Pangea Lodge

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Manzanillo met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Pangea Lodge rijd je binnen 10 minuten naar Playa Punta Uva. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Vlak bij het strand
  • Een buitenzwembad
  • Beperkte receptietijden
De huidige prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
13 van 13 kamers weergeven

Eenvoudig huis, 2 slaapkamers

  • 81 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons stapelbed
  • Gratis wifi

Eenvoudig appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zwembad

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, uitzicht op zwembad

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, uitzicht op zwembad

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie huis, 3 slaapkamers, patio, uitzicht op zwembad

  • 120 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 11
  • 1 kingsize bed, 1 tweepersoons stapelbed, 2 eenpersoonsbedden en 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familiekamer, meerdere bedden, patio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed, 1 tweepersoons stapelbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige driepersoonskamer, meerdere bedden

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard huis, 4 slaapkamers, keuken, uitzicht op zwembad

  • 180 m²
  • 4 slaapkamers
  • Max. aantal: 12
  • 4 tweepersoonsbedden en 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Standaard vierpersoonskamer, uitzicht op zwembad

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard vierpersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden, uitzicht op zwembad

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, balkon, uitzicht op zwembad

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, balkon, uitzicht op zwembad

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
100 meters behind the snorkel shop, Manzanillo, Limón, 70403

In de buurt

  • Praia Grande - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Playa Punta Uva - 9 min. rijden - 6.8 km
  • Playa Chiquita - 12 min. rijden - 9.6 km
  • Playa Cocles - 14 min. rijden - 11.7 km
  • Playa Negra - 22 min. rijden - 17.3 km

Lokaal vervoer

  • Changuinola (CHX-Internationale luchthaven Captain Manuel Nino) - 81 min. rijden

Restaurants

  • ‪Beach Break - ‬14 min. rijden
  • ‪Casa Río - ‬12 min. rijden
  • ‪Caribeans Coffee & Chocolate - ‬14 min. rijden
  • ‪El Rincón Porteño - ‬11 min. rijden
  • ‪El Refugio Grill - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Pangea Lodge

  • Vanaf Pangea Lodge rijd je binnen 10 minuten naar Playa Punta Uva. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 12 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 22.00 uur geopend.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.30 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (1 in totaal, tot 10 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Activiteiten

  • Toegang tot een strand

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Buitenzwembad

Kamervoorzieningen

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Schoonmaakkosten: USD 20 per accommodatie, per verblijf (kan variëren afhankelijk van de accommodatiegrootte)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 15 per huisdier, per verblijf, plus eenmalige schoonmaakkosten van USD 15

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Pangea Lodge Hotel
Pangea Lodge Cahuita
Pangea Lodge Hotel Cahuita

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Pangea Lodge?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Pangea Lodge?

Ja, huisdieren zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal en een maximaal gewicht van 10 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van USD 15 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Pangea Lodge?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Pangea Lodge?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Pangea Lodge en omgeving zoal te doen?

Pangea Lodge heeft een buitenzwembad.

In wat voor omgeving bevindt Pangea Lodge zich?

Pangea Lodge ligt op slechts 4 minuten loopafstand van Praia Grande.