The Red Lion

Accommodatieklasse: 3
Pension in Knighton

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Knighton met een verblijf bij The Red Lion. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een Engels ontbijt dat dagelijks van 08.00 uur tot 09.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Andere hoogtepunten zijn een terras en een tuin.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
  • Terras
  • Tuin
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (5)

  • Tuin
  • Terras
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Flatscreentelevisie
  • Beperkte schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Double Room (2)

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Tweepersoonskamer (4)

  • Uitzicht op de heuvels
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer (3)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer (1)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
west street, Knighton, Wales, LD7 1EN

In de buurt

  • Knighton Library - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Offa's Dyke Centre - 2 min. lopen - 0.2 km
  • St Edward's Church - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Shropshire Hills - 6 min. rijden - 2.3 km
  • Kasteel Ludlow - 32 min. rijden - 37.3 km

Lokaal vervoer

  • Birmingham Airport (BHX) - 123 min. rijden
  • Internationale luchthaven Cardiff (CWL) - 156 min. rijden
  • Station Knucklas - 4 min. rijden
  • Station Knighton - 7 min. lopen
  • Station Bucknell - 11 min. rijden

Restaurants

  • ‪The White Horse Inn, Clun - ‬10 min. rijden
  • ‪The Banc - ‬1 min. lopen
  • ‪Post Card Cafe - ‬10 min. rijden
  • ‪Mad Hatters Cafe - ‬1 min. lopen
  • ‪George And Dragon - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

The Red Lion

  • Geniet van je bezoek aan Knighton met een verblijf bij The Red Lion. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een Engels ontbijt dat dagelijks van 08.00 uur tot 09.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Andere hoogtepunten zijn een terras en een tuin.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 4 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 15.00 uur en 18.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis Engels ontbijt elke dag 08.00 uur–09.00 uur

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden

Voorzieningen

  • Tuin
  • Terras

Toegankelijkheid

  • Hoogpolig tapijt in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 30 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Espressoapparaat
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: één keer per verblijf
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van GBP 20 per huisdier, per verblijf (maximaal GBP 20 per verblijf)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

The Red Lion Knighton
The Red Lion Guesthouse
The Red Lion Guesthouse Knighton

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij The Red Lion?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van GBP 20 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij The Red Lion?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij The Red Lion.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Red Lion?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in The Red Lion en omgeving zoal te doen?

The Red Lion heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt The Red Lion zich?

The Red Lion ligt op slechts 7 minuten lopen van Station Knighton en 2 minuten loopafstand van Offa's Dyke Centre.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Red Lion

9,0

Fantastisch

9,8

Netheid

9,8

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stay! Amazing staff!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

excellent service and food
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice comfortable room. Friendly staff and tasty breakfast. Very handy for the trail
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A lovely room (room 4) with a really nice view of the hill and trees. This was a very relaxing one night stay for me. Nice options for breakfast and helpful welcoming staff. Would highly recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely inn with charm and good service. Our room was very nice and immaculately clean.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Small, but recently updated very nicely.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely room, clean and tidy, amazing hosts
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room was clean and fresh with tea and coffee making facilities plus complimentary water which was very welcome as it was a hot day when we arrived. There is no air conditioning in the bedrooms but it was possible to open the window. The breakfast choice wasn't huge but perfectly adequate with bread and cereals and a freshly cooked hot course of our choice. Overall a really comfortable stay with a very friendly and helpful host.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I had a lovely stay at The Red Lion. Tim was very helpful and welcoming. I will definitely stay here again with my family.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I really liked the history of the property and that it has been restored to a place for travelers to stay. This is my second stay -2024, and chose it again this year.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The property was ideal for a base to visit the surrounding area. Our bedroom and the property generally was clean and tidy. The owner and staff were very nice and helpful. Breakfast was fine but the 'help yourself' fruit in the dining area was not fresh. Parking could be an issue near the hotel but our disability parking permit helped.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I was in Knighton for a wedding and had a great stay at The Red Lion. The owners were very welcoming and nice to chat to, the room was simple but nice and clean, the hotel is in a great location and breakfast was great. I wish I had stayed longer after seeing how lovely the surrounding area is!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Our room was spotlessly clean. Had all the amenities that we could ask for. The staff were very welcoming and made sure that we had everything we needed. Our breakfast was cooked as we arrived and to a very high standard. Used this hotel as a base for visiting family in Knighton and will definitely be returning in the future.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The property was clean, smelled lovely, nicely decorated. The room was spacious, bathroom was nice and big. Good shower. Coffee and tea facilities with easy instructions. Easy access to local shops, cafes, bars and restaurants and local walks. Breakfast was great! I would definitely recommend staying here.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Red Lion stay

Hosts made us welcome as soon as we entered. So much tea and coffee available and no short cuts for anything. Endless breakfast and whole place spotless and modern. We will be back thank you both.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The site did not indicate sign in was 3 to 6. Also, Google showed a pub AND a B&B. We arrived at 8 pm. to a locked door. Arrival was swift after a phone call but is not guaranteed. After that, the room was spotless, lots of extra touches. The lady at breakfast was lovely, and you choose it at sign in with numerous extras available.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

N/A

WiFi was terrible
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Overall good stay Checkin is 3-6pm which I didn’t realise during booking. Had to phone and wait to get let in as it’s all locked up. Can arrange a late checkin prior which I’ll do in future. The front rooms are within hearing of the village clock but didn’t give much issue. Rooms were good, plently if hot water and nice cooked breakfast from the friendly host Tim.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Worst Hotel Ever

worst hotel I've ever stayed. Disturbed by building work during the day whilst the Bell Tower 50 yards away rings every 30 minutes day & night. Definitely not worth anywhere that amount of money.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fabulous customer service for a fabulous hotel

A lovely warm greeting from Tim, he gave us all the information we needed and when he found out we had to leave the following morning by 6am, he went above and beyond for us. Made sure we knew where all the breakfast bits and bobs were and gave us a demo for the hot water. Tim then proceeded to set a table up ready and waiting for us in the morning. Nothing was too much trouble for Tim, he is an excellent host, food advisor and a parking advisor too! The whole place was spotless and smelt gorgeous in whichever room you walked in to. Beds were very comfy too. We just loved our short stay here. Will definitely return if we venture this way again. 😊 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk