Vakantiehuis

Camp Cardrona

Accommodatieklasse: 3.5
Appartement in Cardrona met open haard en keuken

Kies datums om prijzen te bekijken

Dit appartement is het overwegen waard als je op reis gaat naar Cardrona. Kosteloze faciliteiten omvatten wifi en parkeerplaatsen. Voor gasten die van sportieve bezigheden houden, zijn er activiteiten zoals wandelen/fietsen, mountainbiken en langlaufen in de buurt. Een keuken, een wasmachine/droger en een open haard zijn ook beschikbaar.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 badkamersMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasfaciliteiten
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (4)

  • 5 rookvrije appartementen
  • 2 bubbelbaden
  • Airconditioning
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Terras
  • Wasmachine/droger
  • Open haard

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2348 Cardrona Valley Rd, Cardrona, Otago, 9382

In de buurt

  • Cardrona Distillery - 5 min. rijden - 3.0 km
  • Cardrona Alpine Resort - 21 min. rijden - 10.9 km
  • Valley View Quad-stoeltjeslift - 22 min. rijden - 11.3 km
  • Snowfarm NZ - 25 min. rijden - 28.1 km
  • Snow Farm (skigebied) - 36 min. rijden - 18.2 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Wānaka (WKA) - 29 min. rijden
  • Queenstown (ZQN-Internationale luchthaven Queenstown) - 40 min. rijden

Restaurants

  • ‪Cardrona Valley General Store - ‬4 min. lopen
  • ‪Noodle Bar & Café - ‬28 min. rijden
  • ‪Benny's - ‬5 min. lopen
  • ‪Base Cafe - ‬28 min. rijden
  • ‪The Lounge - ‬28 min. rijden

Over deze accommodatie

Camp Cardrona

  • Dit appartement is het overwegen waard als je op reis gaat naar Cardrona. Kosteloze faciliteiten omvatten wifi en parkeerplaatsen. Voor gasten die van sportieve bezigheden houden, zijn er activiteiten zoals wandelen/fietsen, mountainbiken en langlaufen in de buurt. Een keuken, een wasmachine/droger en een open haard zijn ook beschikbaar.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 5 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Vlak bij een wintersportgebied, de skipistes en de skiliften
  • Snowboarden en langlaufmogelijkheden in de buurt

Zwembad/spa

  • 2 bubbelbaden

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 50+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Koelkast/vriezer
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Kookgerei, borden, bestek
  • Waterkoker
  • Broodrooster

Badkamers

  • 2 badkamers
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Huiskamers

  • Open haard

Entertainment

  • Flatscreentelevisie

Buiten

  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger
  • Wasserij
  • Wasmiddel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • NZD 10 per huisdier per verblijf
  • Honden welkom

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Geen liften
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Rookvrije accommodatie

Activiteiten

  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 kamers

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van NZD 10 per huisdier, per verblijf

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Camp Cardrona Cardrona
Camp Cardrona Apartment
Camp Cardrona Apartment Cardrona

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van NZD 10 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Camp Cardrona en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije winteractiviteiten, zoals langlaufen en snowboarden en kom in de zomermaanden terug voor wandelen en mountainbiken.

Heeft Camp Cardrona een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.

Heeft Camp Cardrona ook buitenruimtes?

Ja, elk appartement heeft een patio.

In wat voor omgeving bevindt Camp Cardrona zich?

Camp Cardrona ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Crown Range.