Hana Mizu Tsuki Resore

Accommodatieklasse: 3
Resort aan het meer in Touwu, met een restaurant en een conferentiecentrum

Kies datums om prijzen te bekijken

Hana Mizu Tsuki Resore is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Touwu. Maak gebruik van gratis faciliteiten zoals parkeerplaatsen en ga wandelen/fietsen om actief te blijven.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • Conferentiecentrum
  • Airconditioning
  • Automaat
  • Waterkoeler
  • Vergaderruimte
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden
  • Fiets- & wandelroutes

Net als thuis (6)

  • Extra bedden
  • Eigen badkamer
  • Privébubbelbad
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Romantische tweepersoonskamer, niet-roken, gedeeltelijk uitzicht op meer

  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed

Deluxe vierpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Romantische vierpersoonskamer, niet-roken, gedeeltelijk uitzicht op meer

  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Familie vierpersoonskamer, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Mingde Rd No. 54, Touwu, Miaoli County, 362003

In de buurt

  • Mingde Reservoir - 5 min. rijden - 4.9 km
  • Shangguozuoyuan Shan - 9 min. rijden - 7.3 km
  • Expositiehalf voor Erfgoed van Miaoli - 11 min. rijden - 9.3 km
  • Maolishan-park - 15 min. rijden - 11.0 km
  • Sportpark Zhunan - 19 min. rijden - 16.7 km

Lokaal vervoer

  • Taichung (RMQ) - 50 min. rijden
  • Station Miaoli - 16 min. rijden
  • Miaoli Hogesnelheidstrein Station - 17 min. rijden
  • Station Shengxing - 26 min. rijden

Restaurants

  • ‪楊家蛋黄麵 - ‬5 min. rijden
  • ‪仙山仙草 - ‬15 min. rijden
  • ‪一口香 - ‬9 min. rijden
  • ‪福安水餃 - ‬9 min. rijden
  • ‪紅棗食府 - ‬9 min. rijden

Over deze accommodatie

Hana Mizu Tsuki Resore

  • Hana Mizu Tsuki Resore is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Touwu. Maak gebruik van gratis faciliteiten zoals parkeerplaatsen en ga wandelen/fietsen om actief te blijven.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 53 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle incheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tot 22.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–09.00 uur
  • Restaurant
  • Koffiebar/café
  • Waterkoeler

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes
  • Karaoke

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Bagageopslagruimte
  • Fietsverhuur

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 102
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Helling bij de hoofdingang
  • 2 trappen om bij de accommodatie te komen

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Extra bedden (tegen een toeslag)
  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Privébubbelbad binnen

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een bad
  • Shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. TWD 200–500 per persoon

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van TWD 2000.0 per nacht

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, JCB International
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets.
Registratienummer van de accommodatie 苗栗縣旅館登記證號091號
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hana Mizu Tsuki Resore Touwu
Hana Mizu Tsuki Resore Resort
Hana Mizu Tsuki Resore Resort Touwu

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hana Mizu Tsuki Resore gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hana Mizu Tsuki Resore heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hana Mizu Tsuki Resore?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hana Mizu Tsuki Resore?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hana Mizu Tsuki Resore?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice beschikbaar.

Wat is er in Hana Mizu Tsuki Resore en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere wandel/fietsroutes. Hana Mizu Tsuki Resore biedt ook een privéspa binnen.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hana Mizu Tsuki Resore?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Hana Mizu Tsuki Resore kamers met privébubbelbaden?

Ja, elke kamer heeft een privébubbelbad binnen.