Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Bengaluru
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park





Vanaf Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park is het nog geen 15 minuten rijden naar Manyata Tech Park en M.G. Road. Dit hotel ligt bovendien op maar vijftien minuten rijafstand van Bangalore-paleis.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
- 24-uurs receptie
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Kamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Studio Room laden

Studio Room
- 52 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Studio Executive Twin laden

Studio Executive Twin
- Uitzicht op de stad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Family Suite laden

Family Suite
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Studio Executive laden

Studio Executive
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor One Bed Room Executive laden

One Bed Room Executive
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Grand Sigma
Stadscentrum van Bangalore
Hotel Grand Sigma
Stadscentrum van Bangalore
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 14 beoordelingen
9,0
Fantastisch
14 beoordelingen
De prijs is € 30
€ 30
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Holiday Inn Express Bengaluru Yeshwantpur by IHG
Yeshwanthpur
Holiday Inn Express Bengaluru Yeshwantpur by IHG
Yeshwanthpur
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.2 van 10, Goed, 111 beoordelingen
7,2
Goed
111 beoordelingen
De prijs is € 40
€ 40
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep

Howard Johnson by Wyndham Bengaluru Hebbal
Nagavara
Howard Johnson by Wyndham Bengaluru Hebbal
Nagavara
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
7.6 van 10, Goed, 191 beoordelingen
7,6
Goed
191 beoordelingen
De prijs is € 56
€ 56
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Aiden by Best Western Hennur Bengaluru
HBR Layout
Aiden by Best Western Hennur Bengaluru
HBR Layout
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 24 beoordelingen
8,6
Uitstekend
24 beoordelingen
De prijs is € 50
€ 50
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Clarks Inn, Airport Bangalore
Bengaluru
Clarks Inn, Airport Bangalore
Bengaluru
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.2 van 10, Zeer goed, 54 beoordelingen
8,2
Zeer goed
54 beoordelingen
De prijs is € 30
€ 30
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Grand Continent Hebbal a Sarovar Portico Affiliate Hotel
Nagavara
Grand Continent Hebbal a Sarovar Portico Affiliate Hotel
Nagavara
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 14 beoordelingen
8,6
Uitstekend
14 beoordelingen
De prijs is € 54
€ 54
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Bloom Hotel - Bengaluru Airport
Sadahalli
Bloom Hotel - Bengaluru Airport
Sadahalli
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Sportschool
8.8 van 10, Uitstekend, 138 beoordelingen
8,8
Uitstekend
138 beoordelingen
De prijs is € 42
€ 42
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Iris Hotel
Stadscentrum van Bangalore
Iris Hotel
Stadscentrum van Bangalore
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 205 beoordelingen
8,2
Zeer goed
205 beoordelingen
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

The Lavender Hotel
Bengaluru
The Lavender Hotel
Bengaluru
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 11 beoordelingen
9,2
Fantastisch
11 beoordelingen
De prijs is € 16
€ 16
inclusief belastingen en toeslagen
16 sep - 17 sep

Goldfinch Hotel Bangalore
Stadscentrum van Bangalore
Goldfinch Hotel Bangalore
Stadscentrum van Bangalore
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.4 van 10, Goed, 159 beoordelingen
7,4
Goed
159 beoordelingen
De prijs is € 44
€ 44
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

2nd Cross Rd, Bengaluru, KA, 560077
In de buurt
- Manyata Tech Park - 10 min. lopen - 0.9 km
- Bangalore-paleis - 30 min. rijden - 12.2 km
- M.G. Road - 37 min. rijden - 12.2 km
- Old Airport Road - 44 min. rijden - 17.5 km
- Bannerghatta Road - 52 min. rijden - 16.5 km
Lokaal vervoer
- Bengaluru (BLR-Internationale Luchthaven Kempegowda) - 46 min. rijden
- Station Hebbal - 8 min. rijden
- Station Banasawadi - 9 min. rijden
- Station Thanisandra - 12 min. lopen
Restaurants
- Jus'Trufs Chocolate Shop and Cafe - Jakkur - 4 min. rijden
- 7Th House Coffee - 4 min. rijden
- Cafe Kampu - 5 min. rijden
- Neer - 4 min. rijden
- Cafe Nuvio - 5 min. rijden
Over deze accommodatie
Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park
- Vanaf Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park is het nog geen 15 minuten rijden naar Manyata Tech Park en M.G. Road. Dit hotel ligt bovendien op maar vijftien minuten rijafstand van Bangalore-paleis.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 54 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- 24-uurs receptie
Toegankelijkheid
- Lift
- Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
Kamervoorzieningen
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Alleen een douche
- Handdoeken
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: één keer per verblijf
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
In wat voor omgeving bevindt Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park zich?
Orchid Parc Bengaluru - Manyata Business Park ligt op slechts 12 minuten loopafstand van Manyata Tech Park.