Particuliere eigenaar

SichtWeiten-Auszeit

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Seebach

Kies datums om prijzen te bekijken

SichtWeiten-Auszeit is het overwegen waard als je op reis gaat naar Seebach.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Kameropties

Klassiek appartement, 3 slaapkamers, niet-roken, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 10 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 3 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Busterbach 20, Seebach, BW, 77889

In de buurt

  • Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Nationalpark Schwarzwald - 15 min. rijden - 11.9 km
  • Mummelsee - 19 min. rijden - 16.5 km
  • Casino Baden-Baden - 54 min. rijden - 52.3 km
  • Caracalla Therme - 55 min. rijden - 53.3 km

Lokaal vervoer

  • Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Luchthaven Baden) - 51 min. rijden
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 70 min. rijden
  • Stuttgart (STR) - 111 min. rijden
  • Bahnhof Ottenhöfen - 14 min. rijden
  • Station Kappelrodeck - 14 min. rijden
  • Bahnhof Oberachern Bindfadenfabrik - 15 min. rijden

Restaurants

  • ‪Linde - ‬14 min. rijden
  • ‪Berghotel Mummelsee - ‬17 min. rijden
  • ‪California Dreamin' Café - ‬12 min. rijden
  • ‪Grinde-Hütte - ‬21 min. rijden
  • ‪Sukhothai - ‬12 min. rijden

Over deze accommodatie

SichtWeiten-Auszeit

  • SichtWeiten-Auszeit is het overwegen waard als je op reis gaat naar Seebach.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 10 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 2 weken voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Voer- en drinkbakken en kattenbakken zijn aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Toegankelijkheid

  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Strijkplank/strijkijzer
  • Zonwering

Slaap lekker

  • 3 slaapkamers
  • Babyreisbedje
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Zeep
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Gratis internationale gesprekken

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden

Meer

  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 6 per accommodatie, per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.

Ook bekend als

SichtWeiten-Auszeit Hotel
SichtWeiten-Auszeit Seebach
SichtWeiten-Auszeit Hotel Seebach

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij SichtWeiten-Auszeit?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 6 per accommodatie, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij SichtWeiten-Auszeit?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt SichtWeiten-Auszeit zich?

SichtWeiten-Auszeit ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark.