Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection

Hotel aan het strand in Tan Thanh, met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection is het overwegen waard als je op reis gaat naar Tan Thanh. Nadat je je hebt vermaakt in het buitenzwembad, kun je je honger stillen in het café en je dorst lessen bij de bar/lounge.
VIP Access

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Privéstrand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • Fitnessfaciliteiten
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • 2 vergaderruimtes
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Kabelzenders
  • Badjassen
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
  • Kinderspeelgoed
De huidige prijs is € 124
inclusief belastingen en toeslagen
9 okt - 10 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, uitzicht op tuin

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe kamer, 1 queensize bed, uitzicht op tuin

  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Deluxe kamer, 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op oceaan

  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Villa, 4 slaapkamers (1 King 2 Queen 2 Single Beds)

  • 238 m²
  • Max. aantal: 12
  • 1 kingsize bed, 2 queensize bedden en 2 eenpersoonsbedden

Villa, 3 slaapkamers (1 King 1 Queen 2 Single Beds)

  • 364 m²
  • Max. aantal: 9
  • 1 kingsize bed, 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden

Villa, 3 slaapkamers (1 King 1 Queen 2 Single Beds)

  • 385 m²
  • Max. aantal: 9
  • 1 kingsize bed, 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
DT719 Street, Tan Thanh, Lam Dong, 66000

In de buurt

  • Strand van Tien Thanh - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Co.op mart Phan Thiet - 38 min. rijden - 28.7 km
  • Phan Thiet Watertoren - 38 min. rijden - 28.3 km
  • Phan Thiet Beach - 40 min. rijden - 29.4 km
  • Sea Links City - 58 min. rijden - 41.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ga Binh Thuan - 29 min. rijden
  • Station Ga Phan Thiet - 37 min. rijden

Restaurants

  • ‪Safari Café - ‬13 min. rijden
  • ‪Radisson Phan Thiet restaurant - ‬8 min. rijden
  • ‪Xuan Hung - ‬5 min. rijden
  • ‪Nha Hang Rock Water Bay - ‬5 min. rijden
  • ‪Seorae Vietnam - Korean Charcoal Bbq (Novaworld Phan Thiết) - ‬10 min. rijden

Over deze accommodatie

Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection

  • Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection is het overwegen waard als je op reis gaat naar Tan Thanh. Nadat je je hebt vermaakt in het buitenzwembad, kun je je honger stillen in het café en je dorst lessen bij de bar/lounge.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 49 kamers
    • Verdeeld over 2 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.00 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Kinderspelletjes
  • Speelgoed
  • Strandspeelgoed

Activiteiten

  • Privéstrand

Werken tijdens je reis

  • 2 vergaderruimtes

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2025
  • Fitnessfaciliteiten
  • Driving range bij de accommodatie
  • Buitenzwembad
  • Designerwinkels ter plaatse

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 43 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection en omgeving zoal te doen?

Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection heeft een privéstrand en een buitenzwembad, naast een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection zich?

Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Strand van Tien Thanh.

Beoordelingen

Beoordelingen over Costamigo Phan Thiet, Bw Premier Collection

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good