Geheel appartement
KB - Proxy 333
Accommodatieklasse: 4
Appartement met een buitenzwembad, in de buurt van Chase Field
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor KB - Proxy 333





KB - Proxy 333 is ideaal gelegen. Je wandelt binnen 15 minuten naar Phoenix Convention Center en Chase Field. Sportievelingen kunnen zich uitleven bij het fitnesscentrum en waterratten in het buitenzwembad. De appartementen beschikken naast extraatjes zoals keukens en wasmachines/drogers ook over voorzieningen zoals smart-televisies en gratis wifi. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 8 minuten lopen naar Roosevelt - Central Ave Station en 12 minuten naar 3rd Street - Washington Station.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- 5 rookvrije appartementen
- Een buitenzwembad
- Fitnessfaciliteiten
- Airconditioning
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Keuken
- Aparte eetruimte
- Aparte zitruimte
- Wasmachine/droger
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Lift
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

ROVE LIVING/KL - Roosevelt Point
Centrum
ROVE LIVING/KL - Roosevelt Point
Centrum
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
7.8 van 10, Goed, 46 beoordelingen
7,8
Goed
46 beoordelingen

ROVE LIVING/KB - Joy on 4th
Centrum
ROVE LIVING/KB - Joy on 4th
Centrum
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
8.6 van 10, Uitstekend, 47 beoordelingen
8,6
Uitstekend
47 beoordelingen

Phoenix Urban Luxury Escape
Centrum
Phoenix Urban Luxury Escape
Centrum
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis parkeren
7.4 van 10, Goed, 47 beoordelingen
7,4
Goed
47 beoordelingen
De prijs is € 167
€ 167
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

333 East McKinley Street, Phoenix, AZ, 85004
In de buurt
- Arizona State University - Downtown Phoenix - 2 min. lopen - 0.2 km
- Arizona Center - 3 min. lopen - 0.3 km
- Phoenix Convention Center - 8 min. lopen - 0.8 km
- Mortgage Matchup Center - 14 min. lopen - 1.2 km
- Chase Field - 15 min. lopen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Sky Harbor (PHX) - 14 min. rijden
- Phoenix, Arizona (DVT-Phoenix Deer Valley) - 29 min. rijden
- Mesa, Arizona (MSC-Nationale luchthaven Falcon Field) - 31 min. rijden
- Chandler, AZ (CHD-Chandler Municipal) - 34 min. rijden
- Mesa, Arizona (AZA-Phoenix-Mesa Gateway) - 44 min. rijden
- Roosevelt - Central Ave Station - 8 min. lopen
- 3rd Street - Washington Station - 12 min. lopen
- Van Buren - Central Ave Station - 12 min. lopen
Restaurants
- Cobra Arcade - 3 min. lopen
- Arizona Wilderness DTPHX - 5 min. lopen
- Peixoto - 2 min. lopen
- Sazerac - 3 min. lopen
- Songbird Coffee & Tea House - 2 min. lopen
Over deze accommodatie
KB - Proxy 333
- KB - Proxy 333 is ideaal gelegen. Je wandelt binnen 15 minuten naar Phoenix Convention Center en Chase Field. Sportievelingen kunnen zich uitleven bij het fitnesscentrum en waterratten in het buitenzwembad. De appartementen beschikken naast extraatjes zoals keukens en wasmachines/drogers ook over voorzieningen zoals smart-televisies en gratis wifi. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 8 minuten lopen naar Roosevelt - Central Ave Station en 12 minuten naar 3rd Street - Washington Station.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 5 appartementen
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
- Snelle uitcheckservice beschikbaar
- Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 23 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
- Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
- Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
- Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
- Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
- Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 23 jaar
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten, 2 in totaal)*
- Assistentiedieren zijn welkom
- Alleen bepaalde kamers. Je kunt huisdiervriendelijke kamers aanvragen door contact op te nemen met het nummer in de boekingsbevestiging. Er zijn beperkingen van toepassing*
- Huisdieren moeten onder toezicht blijven
Internet
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 100 meter afstand
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Buitenzwembad
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeergelegenheid op 100 meter
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasser
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Schoonmaakbenodigdheden
- Kookgerei, borden, bestek
- Vriezer
Eetgelegenheden
- Eettafel
Slaapkamers
- Beddengoed aanwezig
Badkamers
- Bad of douche
- Toiletpapier
- Handdoeken
- Zeep
- Haardroger
- Shampoo
Huiskamers
- Eetkamer
- Zitkamer
Entertainment
- 55-inch smart-tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
- Wasmachine/droger
- Wasmiddel
Werkplekken
- Laptopwerkplek
- Bureaustoel
Comfort
- Airconditioning
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
- USD 25 per huisdier per nacht
- 2 in totaal
- Huisdieren in specifieke kamers toegestaan
- Katten en honden welkom
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
- Lift
- Breedte van liftdeur (in centimeter): 91
- Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
- Strijkplanken/strijkijzers
- Virtuele receptiebalie
Activiteiten
- Fitnesscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 5 kamers
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Borgsom: USD 200 per accommodatie, per verblijf
Optionele extra's
- Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 25 per huisdier (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 22.00 uur
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Huren voor een lange periode mogelijk.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay, Carte Blanche
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Proxy 333
KB - Proxy 333 Phoenix
KB - Proxy 333 Apartment
KB - Proxy 333 Apartment Phoenix
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij KB - Proxy 333?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 09.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij KB - Proxy 333?
Ja, katten en honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal. Er wordt een toeslag berekend van USD 25 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij KB - Proxy 333?
Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je wel gratis parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij KB - Proxy 333?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.
Wat is er in KB - Proxy 333 en omgeving zoal te doen?
KB - Proxy 333 heeft een buitenzwembad en een fitnesscentrum.
Heeft KB - Proxy 333 een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een koffiezetapparaat, een broodrooster en kookgerei.
In wat voor omgeving bevindt KB - Proxy 333 zich?
KB - Proxy 333 ligt op slechts 8 minuten lopen van Roosevelt - Central Ave Station en 10 minuten loopafstand van Phoenix Convention Center.