Myflats Luxury Cathedral

Accommodatieklasse: 2
Hotel op loopafstand van Haven van Alicante

Kies datums om prijzen te bekijken

Myflats Luxury Cathedral heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Haven van Alicante en Playa del Postiguet. Dit hotel ligt bovendien op maar vijftien minuten loopafstand van Winkelcentrum El Corte Inglés.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (1)

  • Airconditioning

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
  • Eettafel
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard studio

9,0 van 10
Fantastisch
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior studio

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Deluxe studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Premium appartement

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Calle San Pascual 11, Alicante, Alicante, 03002

In de buurt

  • Gemeentehuis van Alicante - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Explanada de España - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Playa del Postiguet - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Mercado Central - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Haven van Alicante - 5 min. lopen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 26 min. rijden
  • Alicante (YJE-Treinstation Alicante) - 16 min. lopen
  • Station Alacant Terminal - 16 min. lopen
  • Station Sant Gabriel - 18 min. rijden

Restaurants

  • ‪Keran Street - ‬1 min. lopen
  • ‪La Tasca del Barrio - ‬1 min. lopen
  • ‪Casablanca - ‬1 min. lopen
  • ‪MADNESS Roasted Coffee - ‬1 min. lopen
  • ‪Five Guys - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Myflats Luxury Cathedral

  • Myflats Luxury Cathedral heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Haven van Alicante en Playa del Postiguet. Dit hotel ligt bovendien op maar vijftien minuten loopafstand van Winkelcentrum El Corte Inglés.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 12 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 90
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Vriezer
  • Magnetron
  • Keuken
  • Kookplaat
  • Broodrooster
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Vaatwasser
  • Eettafel

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: EUR 200 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • Laat inchecken tussen 10.00 uur en middernacht is mogelijk tegen een toeslag van EUR 30

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie AA-769
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Myflats Cathedral Alicante
Myflats Luxury Cathedral Hotel
Myflats Luxury Cathedral Alicante
Myflats Luxury Cathedral Hotel Alicante

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Myflats Luxury Cathedral gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Myflats Luxury Cathedral heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Myflats Luxury Cathedral ?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Myflats Luxury Cathedral ?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Myflats Luxury Cathedral .

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Myflats Luxury Cathedral ?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Myflats Luxury Cathedral een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Casino Mediterraneo (8 min. lopen).

Heeft Myflats Luxury Cathedral kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met een koffiezetapparaat, een broodrooster en kookgerei.

In wat voor omgeving bevindt Myflats Luxury Cathedral zich?

Myflats Luxury Cathedral ligt op een korte 5 minuten lopen van Haven van Alicante en 6 minuten loopafstand van Playa del Postiguet.

Beoordelingen

Beoordelingen over Myflats Luxury Cathedral

9,6

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

9,6

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Een heerlijke plek op een toplocatie. Zeker als je op het mooie dakterras staat (wat een pluspunt is dat!) kun je zien hoe centraal dit appartementencomplex gelegen is. De ontvangst was super; we waren vroeg geland en omdat de kamer al schoon was, konden we om 12 uur inchecken. We werden heel goed geholpen door Vanessa die alles uitgebreid aan ons uit heeft gelegd. Het appartement is van alle gemakken voorzien en zeer luxe. Het bed slaapt fantastisch en de douche is ook heerlijk! Je krijgt een code om binnen te komen, ideaal dat je niet steeds met een pasje of sleutel moet lopen. ‘s nachts nog wat last gehad van herrie op straat, dat lag vooral aan de mensen die héél hard aan het praten (lees: gillen) waren, want aan de deuren lag het niet. Oordopjes zijn dan wel een uitkomst. Voor de terugreis werd voor ons een taxi geregeld die zelfs iets te vroeg was, waardoor we zonder stress weer naar het vliegveld konden. Absoluut geen klachten, alleen een paar tips: om de dag een handdoeken wissel zou erg fijn zijn. En we misten een kleine sofa of twee relaxstoelen. Nu is er alleen een bed om bij te komen van een lange dag. Maar verder… echt top, het heeft ons verblijf in Alicante extra aangenaam gemaakt.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastic location, we were able to check in early which was great too. The apartment has everything you need, bed very comfy, we will be back!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Superb accommodation in a very central location...bed was so comfy and had everything we needed with exception of a hairdryer, would highly recommend
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Un accueil chaleureux de la part des hôtesses, l’hébergement était clean et magnifique et bien situé. Je reprendrais le même si je reviens à Alicante
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Toppen läge. Välfungerande lägenhet.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great facilities in an excellent location in the Old Town.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The location is fantastic , central location, restaurants and bars on the same street and a 5 minute walk to the promenade and beach.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Excellent location in the centre of the old town with lovely views from the balcony
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Property was very nice and location was perfect.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very modern and clean. Facilities were great .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Tosi hieno huoneisto, upea sijainti, ystävällinen henkilökunta
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The flat was spotlessly clean. Everything seemed fairly new. The bed was really comfortable and the shower was great. The air con was lovely and quiet too! As for the location, it was right in the middle of the old town and only a few mins walk to the beach or the main shops. All in all, a perfect stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy limpio
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Apartment very tidy and clean, Staff were fabulous, Great situation for bars, restaurants and seafront Supermarket nearby
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great modern space, good value for money. In a relatively lively area so there's some noise but ok. Secure and modern with plenty of self catering options plus close to sights and places to eat/drink.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Such a lovely property, right in the middle of everything
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We would not stay anywhere else next time. This place is a gem in a fantastic location. 5 stars in my opinion.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place to stay

Center of the square amazing views and very comfortable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfect location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had a wonderful time in Alicante, the apartment was very nice, clean and perfect for our stay... We would definitely book again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful

Excellent apartments, very clean , comfy , well equipped and Great location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Top Unterkunft von A - Z
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mi experiencia fue magnífica, todo muy limpio, excelente ubicación.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastisk fin lejlighed beliggende centralt. Vi vil helt sikkert booke denne lejlighed igen ved næste besøg til det skønne Alicante
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room