Geheel appartement

Historic Conway Lofts

Accommodatieklasse: 3
Appartement in de historische wijk in Conway

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Historic Conway Lofts is het nog geen 10 minuten rijden naar Coastal Carolina University. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (2)

  • 5 rookvrije appartementen
  • Airconditioning

Net als thuis (5)

  • Kookplaat
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kabelzenders
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Haardroger

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Deluxe appartement, 1 kingsize bed met slaapbank, niet-roken, keuken

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe studio, 1 queensize bed, niet-roken, kitchenette

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, 1 queensize bed, niet-roken, kitchenette

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe appartement, 1 queensize bed, niet-roken, keuken

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe appartement, 2 slaapkamers, niet-roken, keuken

  • 63 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 queensize bed, 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe studio, 1 queensize bed, niet-roken, kitchenette

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
300 Laurel Street, Conway, SC, 29526

In de buurt

  • The Spa On Main - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Main Street Theatre - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Theatre of Rebulic - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Conway Riverwalk - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Horry County Museum - 15 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Myrtle Beach, South Carolina (MYR) - 29 min. rijden
  • North Myrtle Beach, SC (CRE-Grand Strand) - 34 min. rijden

Restaurants

  • ‪Circle K - ‬4 min. rijden
  • ‪Chick-fil-A - ‬4 min. rijden
  • ‪Circle K - ‬6 min. rijden
  • ‪Circle K - ‬6 min. rijden
  • ‪Sonic Drive-In - ‬9 min. rijden

Over deze accommodatie

Historic Conway Lofts

  • Vanaf Historic Conway Lofts is het nog geen 10 minuten rijden naar Coastal Carolina University. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 5 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De accommodatie brengt 3 procent in rekening voor betalingen met creditcard.
    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Tussen 23.00 uur en 07.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Toiletpapier
  • Shampoo
  • Handdoeken
  • Haardroger
  • Zeep

Entertainment

  • 30-inch flatscreentelevisie met kabelzenders

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Geen liften
  • Bovengelegen verdiepingen alleen via een trap bereikbaar
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Mobiele toegangssleutel

Ligging

  • In de historische wijk

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 kamers

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Voor betalingen met een creditcard geldt een toeslag van 3 procent

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Historic Conway Lofts Conway
Historic Conway Lofts Apartment
Historic Conway Lofts Apartment Conway

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Historic Conway Lofts gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Historic Conway Lofts heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Historic Conway Lofts?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Historic Conway Lofts?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Historic Conway Lofts?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Historic Conway Lofts zich?

Historic Conway Lofts ligt op een korte 4 minuten lopen van Conway Riverwalk en 2 minuten loopafstand van Main Street Theatre.