Archos Boutique Hotel
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Ankang
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Archos Boutique Hotel





Archos Boutique Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ankang.
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Wasfaciliteiten
- Kindvriendelijke activiteiten
Voornaamste voorzieningen
(8)
Voornaamste voorzieningen (8)
- Ontbijt beschikbaar
- Spelletjesruimte
- Een geldautomaat/bankservice
- Wasserij
- Vergaderruimte
- Meertalig personeel
- Conciërgeservices
- Een bagageopslagruimte
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Wasvoorzieningen
- Lift
- Spelletjesruimte
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 12
€ 12
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven
Standard 2-bed Room
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Exquisite Quiet Twin Bed Room (No Window) (Deep Sleep + Urban Wellness) laden

Exquisite Quiet Twin Bed Room (No Window) (Deep Sleep + Urban Wellness)
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Boutique Business Room (Mahjong)
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Premier Suite laden

Premier Suite
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Premier Room (Double Bed) laden

Premier Room (Double Bed)
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Enjoyable Chess & Cards Twin Room
- Max. aantal: 2
- 2 tweepersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Queen Room laden

Queen Room
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Special Queen Room laden

Special Queen Room
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Premier Superior Room (2 Beds) laden

Premier Superior Room (2 Beds)
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Family Room (3 Beds) laden

Family Room (3 Beds)
- Max. aantal: 3
- 3 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Guestroom (2 Beds) laden

Guestroom (2 Beds)
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Wyndham Garden Xunyang Downtown
Ankang
Wyndham Garden Xunyang Downtown
Ankang
- Airconditioning
- Sportschool
- 24/7 receptie

Greentree Inn Ankang Middle Bashan Road Business Hotel
District Hanbin
Greentree Inn Ankang Middle Bashan Road Business Hotel
District Hanbin
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

Gulong Hotel (Hanzhong High-speed Railway Station Wanbang)
District Hantai
Gulong Hotel (Hanzhong High-speed Railway Station Wanbang)
District Hantai
- Gratis parkeren
- Babybedden beschikbaar
- Wasfaciliteiten
- Kindvriendelijke activiteiten
De prijs is € 20
€ 20
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Crowne Plaza Shangluo by IHG
Shanglou
Crowne Plaza Shangluo by IHG
Shanglou
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 53
€ 53
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

PAI Hotel·huayin Mount Hua Scenic Spot
Weinan
PAI Hotel·huayin Mount Hua Scenic Spot
Weinan

7 Days Inn Hanzhong Tianhan Avenue South Station
Hanzhong
7 Days Inn Hanzhong Tianhan Avenue South Station
Hanzhong

Intercity Hotel
District Weibin
Intercity Hotel
District Weibin
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Airconditioning
- Babybedden beschikbaar

Magnotel
District Weibin
Magnotel
District Weibin
- Wasfaciliteiten
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

No. 53 West Street, Ankang, Shaanxi, 725000
In de buurt
- Park van Hinggan - 6 min. lopen - 0.5 km
- Hanjiang-park - 2 min. rijden - 1.6 km
- Xiangxi-grot van Ankang - 7 min. rijden - 5.0 km
- Mu'an Tower - 8 min. rijden - 8.6 km
- Yuxing Island - 22 min. rijden - 23.8 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven Ankang Fuqiang (AKA) - 48 min. rijden
- Xi'an (XIY-Xianyang Intl.) - 174 min. rijden
Over deze accommodatie
Archos Boutique Hotel
- Archos Boutique Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ankang.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 75 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 12:00 uur
- Uitchecken om 15.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Ontbijt beschikbaar (tegen een toeslag)
Werken tijdens je reis
- Vergaderruimte
Diensten
- Conciërgeservices
- Wasvoorzieningen
- Bagageopslagruimte
- Meertalig personeel
Voorzieningen
- Gebouwd in 2012
- Geldautomaat/bankservice
- Spelletjesruimte/gamehal
Toegankelijkheid
- Lift
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International, Union Pay
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay, Apple Pay, PayPal en WeChat Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.
Ook bekend als
Archos Boutique Hotel ANKANG
Archos Boutique ANKANG
Archos Boutique Hotel ANKANG
Archos Boutique ANKANG
Hotel Archos Boutique Hotel ANKANG
ANKANG Archos Boutique Hotel Hotel
Archos Boutique
Archos Boutique Hotel ANKANG
Archos Boutique ANKANG
Hotel Archos Boutique Hotel ANKANG
ANKANG Archos Boutique Hotel Hotel
Archos Boutique
Hotel Archos Boutique Hotel
Archos Boutique Hotel Hotel
Archos Boutique Hotel ANKANG
Archos Boutique Hotel Hotel ANKANG
Veelgestelde vragen
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Archos Boutique Hotel?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Archos Boutique Hotel?
Je kunt inchecken vanaf 12:00 uur. Je dient uiterlijk om 15.00 uur uit te checken.
Wat is er in Archos Boutique Hotel en omgeving zoal te doen?
Archos Boutique Hotel heeft een spelletjesruimte.
In wat voor omgeving bevindt Archos Boutique Hotel zich?
Archos Boutique Hotel bevindt zich in District Hanbin, op een korte 5 minuten loopafstand van Park van Hinggan.