Hotel Vasudev Niwas
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Jaisalmer
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Vasudev Niwas





Geniet van je bezoek aan Jaisalmer met een verblijf bij Hotel Vasudev Niwas. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- Beperkte receptietijden
De huidige prijs is € 17
€ 17
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe Big Room laden

Deluxe Big Room
- 16 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe king Room laden

Deluxe king Room
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Familiekamer laden

Familiekamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Suite Room laden

Suite Room
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Lal Garh Fort And Palace
Gandhi Chowk
Hotel Lal Garh Fort And Palace
Gandhi Chowk
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 172 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
172 beoordelingen

Taj Gorbandh Palace, Jaisalmer
Jaisalmer
Taj Gorbandh Palace, Jaisalmer
Jaisalmer
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
8.0 van 10, Zeer goed, 38 beoordelingen
8,0
Zeer goed
38 beoordelingen
De prijs is € 85
€ 85
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Hotel Helsinki House
Jaisalmer
Hotel Helsinki House
Jaisalmer
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 42 beoordelingen
9,0
Fantastisch
42 beoordelingen
De prijs is € 24
€ 24
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Hotel Durjay Garh
Gandhi Chowk
Hotel Durjay Garh
Gandhi Chowk
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2 beoordelingen
De prijs is € 56
€ 56
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Sterling Rudraksh Jaisalmer
Jaisalmer
Sterling Rudraksh Jaisalmer
Jaisalmer
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 27
€ 27
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Hotel Royal Haveli
Manak Chowk
Hotel Royal Haveli
Manak Chowk
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 27 beoordelingen
8,8
Uitstekend
27 beoordelingen
De prijs is € 12
€ 12
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Hotel Desert Moon
Jaisalmer
Hotel Desert Moon
Jaisalmer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Wasfaciliteiten
De prijs is € 15
€ 15
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Hotel Pol Haveli
Gandhi Chowk
Hotel Pol Haveli
Gandhi Chowk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
- Wasfaciliteiten
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 7
€ 7
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep

WelcomHeritage Mandir Palace
Gandhi Chowk
WelcomHeritage Mandir Palace
Gandhi Chowk
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 58 beoordelingen
8,6
Uitstekend
58 beoordelingen
De prijs is € 70
€ 70
inclusief belastingen en toeslagen
12 sep - 13 sep

Hotel Sky Plaza
Jaisalmer
Hotel Sky Plaza
Jaisalmer
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
6.8 van 10, 10 beoordelingen
6,8
10 beoordelingen
De prijs is € 70
€ 70
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Plot number 57 Kalakar colony, near sunset point, Jaisalmer, Rajasthan, 345001
In de buurt
- Nathmalji-ki-Haveli - 5 min. lopen - 0.4 km
- Patwon-ki-Haveli - 6 min. lopen - 0.6 km
- Jaisalmer-fort - 10 min. lopen - 0.8 km
- Jain Temples - 16 min. lopen - 1.4 km
- Lake Gadisar - 3 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Jaisalmer (JSA) - 26 min. rijden
- Station Jaisalmer - 20 min. lopen
- Station Thaiyat Hamira - 33 min. rijden
Restaurants
- Sunset Palace - 16 min. lopen
- Bikaner - 4 min. lopen
- Shanti Roof Top - 15 min. lopen
- Kuku Coffee Shop - 16 min. lopen
- Restaurant Romany - 15 min. lopen
Over deze accommodatie
Hotel Vasudev Niwas
- Geniet van je bezoek aan Jaisalmer met een verblijf bij Hotel Vasudev Niwas. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 30 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 21.00 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Stelletjes die een kamer willen delen dienen een huwelijksakte te tonen
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
- Bij deze accommodatie is geen alcohol toegestaan
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Kamervoorzieningen
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Mastercard, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Hotel Vasudev Niwas Hotel
Hotel Vasudev Niwas Jaisalmer
Hotel Vasudev Niwas Hotel Jaisalmer
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Vasudev Niwas?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Vasudev Niwas?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Vasudev Niwas?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Vasudev Niwas zich?
Hotel Vasudev Niwas ligt op een korte 8 minuten lopen van Jaisalmer-fort en 20 minuten loopafstand van Lake Gadisar.