Gasthaus Destille

Accommodatieklasse: 3
Hotel voor families in Zwickau met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Gasthaus Destille is het overwegen waard als je op reis gaat naar Zwickau. Ga een hapje eten in het café of sluit je dag ontspannen af met een drankje in de bar/lounge. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 4 minuten loop je naar Hauptbahnhof Zwickau.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • Kinderopvang in de kamer
  • Waterkoeler
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Huwelijksservices
  • Een bagageopslagruimte

Voor gezinnen (6)

  • Oppasservices (toeslag)
  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Kinderspeelgoed
De huidige prijs is € 70
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken, uitzicht op stad

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer, uitzicht op stad

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Comfort studio

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Comfort appartement

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Peter-Breuer-Straße 12, Zwickau, Sachsen, 08056

In de buurt

  • Westsächsische Hochschule Zwickau - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Dom St. Marien - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Robert-Schumann-Haus - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Theater Plauen-Zwickau - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Johannisbad Zwickau - 13 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Dresden (DRS) - 87 min. rijden
  • Zwickau (Sachs) Hauptbahnhof - 19 min. lopen
  • Station Zwickau Stadthalle - 19 min. lopen
  • Station Zwickau-Schedewitz - 25 min. lopen
  • Hauptbahnhof Zwickau - 4 min. lopen

Restaurants

  • ‪ALEX - ‬2 min. lopen
  • ‪Pali Café Bruncherie - ‬5 min. lopen
  • ‪Gaststätte "Zum Dortmunder - ‬9 min. lopen
  • ‪Good Morning Vietnam - ‬9 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Gasthaus Destille

  • Gasthaus Destille is het overwegen waard als je op reis gaat naar Zwickau. Ga een hapje eten in het café of sluit je dag ontspannen af met een drankje in de bar/lounge. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 4 minuten loop je naar Hauptbahnhof Zwickau.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 7 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
DONE

Kinderen

    • Oppasservices*
    • Kinderopvang met toezicht*
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig
    • Huisdierenoppasservice en dierentrimservice worden aangeboden
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Kinderopvang met toezicht (toeslag)
  • Kinderspelletjes
  • Speelgoed
  • Strandspeelgoed
  • Knutselspullen
  • Kinderboeken
  • Bedhek

Activiteiten

  • Winkels

Diensten

  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Virtuele receptiebalie

Voorzieningen

  • Winkelcentrum ter plaatse

Toegankelijkheid

  • Goed verlicht pad naar ingang
  • 10 trappen om bij de accommodatie te komen
  • Gladde vloer in de kamer
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)
  • Wasmiddel

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
  • Printer
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden
  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Mobiele toegangssleutel

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15.00 voor volwassenen en EUR 10.00 voor kinderen

Kinderen & extra bedden

  • Een oppasservice in de kamer is beschikbaar tegen een toeslag
  • Kinderopvang met toezicht is beschikbaar tegen een toeslag

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 5.00 per accommodatie, per verblijf

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Gasthaus Destille Hotel
Gasthaus Destille Zwickau
Gasthaus Destille Hotel Zwickau

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Gasthaus Destille?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 5.00 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn oppasservices voor huisdieren, dierentrimmers en voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Gasthaus Destille?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Gasthaus Destille?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Gasthaus Destille?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Gasthaus Destille zich?

Gasthaus Destille ligt in Innenstadt, een kleine 4 minuten lopen van Hauptbahnhof Zwickau en 3 minuten lopen van Westsächsische Hochschule Zwickau.