Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een binnenzwembad, in de buurt van Michigan Avenue

Kies datums om prijzen te bekijken

Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Michigan Avenue en Chicago Riverwalk. Het binnenzwembad is ideaal voor een verfrissende ochtendduik en je kunt ook naar het fitnesscentrum gaan om te sporten. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Chicago Theatre en Merchandise Mart. Het behulpzame personeel en de wandelmogelijkheden in de buurt vallen in de smaak bij andere reizigers. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 2 minuten lopen naar Grand Station (Red Line) en 6 minuten naar State Station.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Een binnenzwembad
  • Fitnessfaciliteiten
  • Betaald valetparkeren
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 6 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Computerstation
  • Kluis bij de receptie
  • Kruidenierszaak

Net als thuis (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor slechthorenden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor rolstoelgebruikers, bad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, rolstoeltoegankelijke douche

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 2 queensize bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden (Mobility Accessible with Bathtub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor rolstoelgebruikers, bad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Suite, 1 slaapkamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Suite, 1 slaapkamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Suite, 1 slaapkamer, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Suite, 1 slaapkamer, toegankelijk voor slechthorenden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
30 E Hubbard St, Chicago, IL, 60611

In de buurt

  • State Street - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Chicago Riverwalk - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Michigan Avenue - 3 min. lopen - 0.3 km
  • House of Blues Chicago - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Millennium Park - 9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Chicago Midway Airport (MDW) - 39 min. rijden
  • Chicago O'Hare International Airport (ORD) - 45 min. rijden
  • Chicago, Illinois (PWK-Chicago Executive) - 53 min. rijden
  • Station Millennium - 11 min. lopen
  • Chicago Van Buren Street Station - 21 min. lopen
  • Chicago Union Station - 21 min. lopen
  • Grand Station (Red Line) - 2 min. lopen
  • State Station - 6 min. lopen
  • Merchandise Mart Station - 7 min. lopen

Restaurants

  • ‪Shaw's Crab House - ‬1 min. lopen
  • ‪Rossi's Liquors - ‬1 min. lopen
  • ‪Dunkin' - ‬2 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬3 min. lopen
  • ‪Parlor Pizza Bar - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North

  • Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Michigan Avenue en Chicago Riverwalk. Het binnenzwembad is ideaal voor een verfrissende ochtendduik en je kunt ook naar het fitnesscentrum gaan om te sporten. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Chicago Theatre en Merchandise Mart. Het behulpzame personeel en de wandelmogelijkheden in de buurt vallen in de smaak bij andere reizigers. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 2 minuten lopen naar Grand Station (Red Line) en 6 minuten naar State Station.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 337 kamers
    • Verdeeld over 15 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (2 in totaal, tot 23 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Overdekt parkeren met valetservice bij de accommodatie (USD 75 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Kruidenier/supermarkt

Activiteiten

  • Strand in de buurt
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • 6 vergaderruimtes
  • Computerstation
  • Conferentieruimte (225 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Huwelijksservices

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Fitnessfaciliteiten
  • Binnenzwembad
  • Vegan maaltijden
  • Ramen van dubbelglas
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Aangepaste wastafel
  • Hoogte van aangepaste wastafel (in centimeter): 86
  • Informatie in braille
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 109
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Luisterhulpmiddelen beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 86
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Televisie met ondertiteling
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Verlaagd kijkgat
  • Verlaagd slot
  • Verlaagd aanrecht/wastafel
  • Hoogte van verlaagd aanrecht en verlaagde wastafel (in centimeter): 86
  • Wandbeugel in de douche
  • Hoogte van wandbeugel in de douche (in centimeter): 69
  • Deurklinken
  • Deuropeningen op rolstoelbreedte
  • Breedte van rolstoeltoegankelijke deuropening (in centimeter): 86
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 55 inch
  • Premium satellietzenders
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Verduisterende gordijnen
  • Pillowtop-matras
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Diep bad
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Ledlampen
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches
  • Mobiele toegangssleutel

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 200 per accommodatie, per verblijf

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 20 per accommodatie, per dag, plus eenmalige schoonmaakkosten van USD 100

Parkeren

  • Overdekt valetparkeren kost USD 75 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 23.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Courtyard Marriott Chicago Downtown River North
Courtyard Marriott Hotel Chicago Downtown North River
Courtyard Marriott Chicago Downtown River North Hotel
Courtyard Marriott River North Hotel
Courtyard Marriott River North
Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North Hotel
Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North Chicago
Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North Hotel Chicago

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 06.00 uur tot 23.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North?

Ja, huisdieren zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal en een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van USD 20 per accommodatie, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North?

Ja. Kosten voor valetparkeren: USD 75 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Bally's Casino Chicago (5 min. lopen).

Wat is er in Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen en wandelen. Neem een duik in het binnenzwembad of gebruik de andere voorzieningen van dit hotel, zoals een fitnesscentrum.

Heeft Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North kamers met privébubbelbaden?

Ja, elke kamer heeft een diep ligbad.

In wat voor omgeving bevindt Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North zich?

Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North ligt in Downtown Chicago, een kleine 2 minuten lopen van Grand Station (Red Line) en 4 minuten lopen van Michigan Avenue. De lokale omgeving heeft veel wandelmogelijkheden en staat bekend om zijn stranden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Courtyard by Marriott Chicago Downtown River North

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

8,8

Locatie

9,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good clean room staff very helpful and upbeat
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super clean and friendly. The location is great to get up to Michigan avenue, the river, as well as tons of convenient bars and restaurants. I highly recommended this location!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice hotel, central location to downtown.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel location was good for being in downtown
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everyone was very nice and amazing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

5 stars across the board, great location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We love the location, as many stores and cafes are walkable from this hotel. The staff is friendly and rooms were clean. We visited during the Summer and AC worked great.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was clean and friendly staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice staff, clean facility close to all major attractions.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Great location and staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a great experience and would stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location at a reasonable price
Walking near the river.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

El staff muy amable y las habitaciones cómodas
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Courtyard served all of our needs. Friendly staff answered a few travel related questions. Room was clean & tastefully decorated. Hotel was conveniently located to popular tourist attractions. We caught both the L Train & double decker bus tours within a few blocks of walking.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Location was in a good spot plenty around to do trains very accessible
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Todo muy bien , el hotel muy céntrico de todo , los cuartos muy bien 👍
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We’ve stayed here several time, great location, clean and the staff is great.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Plenty of restaurants at walking distance.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location clean room
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean and helpful staff
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was nice and clean. Mrs. Tabitha went the extra mile to make sure we were good. The staff is great and the rooms are nice and clean. Location is by everything. I really enjoyed my stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was amazing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Das Hotel ist eine tolle Wahl für einen Aufenthalt in Chicago. Zentral gelegen in unmittelbarer Nähe zum River Walk und der Metro Station. Das Zimmer ist grosszügig ausgefallen mit einem bequemen Bett und einem grossen Badezimmer und einer angenehmen Dusche. Etwas speziell fand ich die Lage des TV's welcher leicht versetzt zum Bett war. Negativ empfand ich, dass es nicht automatisch jeden Tag eine Flasche Wasser gab (diese kann aber bei der Reception verlangt werden). Mein Zimmer lag im 14. Stock (obererster Stock) und ich hatte keine Probleme mit dem Lärm. Bei einem weiteren Aufenthalt würde ich das Hotel wieder wählen.