Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts

Accommodatieklasse: 3
Resort in West Wendover met 4 restaurants en 3 bars/lounges

Kies datums om prijzen te bekijken

Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts ligt op minder dan 15 minuten rijden van Bonneville Salt Flats International Speedway. Je kunt gaan zwemmen in het binnenzwembad. Bij Primo, een van de 4 restaurants, kun je terecht voor een ontbijt, lunch of diner met Amerikaanse gerechten.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (6)

  • Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
  • 4 restaurants en 3 bars/lounges
  • Een binnenzwembad en toegang tot een buitenzwembad
  • Bubbelbad
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Kabelzenders
De huidige prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(43 beoordelingen)
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1045 Wendover Boulevard, West Wendover, NV, 89883

In de buurt

  • Rainbow Hotel and Casino - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Peppermill Casino - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Peppermill Concert Hall - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Montego Bay Hotel Casino Resort - 1 min. rijden - 1.5 km
  • Wendover Nugget Casino - 1 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Elko, Nevada (EKO-Elko Regional) - 111 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬3 min. lopen
  • Bimini Buffet at Rainbow Casino
  • Primo Restaurant at Rainbow
  • ‪Fratelli Pizza - ‬8 min. lopen
  • ‪Salt Flats Cafe - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts

  • Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts ligt op minder dan 15 minuten rijden van Bonneville Salt Flats International Speedway. Je kunt gaan zwemmen in het binnenzwembad. Bij Primo, een van de 4 restaurants, kun je terecht voor een ontbijt, lunch of diner met Amerikaanse gerechten.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 429 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • 4 restaurants
  • 3 bars/lounges
  • Koffiebar/café

Op reis met kinderen

  • Omheind zwembad

Activiteiten

  • Toegang tot een buitenzwembad in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Binnenzwembad
  • Bubbelbad

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 107
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 18 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 89
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Rolstoeltoegankelijke shuttle
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Handdouches
  • Spiegel met vergroot spiegelbeeld
  • Deurklinken
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden
  • Zwembadlift ter plaatse

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 50 inch
  • Kabelzenders
  • Betaalfilms

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: één keer per verblijf
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Dineren

Primo is gespecialiseerd in Amerikaanse gerechten en is geopend voor ontbijt, lunch en diner. 24 uur per dag geopend. Dagelijks geopend.
Rainbow Steakhouse - Een gastronomisch restaurant met diner. Reserveren is verplicht. Op bepaalde dagen geopend.
Bimini Buffet - Een buffetrestaurant met brunch en diner. Op bepaalde dagen geopend.
Second Street Deli - delicatessenrestaurant op het terrein. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 50.00 per accommodatie, per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Resorttoeslag: USD 23.20 per accommodatie, per nacht
  • Inbegrepen bij de resorttoeslag:
    • Flesje water op de kamer
    • Koffie op de kamer
    • Gebruik van kamerkluis
    • Gebruik van het plaatselijke fitnesscentrum
    • Gebruik van het zwembad
    • Gebruik van de shuttleservice

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Rainbow Casino
Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts Resort
Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts West Wendover
Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts Resort West Wendover

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 09.00 uur tot 21.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts een casino aanwezig?

Nee, dit resort heeft geen casino, maar Rainbow Hotel and Casino (7 min. lopen) en Peppermill Casino (9 min. lopen) liggen allebei in de buurt.

Wat is er in Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts en omgeving zoal te doen?

Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts heeft 3 bars/lounges en een binnenzwembad, naast een bubbelbad en toegang tot een buitenzwembad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts?

Ja, lokaal zijn er 4 restaurants aanwezig. Deze bieden onder andere het volgende: Amerikaanse gerechten.

In wat voor omgeving bevindt Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts zich?

Rainbow Hotel Casino by Peppermill Resorts ligt op een korte 9 minuten lopen van Peppermill Casino en 7 minuten loopafstand van Rainbow Hotel and Casino.