Antico Borgo
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Monzambano met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Antico Borgo





Antico Borgo is het overwegen waard als je op reis gaat naar Monzambano. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een ontbijtbuffet dat dagelijks wordt aangeboden tussen 08.00 uur en 10.00 uur.
Beoordelingen
7,47,4 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Restaurant
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Beperkte receptietijden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Eenvoudige vierpersoonskamer laden

Eenvoudige vierpersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Eenvoudige kamer laden

Eenvoudige kamer
10,010,0 van 10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
(1 beoordeling)
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Eenvoudige driepersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Rivus
Peschiera del Garda
Hotel Rivus
Peschiera del Garda
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Huisdiervriendelijk
7.4 van 10, Goed, 133 beoordelingen
7,4
Goed
133 beoordelingen
De prijs is € 89
€ 89
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt

Le Ali del Frassino
Peschiera del Garda
Le Ali del Frassino
Peschiera del Garda
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Huisdiervriendelijk
9.2 van 10, Fantastisch, 181 beoordelingen
9,2
Fantastisch
181 beoordelingen
De prijs is € 251
€ 251
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Hotiday Peschiera Frassino
Broglie
Hotiday Peschiera Frassino
Broglie
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Bar
8.8 van 10, Uitstekend, 6 beoordelingen
8,8
Uitstekend
6 beoordelingen
De prijs is € 102
€ 102
inclusief belastingen en toeslagen
29 sep - 30 sep

Dogana Best Lake View
Nago-Torbole
Dogana Best Lake View
Nago-Torbole
- Gratis wifi
- Koelkast

Villa Panorama With Private Pool
Nago-Torbole
Villa Panorama With Private Pool
Nago-Torbole
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Kindvriendelijke activiteiten

Dogana Best Lake View With Terrace
Nago-Torbole
Dogana Best Lake View With Terrace
Nago-Torbole
- Kitchenette
- Huisdiervriendelijk
- Roken niet toegestaan
- Koelkast

Villa Panorama With Private Pool
Nago-Torbole
Villa Panorama With Private Pool
Nago-Torbole
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Lounge
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Via Castello, 56, Monzambano, MN, 46040
In de buurt
- Wijnmakerij Borgo la Caccia - 4 min. rijden - 2.8 km
- Parco Acquatico La Cavallara - 6 min. rijden - 4.9 km
- Malavasi - 10 min. rijden - 8.1 km
- Parco Acquatico Cavour - 11 min. rijden - 8.4 km
- Torre di San Martino - 13 min. rijden - 10.5 km
Lokaal vervoer
- Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 37 min. rijden
- Valerio Catullo Airport (VRN) - 40 min. rijden
- Station Peschiera del Garda - 24 min. rijden
- Station Castelnuovo del Garda - 25 min. rijden
- Station Calcinato Ponte San Marco - 27 min. rijden
Restaurants
- Ristorante Portofino - 9 min. rijden
- Pizzeria Il Giglio - 8 min. rijden
- Trattoria Da Pepe - 7 min. rijden
- Pizzeria Il Giglio - 11 min. rijden
- Alla Corte dei Bricchi - 10 min. rijden
Over deze accommodatie
Antico Borgo
- Antico Borgo is het overwegen waard als je op reis gaat naar Monzambano. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een ontbijtbuffet dat dagelijks wordt aangeboden tussen 08.00 uur en 10.00 uur.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 6 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 11.00 uur en 22.30 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijtbuffet elke dag 08.00 uur–10.00 uur
- Elke dag wordt er tegen een toeslag een geheel verzorgd diner aangeboden (reserveren verplicht)
- Restaurant
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Kamervoorzieningen
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Alleen een douche
- Zeep en shampoo
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar.
Kinderen & extra bedden
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie 123456-ABC-BV123
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft zijn officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Ook bekend als
Antico Borgo Hotel
Antico Borgo Monzambano
Antico Borgo Hotel Monzambano
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Antico Borgo gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Antico Borgo heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Antico Borgo?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Antico Borgo?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Antico Borgo?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Antico Borgo?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.