Days Inn by Wyndham Orlando Downtown

Accommodatieklasse: 2
Hotel in het centrum in Orlando, met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Days Inn by Wyndham Orlando Downtown is het maar 5 minuten rijden naar Kia Center en Camping World Stadium. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en gebruikmaken van gratis voorzieningen zoals parkeerplaatsen en een ontbijt voor onderweg dat dagelijks van 06.30 uur tot 09.30 uur wordt aangeboden. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Dr. Phillips Center for the Performing Arts en Tinker Field Plaza.

Beoordelingen

5,4 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Een buitenzwembad
  • Kinderzwembad
  • 24-uurs receptie
  • Computerstation
  • Kluis bij de receptie
  • Een geldautomaat/bankservice
  • Automaat
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Kinderzwembad
  • Magnetron
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

1 King Bed, Second Floor, Non-Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

1 Double Bed, Mobility/Hearing Accessible Room, First Floor, Non-Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Double Room, 2 Double Beds

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken (Third Floor)

  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 kingsize bed, niet-roken (Third Floor)

  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 tweepersoonsbed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken (First Floor)

  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Business kamer, 1 kingsize bed, niet-roken (Second Floor)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Business kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Mobility, Bathtub w/ Grab Bars)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden

  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken (Second Floor)

  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Standaard kamer, 1 kingsize bed

  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, niet-roken (Second Floor)

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3300 S Orange Blossom Trl, Orlando, FL, 32839

In de buurt

  • Lake Holden - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Grand Avenue Park - 2 min. rijden - 2.1 km
  • Kia Center - 3 min. rijden - 4.8 km
  • Camping World Stadium - 5 min. rijden - 6.7 km
  • Universal Studios Florida™ - 8 min. rijden - 10.0 km

Lokaal vervoer

  • Orlando International Airport (MCO) - 26 min. rijden
  • Orlando, Florida (SFB-Internationale luchthaven Orlando Sanford) - 32 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 37 min. rijden
  • Station Orlando - 4 min. rijden
  • Winter Park Station - 17 min. rijden
  • Kissimmee Station - 22 min. rijden

Restaurants

  • ‪Wawa - ‬4 min. rijden
  • ‪Shell - ‬6 min. lopen
  • ‪Mr. Gyros - ‬5 min. lopen
  • ‪RaceTrac - ‬3 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬18 min. lopen

Over deze accommodatie

Days Inn by Wyndham Orlando Downtown

  • Vanaf Days Inn by Wyndham Orlando Downtown is het maar 5 minuten rijden naar Kia Center en Camping World Stadium. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en gebruikmaken van gratis voorzieningen zoals parkeerplaatsen en een ontbijt voor onderweg dat dagelijks van 06.30 uur tot 09.30 uur wordt aangeboden. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Dr. Phillips Center for the Performing Arts en Tinker Field Plaza.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 141 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Kinderen

    • Kinderen (t/m 17 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (2 in totaal, tot 11 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Alleen bepaalde kamers. Je kunt huisdiervriendelijke kamers aanvragen door contact op te nemen met het nummer in de boekingsbevestiging. Er zijn beperkingen van toepassing*

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt voor onderweg elke dag 06.30 uur–09.30 uur

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Kinderzwembad

Activiteiten

  • Golfbaan in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Computerstation

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Wasvoorzieningen
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Geldautomaat/bankservice
  • Kluis bij receptie
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Luisterhulpmiddelen beschikbaar

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Magnetron

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Contante borgsom: USD 100.00 per accommodatie, per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Resorttoeslag: USD 4.24 per accommodatie, per nacht
  • Inbegrepen bij de resorttoeslag:
    • Gebruik van kamerkluis
    • Internet (mogelijk beperkte toegang)

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 25 per huisdier (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.30 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Days Inn Midtown
Days Inn Midtown Hotel
Days Inn Midtown Hotel Orlando
Days Inn Midtown Orlando
Days Inn Orlando Midtown
Midtown Orlando
Days Inn Orlando Midtown Hotel Orlando
Days Inn Orlando Downtown Hotel
Days Inn Orlando Downtown
Days Inn Wyndham Orlando Downtown Hotel
Days Inn Wyndham Orlando Downtown
Days By Wyndham Orlando
Days Inn by Wyndham Orlando Downtown Hotel
Days Inn by Wyndham Orlando Downtown Orlando
Days Inn by Wyndham Orlando Downtown Hotel Orlando

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Days Inn by Wyndham Orlando Downtown gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Days Inn by Wyndham Orlando Downtown heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Days Inn by Wyndham Orlando Downtown?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Van 10.00 uur tot 22.30 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Days Inn by Wyndham Orlando Downtown?

Ja, huisdieren zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal en een maximaal gewicht van 11 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van USD 25 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Days Inn by Wyndham Orlando Downtown?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Days Inn by Wyndham Orlando Downtown?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Er geldt een toeslag van USD 25 voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Days Inn by Wyndham Orlando Downtown en omgeving zoal te doen?

Days Inn by Wyndham Orlando Downtown heeft een buitenzwembad.

In wat voor omgeving bevindt Days Inn by Wyndham Orlando Downtown zich?

Days Inn by Wyndham Orlando Downtown ligt in Rio Grande Park, centraal in Orlando. Je vindt er populaire attracties zoals Kia Center, gelegen op 4 minuten rijden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Days Inn by Wyndham Orlando Downtown

5,4

5,0

Netheid

5,0

Voorzieningen

6,2

Personeel en service

4,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place, staff were lovely!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good!!¡¡!!!!!!!!!!!!
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Habitación sucia, cucarachas, en un mal sitio si eres turista. Es un hotel de paso.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice clean rooms. The staff is very helpful and nice. I enjoyed my stay, I plan on coming back to this location.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Sauberes Zimmer
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The staff nice .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Breakfast was good, Air conditioning was good
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

This place is budget. Don't expect anything amazing. The breakfast is budget. Don’t expect anything amazing. It did the job and that’s all we needed it to do. However, the location actually isn’t that great if you don’t have a car!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The staff was friendly. The site was clean but needs updating.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

muy buena!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

For what I needed it, it was great. I just needed a place to sleep since it was work related. The only issue was, there was not hot water but staff was extremely helpful and offered me a full refund but I declined it and stayed. Overall, good!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We stayed for a few days. The staff was super nice and the room was clean. The amenities could do with a little improvement, but we had a positive overall experience.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

very dirty breakfast there wasn’t any thing good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Location was great.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Pool enjoyable and a/c was good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was great my daughter felt safe and she'll be back again
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Decent for the price but tv didn’t work and wifi wouldn’t stay connected
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Need change the continental breakfast
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

DIRTY!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Ice machine on 1st floor broken, doors in room sticking, breakfast was cereal not even toast - toaster broken, and in a shaky neighborhood.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good stay for one or two days and that's it. Overall, good.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Breakfast was so so. I’d rate it a 3
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Basic breakfast cereal yogurt and coffee