voco Chengdu Chunxi Road by IHG

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van Chengdu IFS

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf voco Chengdu Chunxi Road by IHG is het nog geen 15 minuten lopen naar Chengdu IFS en Winkelcentrum Taikoo Li. Gasten kunnen een hapje eten in het cafƩ en zich uitleven bij het 24-uurs fitnesscentrum. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 7 minuten loop je naar Metrostation Chunxi Road.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Sportschool
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Koffiebar/cafĆ©
  • 4 vergaderruimtes
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserij
  • Conferentieruimte

Net als thuis (6)

  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
  • Bad of douche

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
14 van 14 kamers weergeven

Standard Room

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 slaapkamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Grand Room

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Grand kamer, meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Premium kamer, 2 tweepersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Grand kamer, 1 kingsize bed (Super King)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Grand kamer, meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Windowless)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 tweepersoonsbedden (Windowless)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No 8 Shuncheng Avenue Jinjiang District, Chengdu, 610000

In de buurt

  • Tianfu-plein - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Chengdu IFS - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Donghuamen Archeologische Site - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Winkelcentrum Taikoo Li - 14 min. lopen - 1.2 km
  • People's Park - 16 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Chengdu (CTU-Shuangliu Intl.) - 25 min. rijden
  • Station Hongpailou - 8 min. rijden
  • Chengdu West Treinstation - 10 min. rijden
  • Station South Railway - 17 min. rijden
  • Metrostation Chunxi Road - 7 min. lopen
  • Station Jinjiang Hotel - 16 min. lopen
  • Metrostation Xinnanmen - 17 min. lopen

Restaurants

  • ‪Grand Club Lounge - ‬8 min. lopen
  • ā€Ŗęˆčæ· Xi Mi - ‬9 min. lopen
  • ā€Ŗēƒ¤åŒ  - ‬11 min. lopen
  • ‪Grand CafĆ© 咖啔厅 - ‬9 min. lopen
  • ‪Taolin Restaurant - ‬5 min. lopen

Over deze accommodatie

voco Chengdu Chunxi Road by IHG

  • Vanaf voco Chengdu Chunxi Road by IHG is het nog geen 15 minuten lopen naar Chengdu IFS en Winkelcentrum Taikoo Li. Gasten kunnen een hapje eten in het cafĆ© en zich uitleven bij het 24-uurs fitnesscentrum. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 7 minuten loop je naar Metrostation Chunxi Road.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 203 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Guests booked in breakfast included rate plans receive breakfast for up to 2 adults who are sharing a guestroom. Breakfast fees apply for additional guests.
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 06.30 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Koffiebar/cafĆ©

Werken tijdens je reis

  • 4 vergaderruimtes
  • Conferentieruimte (280 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2025
  • Kluis bij receptie
  • Daktuin
  • Tuin
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Ramen van dubbelglas

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 120
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Tapijten in openbare ruimten
  • Tegelvloer in openbare ruimten

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Gratis gevulde minibar
  • Badjassen en pantoffels
  • Kinderpantoffels
  • Zonwering

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Turndownservice
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Regendouche
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. CNY 142 voor volwassenen en CNY 71 voor kinderen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij voco Chengdu Chunxi Road by IHG?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij voco Chengdu Chunxi Road by IHG?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij voco Chengdu Chunxi Road by IHG?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in voco Chengdu Chunxi Road by IHG en omgeving zoal te doen?

Voco Chengdu Chunxi Road by IHG heeft een 24-uurs fitnesscentrum en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van voco Chengdu Chunxi Road by IHG?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt voco Chengdu Chunxi Road by IHG zich?

Voco Chengdu Chunxi Road by IHG ligt in Stadscentrum van Chengdu, een kleine 7 minuten lopen van Metrostation Chunxi Road en 12 minuten lopen van Chengdu IFS.