Hotel Crystal Castle
Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in Mumbai
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Crystal Castle





Hotel Crystal Castle ligt op minder dan 15 minuten rijden van Consulaat Generaal van de VS. Dit hotel ligt bovendien op 7,1 km afstand van Juhu Beach. Het openbaar vervoer vind je vlakbij: het is maar 9 lopen naar Station Goregaon West.
Beoordelingen
4,04,0 op 10 –
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasfaciliteiten
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(5)
Voornaamste voorzieningen (5)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- 24-uurs receptie
- Airconditioning
- Wasserij
- Een bagageopslagruimte
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Wasvoorzieningen
- Ledtelevisie
- Gratis parkeerplaatsen
- Geluiddichte muren
- Gratis toiletartikelen
De huidige prijs is € 37
€ 37
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe kamer, 1 tweepersoonsbed, uitzicht op stad laden

Deluxe kamer, 1 tweepersoonsbed, uitzicht op stad
- Uitzicht op de stad
- 14 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
Alle foto's voor Familie vierpersoonskamer laden

Familie vierpersoonskamer
- Uitzicht op de stad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 2 tweepersoonsbedden
Alle foto's voor Deluxe driepersoonskamer laden

Deluxe driepersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
Superior tweepersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
Luxe kamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Kurla Residency
Chembur East
Hotel Kurla Residency
Chembur East
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasfaciliteiten
4.8 van 10, 9 beoordelingen
4,8
9 beoordelingen
De prijs is € 25
€ 25
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Hotel Alfa Suites
Jogeshwari West
Hotel Alfa Suites
Jogeshwari West
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
6.0 van 10, 3 beoordelingen
6,0
3 beoordelingen
De prijs is € 43
€ 43
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Hotel Amber Paramount
Andheri West
Hotel Amber Paramount
Andheri West
- Gratis ontbijt
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling
De prijs is € 65
€ 65
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

FabHotel Aksa Inn
Andheri West
FabHotel Aksa Inn
Andheri West
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasfaciliteiten
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

a1 Hotel
Malad
a1 Hotel
Malad
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
4.0 van 10, 2 beoordelingen
4,0
2 beoordelingen
De prijs is € 27
€ 27
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep

Hotel Panchvati Residency
Andheri West
Hotel Panchvati Residency
Andheri West
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
5.6 van 10, 5 beoordelingen
5,6
5 beoordelingen
De prijs is € 28
€ 28
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

J Hotel and Banquets
Jogeshwari West
J Hotel and Banquets
Jogeshwari West
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 5 beoordelingen
7,6
Goed
5 beoordelingen
De prijs is € 35
€ 35
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Hotel Ariana Residency
Andheri West
Hotel Ariana Residency
Andheri West
- 24/7 receptie
7.0 van 10, Goed, 6 beoordelingen
7,0
Goed
6 beoordelingen
De prijs is € 47
€ 47
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

FabHotel Good Luck Residency
Jogeshwari West
FabHotel Good Luck Residency
Jogeshwari West
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
6.0 van 10, 2 beoordelingen
6,0
2 beoordelingen
De prijs is € 16
€ 16
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Svenska Design Hotel, Mumbai
Andheri West
Svenska Design Hotel, Mumbai
Andheri West
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
6.6 van 10, 114 beoordelingen
6,6
114 beoordelingen
De prijs is € 65
€ 65
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

73 Motilal Nagar Rd Number 3, Mumbai, MH, 400104
In de buurt
- Bhawani Mata Temple - 12 min. lopen - 1.1 km
- Winkelcentrum Inorbit - 10 min. rijden - 3.0 km
- Bombay Convention & Exhibition Centre - 11 min. rijden - 3.0 km
- Juhu Beach - 27 min. rijden - 7.1 km
- Consulaat Generaal van de VS - 40 min. rijden - 16.6 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Chhatrapati Shivaji (BOM) - 31 min. rijden
- Internationale luchthaven Navi Mumbai (NMI) - 90 min. rijden
- Station Pahadi Goregaon - 8 min. lopen
- Station Goregaon - 24 min. lopen
- Station Ram Mandir - 25 min. lopen
- Station Goregaon West - 9 min. lopen
- Station Oshiwara - 22 min. lopen
- Station Lower Malad - 24 min. lopen
Restaurants
- Dinshaw's Xpress Cafe - 18 min. lopen
- Café Coffee Day - 17 min. lopen
- McDonald's - 14 min. lopen
- Butterfly High - 18 min. lopen
- Matsya - The Saraswat Seafood - 11 min. lopen
Over deze accommodatie
Hotel Crystal Castle
- Hotel Crystal Castle ligt op minder dan 15 minuten rijden van Consulaat Generaal van de VS. Dit hotel ligt bovendien op 7,1 km afstand van Juhu Beach. Het openbaar vervoer vind je vlakbij: het is maar 9 lopen naar Station Goregaon West.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 5 kamers
Aankomst/vertrek
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- 24-uurs receptie
- Wasvoorzieningen
- Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Ledtelevisie van 32 inch
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
- Plafondventilator
- Pantoffels
Slaap lekker
- Geluiddichte muren
- Beddengoed aanwezig
Jezelf opfrissen
- Gratis toiletartikelen
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Hotel Crystal Castle Hotel
Hotel Crystal Castle Mumbai
Hotel Crystal Castle Hotel Mumbai
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Crystal Castle ?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Crystal Castle ?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Crystal Castle zich?
Hotel Crystal Castle ligt in Goregaon West, op slechts 9 minuten loopafstand van Station Goregaon West.