Particuliere eigenaar

B&B Salerno Royal Suite Central Station

Accommodatieklasse: 2
Bed & breakfast in het stadscentrum bij een treinstation/metro en dicht bij Maritiem Terminal van Salerno

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf B&B Salerno Royal Suite Central Station rijd je binnen 10 minuten naar Salerno Strand en Maritiem Terminal van Salerno. De accommodatie biedt wifi en als je graag iets actiefs doet, kun je in de buurt wandelen/fietsen.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
29 sep - 30 sep

Kameropties

Deluxe suite, uitzicht op stad

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Piazza Vittorio Veneto 35, Salerno, SA, 84123

In de buurt

  • Lungomare Trieste - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Salerno Strand - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Masuccio Salernitano-haven - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Kathedraal van Salerno - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Spiaggia di Santa Teresa - 17 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 27 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 58 min. rijden
  • Salerno (ISR-Station Salerno) - 1 min. lopen
  • Station Salerno - 1 min. lopen
  • Station Duomo Via Vernieri - 16 min. lopen

Restaurants

  • ‪Kikko Sushi Ristorante Giapponese - ‬3 min. lopen
  • ‪La Madegra - ‬2 min. lopen
  • ‪Pasticceria Romolo - ‬1 min. lopen
  • ‪Castorino Amore Espresso - ‬2 min. lopen
  • ‪Bar Buco - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

B&B Salerno Royal Suite Central Station

  • Vanaf B&B Salerno Royal Suite Central Station rijd je binnen 10 minuten naar Salerno Strand en Maritiem Terminal van Salerno. De accommodatie biedt wifi en als je graag iets actiefs doet, kun je in de buurt wandelen/fietsen.

Overzicht

DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie (maximaal 1 parkeerplaats per unit)
    • Garage beschikbaar bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijt met lokale gerechten (toeslag) elke dag 07.00 uur–11.00 uur

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes in de buurt

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek (tegen een toeslag)

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van EUR 200 te betalen

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijt met lokale gerechten aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 7 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
  • Laat inchecken tussen 09.00 uur en 23.00 uur is mogelijk tegen een toeslag van EUR 50
  • Schoonmaakservice is mogelijk tegen een toeslag van EUR 15 per dag.

Kinderen & extra bedden

  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Ook bekend als

B&B Salerno Royal Suite Central Station Salerno
B&B Salerno Royal Suite Central Station Bed & breakfast
B&B Salerno Royal Suite Central Station Bed & breakfast Salerno

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij B&B Salerno Royal Suite Central Station gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, B&B Salerno Royal Suite Central Station heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij B&B Salerno Royal Suite Central Station?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij B&B Salerno Royal Suite Central Station?

Ja. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij B&B Salerno Royal Suite Central Station?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in B&B Salerno Royal Suite Central Station en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals wandelen.

In wat voor omgeving bevindt B&B Salerno Royal Suite Central Station zich?

B&B Salerno Royal Suite Central Station ligt in hartje Salerno, een korte 1 minuten loopafstand van Salerno (ISR-Station Salerno) en 5 minuten lopen van Salerno Strand.