Geheel appartement

Host Stay Seabourne Villas

Accommodatieklasse: 2
Appartement in Eastbourne

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Host Stay Seabourne Villas rijd je binnen 10 minuten naar South Downs National Park.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (1)

  • 4 appartementen

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Eastbourne, England

In de buurt

  • Eastbourne Beach - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Eastbourne Bandstand - 11 min. lopen - 0.9 km
  • Devonshire Park Lawn Tennis Club - 12 min. lopen - 1.1 km
  • Eastbourne Pier - 12 min. lopen - 1.1 km
  • Congress Theatre - 16 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Eastbourne Station - 4 min. lopen
  • Eastbourne Hampden Park Station - 13 min. rijden
  • Pevensey Bay Station - 16 min. rijden

Restaurants

  • ‪Cornfield Garage - ‬3 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬2 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬2 min. lopen
  • ‪The Duke of Devonshire - ‬2 min. lopen
  • ‪Deliciously Gorgeous - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Host Stay Seabourne Villas

  • Vanaf Host Stay Seabourne Villas rijd je binnen 10 minuten naar South Downs National Park.

Overzicht

Grootte van de accommodatie

    • 4 appartementen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi

Werkplekken

  • Bureau

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften

Activiteiten

  • Vissen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 4 kamers

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser en een EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Host Stay Seabourne Eastbourne
Host Stay Seabourne Villas Apartment
Host Stay Seabourne Villas Eastbourne
Host Stay Seabourne Villas Apartment Eastbourne

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Host Stay Seabourne Villas?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Host Stay Seabourne Villas?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Host Stay Seabourne Villas en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals vissen.

In wat voor omgeving bevindt Host Stay Seabourne Villas zich?

Host Stay Seabourne Villas ligt op slechts 4 minuten lopen van Eastbourne Station en 10 minuten loopafstand van Devonshire Park Lawn Tennis Club.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk