Particuliere eigenaar
Home Sweet Home
Accommodatieklasse: 3
Affittacamere in de bergen, op loopafstand van AcquaPark Monreale
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Home Sweet Home





Vanaf Home Sweet Home is het minder dan 10 minuten rijden naar AcquaPark Monreale en Kathedraal van Monreale. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.
Beoordelingen
8,08,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasfaciliteiten
Voornaamste voorzieningen
(7)
Voornaamste voorzieningen (7)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- Terras
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Airconditioning
- Picknickweide
- Houtskoolbarbecues
- Tv in de gemeenschappelijke ruimte
Net als thuis (5)
Net als thuis (5)
- 3 slaapkamers
- Terras
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Houtskoolbarbecue(s)
- Gratis parkeerplaatsen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Appartement, 3 slaapkamers, balkon, uitzicht op bergen laden

Appartement, 3 slaapkamers, balkon, uitzicht op bergen
- Uitzicht op de bergen
- 25 m²
- 3 slaapkamers
- Max. aantal: 7
- 1 queensize bed, 4 eenpersoonsbedden en 1 Twijfelaar
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Casa Rossa
Monreale
Casa Rossa
Monreale
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
7.8 van 10, Goed, 24 beoordelingen
7,8
Goed
24 beoordelingen

Palazzo al Carmine
Monreale
Palazzo al Carmine
Monreale
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 12 beoordelingen
9,0
Fantastisch
12 beoordelingen
De prijs is € 97
€ 97
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Casa Manzella
Terrasini
Casa Manzella
Terrasini
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 184 beoordelingen
8,8
Uitstekend
184 beoordelingen
De prijs is € 81
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

TAM Casa Vacanze
Cinisi
TAM Casa Vacanze
Cinisi
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 387 beoordelingen
8,8
Uitstekend
387 beoordelingen
De prijs is € 110
€ 110
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Hotel Bellevue del Golfo
Tommaso Natale - Sferracavallo
Hotel Bellevue del Golfo
Tommaso Natale - Sferracavallo
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
7.2 van 10, Goed, 264 beoordelingen
7,2
Goed
264 beoordelingen
De prijs is € 81
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Il Genio del Porto - Mabbonath b&b
Politeama
Il Genio del Porto - Mabbonath b&b
Politeama
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 131
€ 131
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Federico 70 Suite - Palermo
Monte Pellegrino
Federico 70 Suite - Palermo
Monte Pellegrino
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Koelkast
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
3 beoordelingen
De prijs is € 72
€ 72
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep

Residence Eloisa
Balestrate
Residence Eloisa
Balestrate
- Kitchenette
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 67
€ 67
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

B&B Del Centro
Partinico
B&B Del Centro
Partinico
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 31 beoordelingen
8,8
Uitstekend
31 beoordelingen
De prijs is € 71
€ 71
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Le Stanze dell'Emiro
Zisa
Le Stanze dell'Emiro
Zisa
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Roken niet toegestaan
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Via Miccini 5, Monreale, PA, 90046
In de buurt
- AcquaPark Monreale - 8 min. lopen - 0.7 km
- Kathedraal van Palermo - 19 min. rijden - 19.3 km
- Quattro Canti - 20 min. rijden - 18.9 km
- Teatro Massimo - 20 min. rijden - 19.7 km
- Haven van Palermo - 22 min. rijden - 20.4 km
Lokaal vervoer
- Palermo (PMO-Punta Raisi) - 56 min. rijden
- Station Palermo Palazzo Reale-Orleans - 16 min. rijden
- Station Palermo Sferracavallo - 27 min. rijden
- Station Ficarazzi - 27 min. rijden
Restaurants
- Ciambra - 8 min. rijden
- La Bodeguita Dei Sapori - 9 min. rijden
- Mcdonald's - 13 min. rijden
- BAR ITALIA - 9 min. rijden
- Bar Ingegneria - 16 min. rijden
Over deze accommodatie
Home Sweet Home
- Vanaf Home Sweet Home is het minder dan 10 minuten rijden naar AcquaPark Monreale en Kathedraal van Monreale. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 4 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
- Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
- Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
- Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Gratis beveiligd parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Houtskoolbarbecues
Diensten
- Virtuele receptiebalie
Voorzieningen
- Picknickplek
- Terras
- Tv in gemeenschappelijke ruimte
- Tuinmeubels
Toegankelijkheid
- Trapleuningen
- Geen lift (accommodatie op één verdieping)
- Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
- Espressoapparaat
- Waterkoker
- Strijkplank/strijkijzer
- Wasmachine
Slaap lekker
- 3 slaapkamers
Jezelf opfrissen
- Bidet
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Eten en drinken
- Gratis mineraalwater
Meer
- Schoonmaak: op verzoek (tegen een toeslag)
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht voor maximaal 3 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
Optionele extra's
- Schoonmaakservice is mogelijk tegen een toeslag van EUR 50 per verblijf.
Kinderen & extra bedden
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay, Carte Blanche
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie IT082049C22YOVRG4G
Ook bekend als
Home Sweet Home La tua Oasi a Monreale
Home Sweet Home - La tua Oasi a Monreale Monreale
Home Sweet Home - La tua Oasi a Monreale Affittacamere
Home Sweet Home - La tua Oasi a Monreale Affittacamere Monreale
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Home Sweet Home?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Home Sweet Home?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Home Sweet Home?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Home Sweet Home en omgeving zoal te doen?
Home Sweet Home heeft een picknickplaats.
In wat voor omgeving bevindt Home Sweet Home zich?
Home Sweet Home ligt op slechts 7 minuten loopafstand van AcquaPark Monreale.