Samakwa Hotel Boutique

Accommodatieklasse: 3
Hotel aan het meer in Paipa, met een restaurant en een conferentiecentrum

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet tijdens je verblijf bij Samakwa Hotel Boutique van het uitzicht vanaf het dakterras. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een à-la-carte-ontbijt dat dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Dakterras
  • Conferentiecentrum
  • Vergaderruimtes
  • Vergaderruimte
  • Conciërgeservices
  • Beperkte receptietijden
  • Receptieruimte

Net als thuis (5)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift
  • Kabelzenders
  • Haardroger
De huidige prijs is € 82
26 okt - 27 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op tuin

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op het meer
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Superior tweepersoonskamer, uitzicht op meer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op het meer
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden

Junior suite, uitzicht op meer

  • Uitzicht op het meer
  • 52 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 twijfelaar slaapbank

Standaard kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Driepersoonskamer, uitzicht op meer

  • Uitzicht op het meer
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Calle 25 N 5 - 105, Paipa, Boyacá, 150440

In de buurt

  • Sochagota Meer - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Paipa Thermale Complex - 11 min. rijden - 2.2 km
  • Pantano de Vargas Monumento a los 14 lanceros - 25 min. rijden - 9.5 km
  • Lancers Monument - 34 min. rijden - 14.8 km
  • Pueblito Boyacense - 34 min. rijden - 17.2 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 102,4 mijl/164,7 km

Restaurants

  • ‪La Fragata Colina - ‬3 min. rijden
  • ‪El Antojo - ‬14 min. lopen
  • ‪Sion Hamburguesas - ‬17 min. lopen
  • ‪La Cascada Del Sushi - ‬6 min. lopen
  • ‪Pizza Nostra - ‬15 min. lopen

Over deze accommodatie

Samakwa Hotel Boutique

  • Geniet tijdens je verblijf bij Samakwa Hotel Boutique van het uitzicht vanaf het dakterras. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een à-la-carte-ontbijt dat dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 13 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 13.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 21.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Garage beschikbaar bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis à-la-carte-ontbijt elke dag 07.30 uur–10.30 uur
  • Restaurant

Activiteiten

  • Rondvaartmogelijkheden in de buurt
  • Warmwaterbronnen in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices

Voorzieningen

  • Dakterras
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 109

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 40 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Donzen dekbedden
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

Kinderen & extra bedden

  • Als je met een kind reist, kan de accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, worden mogelijk verplicht om de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te overleggen bij het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd met het kind naar Colombia reist, kan dat familielid of die voogd worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder met het kind naar Colombia reist, kan deze ouder worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met een kind te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis contact op te nemen met het Colombiaanse consulaat.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hotel Samakwa
Samakwa Hotel Boutique Hotel
Samakwa Hotel Boutique Paipa
Samakwa Hotel Boutique Hotel Paipa

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Samakwa Hotel Boutique gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Samakwa Hotel Boutique heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Samakwa Hotel Boutique?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Samakwa Hotel Boutique?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 13.00 uur uit te checken.

Wat is er in Samakwa Hotel Boutique en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals een rondvaart maken. In de buurt kun je onder andere een warmwaterbron.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Samakwa Hotel Boutique?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Samakwa Hotel Boutique zich?

Samakwa Hotel Boutique ligt op slechts 19 minuten loopafstand van Sochagota Meer.

Beoordelingen

Beoordelingen over Samakwa Hotel Boutique

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel está en perfectas condiciones. Apto para un plan económico en familia. Los servicios básicos están muy bien atendidos y los complementarios como alimentación, deportes y bebidas se pueden tomar por fuera de manera muy fácil y económica.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel e inmejorable atención; muy recomendable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Vista al lago, desayuno espectacular
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel is very good, but I think it's missing a few things, like a Jacuzzi, and the internet needs improvement.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Una gran elección

Un hotel muy lindo, cómodo y confiortable la verdad nos encantó, linda vista muy bien ubicado, el desayuno espectacular, muy buena relación precio
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent hotel with friendly and helpful staff. Included breakfast was freshly prepared every morning. I would definitely stay at this hotel again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La ubicación, la atención, el desayuno son características de este hotel que no tienen igual, además de todos los servicios que son excelentes.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo muy lindo, super limpio, la atencion espectacular
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente servicio

El hotel es hermoso, tiene una excelente vista al lago y el servicio fue muy amigable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

good service, clean room every thing fine
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was excellent, mainly the staff, they were super nice. Excellent service, breakfast was so good, the room was beautiful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It is an excellent new hotel. Very good breakfast and service
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Really Nice hotel, clean quiet and the people was the Best. Totally recomended
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff from the minute we walked in was great
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo muy bien, desayuno, comodidad de la habitación. Excelente opción.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente Servicio. Desayuno delicioso. El personal con amiable y colaboración. Lo recommendation 100%. Gracias a todos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente atención, amabilidad y variedad en el desayuno. Todo el personal fue demasiado atento.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff is friendly and helpful.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

I had a relaxing time at the hotel. Time moved slowly and the experience felt very personalized. The staff was wonderful and attentive!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Its personalized services were amazing. They made us feel at home. Breakfast every day was the best experience.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación en muy buena condición, amabilidad excepcional del personal. Atentos a los diferentes requerimientos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nos encantó el trato que nos dieron Miriam y Dilma. El desayuno es en verdad muy, muy bueno. No es normal un desayuno así en los hoteles. La habitación estaba impecable, todo funcionaba bien. La ducha salía con presión. La visa al lago es espectacular. Me encantó.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El mejor

Super bien
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Clean bed and breakfast option in Paipa

A very tidy bed and breakfast. Expensive for a partial view of Lake Sochagota, which is the only thing that sets it apart from others. The rooms have a noise insulation problem; you can hear everything from the adjacent rooms. Simple, nothing more than that.