  • Internationale luchthaven Belfast (BFS) - 33 min. rijden
  • Station Adelaide - 6 min. rijden
  • Centraal Station Belfast - 14 min. lopen
  • Station Botanic - 21 min. lopen

Restaurants

  • ‪Duke of York - ‬2 min. lopen
  • ‪Whites Garden - ‬2 min. lopen
  • ‪Bert's Jazz Bar - ‬2 min. lopen
  • ‪The Pocket - ‬3 min. lopen
  • ‪Ulster Sports Club - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter

  • Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter ligt op maar 5 minuten rijden van Titanic Belfast.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 179 kamers
    • Verdeeld over 7 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 16 jaar
    • Uitchecken om 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 16 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • Parkeergelegenheid in de buurt (GBP 12 per dag)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (tegen een toeslag)
  • Restaurant

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2008

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Handleuningen in de gangen
  • Trapleuningen
  • Helling bij de hoofdingang

Kamervoorzieningen

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Speciale voorzieningen

Dineren

Premier Inn Restaurant - restaurant op het terrein. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. GBP 10.99 per persoon

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor GBP 12 per dag
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Hotel
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Hotel Belfast
Belfast Premier Inn
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Property
Belfast Premier Inn
Premier Inn Cardiff Cc Queen Street
Premier INN Belfast City Centre Waring S
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Hotel
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Belfast
Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter Hotel Belfast

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter?

Ja, er is een lokaal restaurant: Premier Inn Restaurant.

In wat voor omgeving bevindt Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter zich?

Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter ligt op een korte 3 minuten lopen van Kathedraal van St. Anne en 4 minuten loopafstand van Victoria Square Shopping Centre.

Beoordelingen

Beoordelingen over Premier Inn Belfast City Cathedral Quarter

8,4

Zeer goed

8,4

Netheid

7,6

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location in the Cathedral Quarter. Extremely convient to shopping,pubs and Titanic museum.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Stayed for the Fleadh in 2026, was a perfect location for it.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel muy bien ubicado. Buffet variado
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good location and lovely stage …
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location. Staff were very helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good location and staff. Recommend to travelers
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing staff very nice location nice room
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Really good overall
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quarto limpo. Otimo banheiro. Funcionarios gentis
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good place to stay for the price. Our room had stains on the carpets and chairs in several places but otherwise very clean. I am not a fan of the lighting placement in the bathroom as it is off center with the mirror and casts such a shadow I can barely shave.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Check-in was very quick and easy. It was centrally located and we thoroughly enjoyed our stay there.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A great location. Safe. Friendly staff. Great great great breakfast! We stayed with two young daughters for three nights. Would have given five stars but one day the hot breakfast was unable to be provided and one day the room was left uncleaned when we had asked it to be. Other than that - fully recommend!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel itself was as expected. Clean and spacious room. Parking was a block over and a slight challenge to navigate. Overall it was a pleasant stay.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A quiet room was provided upon request and the staff were helpful in guiding us to parking. Room was clean and comfortable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good hotel. No problems.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The location of the Premier Inn, Cathedral Quarter, was excellent but that is all that was good about the hotel. We were there two nights. We made four requests to fix the air conditioning unit but were always told that an adjustment had been made but the problem still persisted. It was too hot for sleeping and to just be pushed off is unacceptable. Very unhappy customers!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The location cannot be beat, and the staff were friendly and helpful. The building is partly under construction, making it noisy during the daytime, but nights were quiet. I would stay here again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ótima localização, quarto bem decorado, com boa roupa de cama. Apenas o wifi era muito ruim. Havia a possibilidade de aderir a uma rede melhor, mediante pagamento, o que para os dias de hoje não faz o menor sentido.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Nice hotel, good comfy rooms , but a very loud part of Belfast with very loud night life .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room was very spacious and comfortable, although there are no refrigerators or microwaves in the basic rooms. There was also a lot of construction noise in the middle of the night. My uber driver explained that Belfast does construction downtown at night. I was glad to see the hotel decorated for Gay Pride month!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Area was great. Great variety of restaurants nearby but already booked up by the time we arrived. Very popular area. Front clerk Debbie was marvelous.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Ótima localização, bem central e a 15 minutos de caminhada até a estação de trem. As instalações não me agradaram. Prédio desgastado, quarto de bom tamanho, mas sem geladeira. O gerenciamento precisa ser melhorado bastante. Embora tenha pedido todos os dias para limpar o quarto, tirar o lixo e trocar as toalhas, seguindo as regras de horário do hotel (até às 12h), e a atendente tenha anotado o pedido, nunca foi feito e assim fiquei 4 dias sem trocar as toalhas e sem tirar o lixo do quarto!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Everything good room clean and comfortable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This is a great hotel to stay at to walk around central Belfast and the Breakfast is fabulous. Highly recommend staying here.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy bien ubicado, lo recomiendo