Timber Pointe Resort

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de uitgaansbuurt in Jamestown

Kies datums om prijzen te bekijken

Timber Pointe Resort ligt in de uitgaansbuurt en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Jamestown. Neem een verkoelende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Tuin
  • Wasserij
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Wasvoorzieningen
  • Bad of douche
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
De huidige prijs is € 119
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard eenpersoonskamer, balkon, uitzicht op zwembad

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Premium kamer, uitzicht op zwembad

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Grand tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op heuvels

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de heuvels
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 8
  • 4 queensize bedden
  • Gratis wifi

Signature kamer, balkon, uitzicht op heuvels

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de heuvels
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2671 Kentucky 92, Jamestown, KY, 42629

In de buurt

  • Jamestown Marina - 20 min. lopen - 1.7 km
  • Lake Cumberland State Resort Park - 16 min. rijden - 20.0 km
  • Wolf Creek National Fish Hatchery - 24 min. rijden - 28.7 km
  • Lindsey Wilson College - 28 min. rijden - 44.6 km
  • Dale Hollow Reservoir - 56 min. rijden - 73.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Louisville (SDF) - 130 min. rijden

Restaurants

  • ‪Jamestown Cafe - ‬6 min. rijden
  • ‪Hardee's - ‬11 min. rijden
  • ‪Casey's General Store - ‬8 min. rijden
  • Fishtales @ Wolf Creek Marina
  • ‪Lee's Famous Recipe Chicken - ‬7 min. rijden

Over deze accommodatie

Timber Pointe Resort

  • Timber Pointe Resort ligt in de uitgaansbuurt en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Jamestown. Neem een verkoelende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 15 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 17.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats en parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Activiteiten

  • Paardrijden in de buurt
  • Vissen in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Wasvoorzieningen

Voorzieningen

  • Tuin
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 1 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Conciërgebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats voor personenbus
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 81
  • Helling bij de hoofdingang
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Hellingbaan voor zwembad ter plaatse

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling

Heerlijk genieten

  • Balkon

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad of douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Grote koelkast/vriezer
  • Magnetron
  • Keuken
  • Kookgerei, borden en bestek

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 50 per accommodatie, per verblijf

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei 15 tot september 15

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Timber Pointe Resort Hotel
Timber Pointe Resort Jamestown
Timber Pointe Resort Hotel Jamestown

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Timber Pointe Resort?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Timber Pointe Resort?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Timber Pointe Resort?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Timber Pointe Resort?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Wat is er in Timber Pointe Resort en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen en paardrijden. Je vindt hier voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin.

Heeft Timber Pointe Resort kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.

Heeft Timber Pointe Resort ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.