Geheel appartement

Student Only King Square

2.0-sterrenaccommodatie
Appartement voor volwassenen in de buurt van Cabot Circus Shopping Centre

Kies datums om prijzen te bekijken

Student Only King Square heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Universiteit van Bristol en Cabot Circus Shopping Centre. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Bristol Hippodrome Theatre en Hangbrug van Clifton.

Populaire voorzieningen

  • Wasfaciliteiten
  • Gratis wifi
  • Sportschool
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (7)

  • 14 rookvrije appartementen
  • Fitnessfaciliteiten
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Wasserij
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Kameropties

Studio, niet-roken

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Studio, 1 eenpersoonsbed, niet-roken

  • 41 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
4 Dighton St, Bristol, England, BS2 8AU

In de buurt

  • Winkelcentrum Broadmead - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Cabot Circus Shopping Centre - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Universiteit van Bristol - 7 min. lopen - 0.7 km
  • St Nicholas Market - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Bristol Hippodrome Theatre - 12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Bristol (BRS) - 28 min. rijden
  • Bristol Montpelier Station - 14 min. lopen
  • Bristol Redland Station - 16 min. lopen
  • Bristol Clifton Down Station - 19 min. lopen

Restaurants

  • ‪Lost Horizon Coffee - ‬5 min. lopen
  • ‪The Bay Horse - ‬5 min. lopen
  • ‪The Full Moon - ‬4 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬7 min. lopen
  • ‪Costa Coffee - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Student Only King Square

  • Student Only King Square heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Universiteit van Bristol en Cabot Circus Shopping Centre. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Bristol Hippodrome Theatre en Hangbrug van Clifton.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 14 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is op maandag t/m vrijdag geopend (van 09.00 uur tot 17.00 uur).
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd voor gasten is 18
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Alleen voor volwassenen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen)

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid op de locatie

Entertainment

  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Wasvoorzieningen

  • Wasserij
  • Wasserette (zelfservice) in de buurt

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 150
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Bagageopslagruimte
  • Verduisterende gordijnen
  • Gemeenschappelijke woonkamer

Activiteiten

  • Fitnesscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 14 kamers

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Student Only King Square Bristol
Student Only King Square Apartment
Student Only King Square Apartment Bristol

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Student Only King Square?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Student Only King Square?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Student Only King Square.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Student Only King Square?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Student Only King Square en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het fitnesscentrum.

In wat voor omgeving bevindt Student Only King Square zich?

Student Only King Square ligt op een korte 7 minuten lopen van Universiteit van Bristol en 7 minuten loopafstand van Cabot Circus Shopping Centre.