Ayana by Starling

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Kumta

Kies datums om prijzen te bekijken

Ayana by Starling is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Kumta.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 24-uurs receptie
  • Wasserijservice
De huidige prijs is € 50
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, balkon

  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Premium kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Main Beach, Belehittal Rd, near Kariyappa Katte, Bijjur, Kumta, Karnataka, 581326

In de buurt

  • Strand van Gokarna - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Hoofdstrand - 5 min. rijden - 2.1 km
  • Mahabaleswara Temple - 6 min. rijden - 2.5 km
  • Kootlee Beach - 12 min. rijden - 3.9 km
  • Om Beach - 18 min. rijden - 8.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Harwada - 30 min. rijden
  • Station Gokarna Road - 31 min. rijden
  • Station Ankola - 34 min. rijden

Restaurants

  • ‪Sunset Cafe - ‬16 min. lopen
  • ‪Pai Hotel - ‬4 min. rijden
  • ‪Hotel Shri Sai Ram - ‬5 min. rijden
  • ‪Mantra Cafe - ‬5 min. rijden
  • ‪Searock Cafe - ‬11 min. rijden

Over deze accommodatie

Ayana by Starling

  • Ayana by Starling is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Kumta.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 15 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices

Kamervoorzieningen

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Ayana by Starling?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Ayana by Starling?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ayana by Starling?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Ayana by Starling zich?

Ayana by Starling ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Strand van Gokarna.

Beoordelingen

7,8

Goed