Kela Coast Seaside Inn

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Shenzhen

Kies datums om prijzen te bekijken

Kela Coast Seaside Inn is het overwegen waard als je op reis gaat naar Shenzhen.

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Parkeerplaatsen
  • Tuin
  • Barbecues
  • Een bagageopslagruimte

Kameropties

Standard Room (Bay Window)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Queen Room With Sea View

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room with Full Sea View (202)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room with Full Sea View (203)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Queen Room With Full Sea View (301)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room with Full Sea View (302)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room with Full Sea View (303)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room With Full Sea View (401)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room With Full Sea View (402)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Double Bed Room With Full Sea View (403)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No. 18 Jiao 3 West 7th Lane, Jiaochangwei, Dapeng, Longgang District, Shenzhen, Shenzhen, Guangdong, 51800

In de buurt

  • Fort van Dapeng - 19 min. lopen - 1.5 km
  • Dameisha Beach - 27 min. rijden - 27.9 km
  • Huaqiangbei - 49 min. rijden - 57.6 km
  • Haven van Luohu - 52 min. rijden - 56.6 km
  • Shenzhen Convention and Exhibition Center - 53 min. rijden - 62.0 km

Lokaal vervoer

  • Shenzhen (SZX-Shenzhen Intl.) - 44,2 mijl/71,1 km

Restaurants

  • 巴乡火锅
  • 草原兴发小肥羊

Over deze accommodatie

Kela Coast Seaside Inn

  • Kela Coast Seaside Inn is het overwegen waard als je op reis gaat naar Shenzhen.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 14 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 14.00 uur
    • Uitchecken om 12:00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Barbecues

Diensten

  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2016
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Parkeren is mogelijk tegen een toeslag

Beleid

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Union Pay
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay en WeChat Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Kela Coast Seaside Inn Hotel
Kela Coast Seaside Inn Shenzhen
Kela Coast Seaside Inn Hotel Shenzhen

Veelgestelde vragen

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Kela Coast Seaside Inn?

Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Kela Coast Seaside Inn?

Je kunt inchecken vanaf 14.00 uur. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Wat is er in Kela Coast Seaside Inn en omgeving zoal te doen?

Kela Coast Seaside Inn heeft een tuin.