Particuliere eigenaar
Hotel Shree Gundicha Lodge
Accommodatieklasse: 2
Hotel in de omgeving van Jagannath-tempel
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Shree Gundicha Lodge





Hotel Shree Gundicha Lodge ligt op maar 5 minuten rijden van Jagannath-tempel. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Beoordelingen
2,02,0 op 10 –
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Beperkte receptietijden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer laden

Standaard tweepersoonskamer
- 11 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Familie vierpersoonskamer laden

Familie vierpersoonskamer
- Uitzicht op de stad
- 12 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 Twijfelaar
- Gratis wifi
Alle foto's voor Driepersoonskamer laden

Driepersoonskamer
- 11 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
- 12 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 2 tweepersoonsbedden
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Subham Beach Inn - near Sea Beach
Puri
Hotel Subham Beach Inn - near Sea Beach
Puri
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
8.6 van 10, Uitstekend, 28 beoordelingen
8,6
Uitstekend
28 beoordelingen
De prijs is € 21
€ 21
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep

Hotel Surya Beach inn - near Sea beach
Puri
Hotel Surya Beach inn - near Sea beach
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 28 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
28 beoordelingen
De prijs is € 25
€ 25
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

JHARANA guest house
Puri
JHARANA guest house
Puri
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
7.0 van 10, Goed, 2 beoordelingen
7,0
Goed
2 beoordelingen
De prijs is € 9
€ 9
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Hotel Park Palace - near Sea Beach
Puri
Hotel Park Palace - near Sea Beach
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Wasfaciliteiten
9.0 van 10, Fantastisch, 7 beoordelingen
9,0
Fantastisch
7 beoordelingen
De prijs is € 16
€ 16
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

The Sea Valley Beach front Hotel
Puri
The Sea Valley Beach front Hotel
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Wasfaciliteiten
6.0 van 10, 4 beoordelingen
6,0
4 beoordelingen
De prijs is € 60
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

A One Pride - Puri near Sea Beach
Puri
A One Pride - Puri near Sea Beach
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
8.4 van 10, Zeer goed, 13 beoordelingen
8,4
Zeer goed
13 beoordelingen
De prijs is € 25
€ 25
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Reba Beach Resort - Hostel
Puri
Reba Beach Resort - Hostel
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 18
€ 18
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Sea Dream Lodge
Puri
Sea Dream Lodge
Puri
- Luchthaventransfer
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 11
€ 11
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Pipul Ocean View Resort
Puri
Pipul Ocean View Resort
Puri
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 30
€ 30
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Hotel Suv Palace
Puri
Hotel Suv Palace
Puri
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
De prijs is € 477
€ 477
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Backside of Gundicha temple, Puri, OD, 752001
In de buurt
- Vishnu Temple - 17 min. lopen - 1.4 km
- Narendra Sagar - 3 min. rijden - 1.5 km
- Sudarshan Crafts Museum - 4 min. rijden - 1.5 km
- Jagannath-tempel - 7 min. rijden - 3.4 km
- Strand van Puri - 8 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
- Bhubaneshwar (BBI Biju Patnaik) - 84 min. rijden
- Station Malatipatpur - 16 min. rijden
- Station Puri - 18 min. lopen
- Station Jenapur Road - 25 min. rijden
Restaurants
- Chung Wah - 3 min. rijden
- Honey Bee Bakery and Pizzeria - 2 min. rijden
- Wild Grass Restaurant - 2 min. rijden
- Peace Restaurant - 3 min. rijden
- Samudra Restaurant - 3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Shree Gundicha Lodge
- Hotel Shree Gundicha Lodge ligt op maar 5 minuten rijden van Jagannath-tempel. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 10 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 23.30 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Kamervoorzieningen
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Ook bekend als
Shree Gundicha Lodge Puri
Hotel Shree Gundicha Lodge Puri
Hotel Shree Gundicha Lodge Hotel
Hotel Shree Gundicha Lodge Hotel Puri
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Shree Gundicha Lodge ?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Shree Gundicha Lodge ?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Shree Gundicha Lodge ?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Shree Gundicha Lodge zich?
Hotel Shree Gundicha Lodge ligt op slechts 13 minuten loopafstand van Vishnu Temple.