Kokon Ecolodge

4.0-sterrenaccommodatie
Lodge aan het strand, met een restaurant en een strandbar

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Privéstrand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Toegang tot een buitenzwembad
  • Strandbar
  • Koffiebar/café
  • Luchthavenshuttle
  • Terras
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Kluisjes beschikbaar
  • Rondvaarten

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Kindermenu
  • Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
De huidige prijs is € 138
inclusief belastingen en toeslagen
3 jul - 4 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Standaard eenpersoonskamer, uitzicht op strand

  • Uitzicht op het strand
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoons slaapbank en 1 tweepersoonsbed

Superior suite, meerdere bedden, balkon, uitzicht op strand

  • Uitzicht op het strand
  • 24 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed, 1 eenpersoons slaapbank, 1 Twijfelaar en 1 eenpersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Bassa Point, Bassa Point Community, Grand Bassa, 1000

Lokaal vervoer

  • Monrovia (ROB-Roberts Intl.) - 9,3 mijl/15 km
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Over deze accommodatie

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 10 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 20.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De receptie is op donderdag t/m maandag geopend (van 08.00 uur tot 18.00 uur).
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis selfserviceontbijt elke dag 08.30 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Strandbar
  • Koffiebar/café
  • Privédiners
  • Privépicknicks

Op reis met kinderen

  • Kindermenu

Activiteiten

  • Privéstrand
  • Kajakken
  • Kanoën
  • Rondvaarten
  • Surfen/bodyboarden
  • Surflessen
  • Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
  • Ecotours in de buurt

Diensten

  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Terras
  • Designerwinkels ter plaatse
  • Fietsenstalling
  • Kluisjes beschikbaar
  • Een outdoor entertainmentgebied
  • Een voetpad naar het water

Toegankelijkheid

  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Heerlijk genieten

  • Individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Dineren

Ocean Delight Restaurant aan het strand specialiseert in visgerechten en is geopend voor ontbijt, brunch, lunch en diner. Geniet in de bar van een drankje en eet bij mooi weer lekker buiten. Er is een kindermenu beschikbaar. 24 uur per dag geopend.
Roots Bar - bar op het terrein. Dagelijks geopend.
Ocean Delight Restaurant specialiseert in Afrikaanse gerechten. Dagelijks geopend.
Ocean Delight Restaurant specialiseert in lokale en internationale gerechten. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van USD 70 per voertuig (enkele reis, ruimte voor 4 personen)
  • Tegen een toeslag van USD 40 per accommodatie per nacht is er brandhout beschikbaar

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn in augustus gesloten:
  • De bar/lounge
  • Het strand
  • Het parkeerterrein

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Kokon Ecolodge Lodge
Kokon Ecolodge Bassa Point Community
Kokon Ecolodge Lodge Bassa Point Community

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Kokon Ecolodge?

Ja, huisdieren verblijven gratis.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Kokon Ecolodge?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Kokon Ecolodge een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt USD 70 per voertuig, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Kokon Ecolodge?

Inchecken kan vanaf: 20.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Kokon Ecolodge en omgeving zoal te doen?

Je vermaakt je hier prima! Zo kun je er onder andere kajakken, surfen, en een rondvaart nemen. In de buurt kun je onder andere deelnemen aan een ecotour.Je vindt hier voorzieningen zoals een privéstrand en toegang tot een buitenzwembad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Kokon Ecolodge?

Ja, Ocean Delight Restaurant biedt het volgende: dineren in de openlucht, visgerechten en uitzicht op de zee.

Beoordelingen

Beoordelingen over Kokon Ecolodge

9,0

Fantastisch

8,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

9,8

Personeel en service

8,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

It was great. The staff is the best.
Monika, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

We loved it so much last time, that we came back with more family members.
M Caleb, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Loved the boat and golf cart ride to resort. Staff was very welcoming.
M Caleb, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Yes
Fongbeh, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

A very beautiful and relaxing Lodge. The staff were very nice and helpful. The food was amazing! But the only thing is the room could have been cleaner.
Jayla, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Do not sleep here! Come for the day but leave on the last boat. My family and I slept there and we were the only guest. There is no hotel staff that stays on the island with you only 1 security guard. In case of an emergency there is no one to assist and help is a golf cart ride + boat ride away. The place was clean and pleasant but the lack of staff at night was troubling.
Schen, reis van 1 nacht