Hotel Montecillo Coatepec

3.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Coatepec met een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Coatepec met een verblijf bij Hotel Montecillo Coatepec.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
De huidige prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
5 jul - 6 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Deluxe kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op tuin

8,8 van 10
Voortreffelijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Standaard driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 eenpersoons slaapbank

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, balkon, uitzicht op tuin

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior kamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior tweepersoonskamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Junior suite, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 twijfelaar slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
28 5 de Mayo Centro, Coatepec, Ver., 91500

In de buurt

  • Markt van Coatepec - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Parque Hidalgo - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Iglesia de San Jeronimo - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Iglesia de Guadalupe - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Kathedraal van Xalapa - 33 min. rijden - 12.3 km

Lokaal vervoer

  • Xalapa, Veracruz (JAL-El Lencero) - 33 min. rijden
  • Veracruz, Veracruz (VER-General Heriberto Jara Intl.) - 115 min. rijden
  • Station Xalapa - 27 min. rijden

Restaurants

  • ‪Casa Mercado Museo Del Mole - ‬1 min. lopen
  • ‪La Parroquia De Veracruz - ‬3 min. lopen
  • ‪Bola de Oro - ‬3 min. lopen
  • ‪Tueste Café - ‬1 min. lopen
  • ‪Chalupas Camino Real - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Montecillo Coatepec

  • Geniet van je bezoek aan Coatepec met een verblijf bij Hotel Montecillo Coatepec.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 16 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • À-la-carte-ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–13.00 uur
  • Restaurant

Diensten

  • 24-uurs receptie

Voorzieningen

  • Tuin

Kamervoorzieningen

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een à-la-carte-ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. MXN 115–145 voor volwassenen en MXN 115–145 voor kinderen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Montecillo Coatepec Coatepec
Hotel Montecillo Coatepec Hotel
Hotel Montecillo Coatepec Coatepec
Hotel Montecillo Coatepec Hotel Coatepec

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Montecillo Coatepec?

Ja, huisdieren verblijven gratis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Montecillo Coatepec?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Hotel Montecillo Coatepec een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Big Bola Casino (16 min. rijden).

Wat is er in Hotel Montecillo Coatepec en omgeving zoal te doen?

Hotel Montecillo Coatepec heeft een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Montecillo Coatepec?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Montecillo Coatepec zich?

Hotel Montecillo Coatepec ligt op een korte 3 minuten lopen van Markt van Coatepec en 3 minuten loopafstand van Parque Hidalgo.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Montecillo Coatepec

9,0

Fantastisch

9,2

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

muy buena ubicacion y lugar limpio.
Filiberto, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Hermoso hotel y muy centrico.
arda, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Si buscas donde descansar la combinación Coatepec y Hotel . Es ideal
Fernando, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent location
RAFAEL, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

El desayuno muy rico y delicioso;
JOSÉ MANUEL, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Mi estancia fue corta pero perfecta, las camas son muy comodas al igual que las almohadas, todo muy limpio y ordenado, el personal es muy amable.
Danna, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel, cerca del centro, el personal muy amable y aceptan mascotas
Aurora, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación amplia. Estacionamiento pequeño pero suficiente. El desayuno incluido es un plus!
Raymundo, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Solo un poco más ventilada la habitación tenía un poco de olor
Laura Patricia, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

El personal súper atento
CELESTE, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente lugar para hospedarse
José Angel, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Si tiene su propio estacionamiento
KARINA, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

El personal es muy amable, la habitación limpia y nos proporcionaron toallas y cobertores adicionales, el desayuno muy rico. El hotel está muy cerca del centro.
Aurora, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel está muy bonito. Limpio, amplio. Típico veracruzano. Lo recomiendo. Súper céntrico. El desayuno riquísimo.
ANA FRINE ESPIN, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Limpieza, amabilidad, confort y centrico muy recomendable
Ana Luz, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel tiene una excelente ubicación la atención de todo el personal fue muy buena el desayuno esquisito café jugo fruta y huevos al gusto muy limpio me tocó ver que lavan las almohadas muy cómodas las camas el acceso del estacionamiento a los cuartos y se encuentra a una cuadra del parque principal
Monica, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Es un hotel con detalles antiguos muy bonitos, su personal muy amable, desde que llegas la chica de recepcion transmite mucha confianza y tranquilidad, en mi caso hubo un tema en cuanto a la habitación que habia reservado e inmediatamente lo resolvio y muy buena atencion de todo el personal, la habitación muy limpia y comoda, todo muy bien excelente servicio.
Andrea, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Muy buen hotel en el centro de Coatepec
Aurora, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación limpia y sencilla .
Juan, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Cuartos muy amplios y áreas muy agradables dentro del hotel
Euclides, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel céntrico

El hotel es una hacienda remodelada, tiene estacionamiento amplio, hay desayunos. Lo mejor es la ubicación, a unas cuadras del centro.
Franca Alessandra, reis van 2 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

El hotel es cumplidor con una excelente ubicación muy cerca de la plaza del centro y a parte cuenta con estacionamiento sobre la calle Colón. El cuál se conecta directamente al hotel. El único detalle fue que al llegar solo aceptaban pagos en efectivo.
Samantha Guadalupe, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Me gustó la atención de todo su personal, todo excelente!
HECTOR, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

El hotel está agradable, los colchones de las camas un poco desgastados, hace falta un tapete en el baño
Ake, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Tiene una fachada increíble, las habitaciones muy cómodas y limpieza excelente, no probé su servicio de restaurante pero todo los demás estuvo excelente, volvería a reservar con ellos.
Grupo, reis van 1 nacht