Gehele woning

AKA Valley Ubud Villas

Accommodatieklasse: 4
Villa in Ubud met een binnenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

AKA Valley Ubud Villas ligt op nog geen 10 minuten rijden van Apenbos van Ubud en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Gemakken zoals keukens zijn in alle villa's te vinden evenals privézwembaden en balkons.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Lounge
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (3)

  • 3 villa's
  • Een binnenzwembad
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Privézwembad
  • Aparte eetruimte
  • Aparte zitruimte
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
22 okt - 23 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Villa, 1 slaapkamer, uitzicht op vallei

  • Uitzicht op de vallei
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Villa, 2 slaapkamers, privézwembad, uitzicht op vallei

  • Uitzicht op de vallei
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Jl. Umahanyar, Pejeng Kaja, 3, Ubud, Bali, 80582

In de buurt

  • Ashtanga Yoga Bali Onderzoekscentrum - 11 min. rijden - 2.7 km
  • Markt voor Traditionele Kunst van Ubud - 17 min. rijden - 7.3 km
  • Paleis van Ubud - 18 min. rijden - 7.6 km
  • Apenbos van Ubud - 19 min. rijden - 8.2 km
  • Rijstvelden van Tegalalang - 29 min. rijden - 15.3 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 96 min. rijden

Restaurants

  • ‪Maniztutu - ‬12 min. rijden
  • ‪Nino Caucasian Restaurant - ‬13 min. rijden
  • ‪Natti’s Indian Specialty Restaurant - ‬13 min. rijden
  • ‪Draniki Ubud - ‬10 min. rijden
  • ‪Kauma Cafe - ‬10 min. rijden

Over deze accommodatie

AKA Valley Ubud Villas

  • AKA Valley Ubud Villas ligt op nog geen 10 minuten rijden van Apenbos van Ubud en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Gemakken zoals keukens zijn in alle villa's te vinden evenals privézwembaden en balkons.

Overzicht

INCHECKEN
14.00 uur
UITCHECKEN
12.00 uur

Grootte van de accommodatie

    • 3 villa's

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 17 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 23.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 17 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad
  • Binnenzwembad

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 50+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Vaatwasser

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Huiskamers

  • Eetkamer
  • Zitkamer

Buiten

  • Balkon

Werkplekken

  • Bureau

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften

Diensten en faciliteiten

  • Strijkplanken/strijkijzers (op verzoek)
  • Receptie met beperkte openingstijden

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 kamers

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Registratienummer van de accommodatie 250010140998, 55130
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij AKA Valley Ubud Villas?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij AKA Valley Ubud Villas?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij AKA Valley Ubud Villas?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij AKA Valley Ubud Villas?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in AKA Valley Ubud Villas en omgeving zoal te doen?

AKA Valley Ubud Villas heeft privézwembaden.

Heeft AKA Valley Ubud Villas een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met een koelkast.

Heeft AKA Valley Ubud Villas ook buitenruimtes?

Ja, deze villa heeft een privézwembad en een balkon.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk