Trendy at Hoyt Two Homes
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Chattanooga
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Trendy at Hoyt Two Homes





Vanaf Trendy at Hoyt Two Homes rijd je binnen 10 minuten naar Universiteit van Tennessee in Chattanooga en Tennessee Aquarium. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen. Bovendien rijd je in no time naar Ruby-waterval en Chattanooga Convention Center.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Tv in de gemeenschappelijke ruimte
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Comfort huis laden

Comfort huis
- 6 slaapkamers
- Max. aantal: 20
- 4 tweepersoonsbedden, 3 queensize bedden, 1 kingsize bed en 4 tweepersoons slaapbanken
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

The Hotel Chalet at The Choo Choo
Binnenstad van Chattanooga
The Hotel Chalet at The Choo Choo
Binnenstad van Chattanooga
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 2.288 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
2.288 beoordelingen
De prijs is € 113
€ 113
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Sonesta Select Chattanooga Hamilton Place
Hamilton Place
Sonesta Select Chattanooga Hamilton Place
Hamilton Place
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 717 beoordelingen
8,4
Zeer goed
717 beoordelingen
De prijs is € 84
€ 84
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Hotel Bo, a Days Inn by Wyndham Chattanooga Downtown
Binnenstad van Chattanooga
Hotel Bo, a Days Inn by Wyndham Chattanooga Downtown
Binnenstad van Chattanooga
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 1.198 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.198 beoordelingen
De prijs is € 77
€ 77
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Baymont by Wyndham Chattanooga/Eastridge
East Ridge
Baymont by Wyndham Chattanooga/Eastridge
East Ridge
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 2.040 beoordelingen
8,4
Zeer goed
2.040 beoordelingen
De prijs is € 71
€ 71
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

The Read House Hotel
Binnenstad van Chattanooga
The Read House Hotel
Binnenstad van Chattanooga
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 2.601 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
2.601 beoordelingen
De prijs is € 130
€ 130
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Staybridge Suites Chattanooga at Hamilton Place by IHG
Hamilton Place
Staybridge Suites Chattanooga at Hamilton Place by IHG
Hamilton Place
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 1.001 beoordelingen
8,8
Uitstekend
1.001 beoordelingen
De prijs is € 109
€ 109
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Drury Plaza Hotel Chattanooga Hamilton Place
Hamilton Place
Drury Plaza Hotel Chattanooga Hamilton Place
Hamilton Place
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 1.628 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
1.628 beoordelingen
De prijs is € 104
€ 104
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Spark by Hilton Chattanooga Downtown
Binnenstad van Chattanooga
Spark by Hilton Chattanooga Downtown
Binnenstad van Chattanooga
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.6 van 10, Uitstekend, 416 beoordelingen
8,6
Uitstekend
416 beoordelingen
De prijs is € 73
€ 73
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

TownePlace Suites Chattanooga near Hamilton Place
Hamilton Place
TownePlace Suites Chattanooga near Hamilton Place
Hamilton Place
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 1.000 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 76
€ 76
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

Staybridge Suites Chattanooga Downtown - Convention Center by IHG
Binnenstad van Chattanooga
Staybridge Suites Chattanooga Downtown - Convention Center by IHG
Binnenstad van Chattanooga
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
7.6 van 10, Goed, 1.026 beoordelingen
7,6
Goed
1.026 beoordelingen
De prijs is € 108
€ 108
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3705 Hoyt St, Chattanooga, TN, 37411
In de buurt
- Boyd-Buchanan School Performing Arts Center - 3 min. rijden - 3.1 km
- Hamilton Place Mall - 9 min. rijden - 11.3 km
- Tennessee Aquarium - 10 min. rijden - 9.3 km
- Chattanooga Convention Center - 11 min. rijden - 9.9 km
- Ruby-waterval - 14 min. rijden - 15.6 km
Lokaal vervoer
- Chattanooga, Tennessee (CHA-Chattanooga Metropolitan) - 11 min. rijden
Restaurants
- Chick-fil-A - 7 min. rijden
- Circle K - 3 min. rijden
- Little Caesars Pizza - 4 min. rijden
- The Bohemian Village - 5 min. rijden
- McDonald's - 8 min. rijden
Over deze accommodatie
Trendy at Hoyt Two Homes
- Vanaf Trendy at Hoyt Two Homes rijd je binnen 10 minuten naar Universiteit van Tennessee in Chattanooga en Tennessee Aquarium. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen. Bovendien rijd je in no time naar Ruby-waterval en Chattanooga Convention Center.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 6 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
- Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
- Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
- Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Voorzieningen
- Tv in gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Strijkplank/strijkijzer
- Wasmachine/droger
Slaap lekker
- 6 slaapkamers
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van USD 100 te betalen
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 150 per accommodatie, per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Trendy at Hoyt Two Homes Hotel
Trendy at Hoyt Two Homes Chattanooga
Trendy at Hoyt Two Homes Hotel Chattanooga
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Trendy at Hoyt Two Homes gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Trendy at Hoyt Two Homes heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Trendy at Hoyt Two Homes?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 150 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Trendy at Hoyt Two Homes?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Trendy at Hoyt Two Homes?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.