Mengnandu Hotel

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Xuancheng met een conferentiecentrum

Kies datums om prijzen te bekijken

Mengnandu Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Xuancheng.

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Restaurant
  • Sportschool
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Ontbijt beschikbaar
  • Fitnessfaciliteiten
  • Conferentiecentrum
  • Businesscentrum
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (4)

  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Kinderspeelgoed

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2

Memory Smart Room (2 Beds) (Fridge)

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

Queen Room with Memory Foam Mattress

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Family 2-Bed Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

Elegant 2-Bed Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

Elegant Queen Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Family Friendly Smart Children's Room (Fridge)

  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed

Memory Smart Room (2 Beds) (Fridge)

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

Privilege Queen Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No. 133 Shuiyangjiang West Avenue, Economic and Technological Development Zone, Xuancheng, Anhui, 242000

In de buurt

  • Wanda Plaza Xuancheng - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Meixi-park - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Jingtinggebergte - 8 min. rijden - 6.8 km
  • Chen Mountain Site - 10 min. rijden - 10.3 km
  • Henglang-berg - 22 min. rijden - 31.3 km

Lokaal vervoer

  • Wuhu (WHA-Xuanzhou) - 45 min. rijden
  • Nanjing (NKG-Lukou Intl.) - 81 min. rijden
  • Station Xuancheng - 11 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald’s 麦当劳 - ‬7 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬2 min. lopen
  • ‪凯悦大酒店 - ‬3 min. rijden
  • ‪晶禧荟 - ‬12 min. lopen
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Mengnandu Hotel

  • Mengnandu Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Xuancheng.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 72 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 14.00 uur
    • Uitchecken om 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijt beschikbaar (tegen een toeslag)

Op reis met kinderen

  • Kinderspelletjes
  • Speelgoed

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • Conciërgeservices
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2015
  • Kluis bij receptie
  • Fitnessfaciliteiten

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Kinderpantoffels

Toeslagen & beleid

Beleid

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Union Pay
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay en WeChat Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Mengnandu Hotel Hotel
Mengnandu Hotel Xuancheng
Mengnandu Hotel Hotel Xuancheng

Veelgestelde vragen

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Mengnandu Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Mengnandu Hotel?

Je kunt inchecken vanaf 14.00 uur. Je dient uiterlijk om 14.00 uur uit te checken.

Wat is er in Mengnandu Hotel en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het fitnesscentrum.

In wat voor omgeving bevindt Mengnandu Hotel zich?

Mengnandu Hotel ligt op een korte 6 minuten lopen van Wanda Plaza Xuancheng en 10 minuten loopafstand van Meixi-park.