Golden Palm Resort and Hotels Lekki
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Lekki
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Golden Palm Resort and Hotels Lekki





Golden Palm Resort and Hotels Lekki is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Lekki. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, een valetparkeerservice en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 11.00 uur.
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- 24-uurs receptie
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Eigen badkamer
- Bad of douche
- Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
- Gratis parkeerplaatsen
- Mini-koelkast
- Gratis toiletartikelen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Comfort kamer, balkon, uitzicht op stad laden

Comfort kamer, balkon, uitzicht op stad
- Uitzicht op de stad
- 19 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Radisson Blu Anchorage Hotel, Lagos, V.I.
Victoria Island
Radisson Blu Anchorage Hotel, Lagos, V.I.
Victoria Island
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.2 van 10, Zeer goed, 395 beoordelingen
8,2
Zeer goed
395 beoordelingen
De prijs is € 214
€ 214
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Terraform Hotel
Victoria Island
Terraform Hotel
Victoria Island
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.0 van 10, Zeer goed, 11 beoordelingen
8,0
Zeer goed
11 beoordelingen
De prijs is € 117
€ 117
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

The Lilygate
Victoria Island
The Lilygate
Victoria Island
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 132 beoordelingen
8,4
Zeer goed
132 beoordelingen
De prijs is € 145
€ 145
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Park Inn by Radisson Serviced Apartments, Lagos Victoria Island
Victoria Island
Park Inn by Radisson Serviced Apartments, Lagos Victoria Island
Victoria Island
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 142 beoordelingen
8,2
Zeer goed
142 beoordelingen
De prijs is € 137
€ 137
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep

Maroko Bayshore Suites
Victoria Island
Maroko Bayshore Suites
Victoria Island
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 101 beoordelingen
9,0
Fantastisch
101 beoordelingen
De prijs is € 97
€ 97
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Mövenpick Hotel Ikoyi Lagos
Ikoyi
Mövenpick Hotel Ikoyi Lagos
Ikoyi
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 142 beoordelingen
8,0
Zeer goed
142 beoordelingen
De prijs is € 154
€ 154
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Eko Hotel Gardens
Victoria Island
Eko Hotel Gardens
Victoria Island
- Zwembad
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 87 beoordelingen
8,2
Zeer goed
87 beoordelingen
De prijs is € 112
€ 112
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

Four Points by Sheraton Lagos
Victoria Island
Four Points by Sheraton Lagos
Victoria Island
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 62 beoordelingen
8,4
Zeer goed
62 beoordelingen
De prijs is € 151
€ 151
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep

Protea Hotel by Marriott Ikeja Select
Ikeja
Protea Hotel by Marriott Ikeja Select
Ikeja
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 221 beoordelingen
8,2
Zeer goed
221 beoordelingen
De prijs is € 124
€ 124
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

The Safron Hotel Ikeja
Ikeja
The Safron Hotel Ikeja
Ikeja
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 50 beoordelingen
8,4
Zeer goed
50 beoordelingen
De prijs is € 116
€ 116
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

23 Platinum Way, Off Jakande, Lekki, LA, 106104
In de buurt
- Lekki Arts & Crafts Market - 13 min. lopen - 1.1 km
- Nike Art Gallery - 4 min. rijden - 2.9 km
- Elegushi Royal Beach - 6 min. rijden - 4.8 km
- Lekki Conservation Centre - 6 min. rijden - 4.2 km
- Landmark Beach - 8 min. rijden - 7.6 km
Lokaal vervoer
- Lagos (LOS-Murtala Muhammed Intl.) - 54 min. rijden
- Station Mobolaji Johnson - 43 min. rijden
Restaurants
- Grind Grill Cafe - 18 min. lopen
- Domino's Pizza - 10 min. rijden
- Bukka Hut - 8 min. rijden
- HSE Cafe - 7 min. rijden
- Mamatcha - 8 min. rijden
Over deze accommodatie
Golden Palm Resort and Hotels Lekki
- Golden Palm Resort and Hotels Lekki is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Lekki. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, een valetparkeerservice en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 11.00 uur.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 80 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
- Uitchecken om 06.30 uur
Speciale incheckinstructies
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
- Gratis parkeren met valetservice bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt elke dag 07.00 uur–11.00 uur
Diensten
- 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning (met klimaatregeling)
Slaap lekker
- Turndownservice
Heerlijk genieten
- Balkon
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Bad of douche
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger (op verzoek)
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Bureau
- Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
- Elektrische adapters/opladers
Eten en drinken
- Mini-koelkast
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
- Lokale kaarten
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Golden Palm Hotels Lekki Lekki
Golden Palm Resort and Hotels Lekki Hotel
Golden Palm Resort and Hotels Lekki Lekki
Golden Palm Resort and Hotels Lekki Hotel Lekki
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Golden Palm Resort and Hotels Lekki gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Golden Palm Resort and Hotels Lekki heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Golden Palm Resort and Hotels Lekki?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Golden Palm Resort and Hotels Lekki?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Golden Palm Resort and Hotels Lekki?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 06.30 uur uit te checken.
Heeft Golden Palm Resort and Hotels Lekki ook buitenruimtes?
Ja, elke kamer heef een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Golden Palm Resort and Hotels Lekki zich?
Golden Palm Resort and Hotels Lekki bevindt zich in Lekki Peninsula II, op een korte 20 minuten loopafstand van Lekki Arts & Crafts Market.