Particuliere eigenaar
Amantran Farms and Resort
Accommodatieklasse: 3
Hotel in de bergen in Karjat, met een buitenzwembad en een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Amantran Farms and Resort





Geniet van je bezoek aan Karjat met een verblijf bij Amantran Farms and Resort. Amuseer jezelf in het buitenzwembad en eet daarna een hapje in het restaurant.
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(6)
Voornaamste voorzieningen (6)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Restaurant
- Een buitenzwembad
- Ontbijt beschikbaar
- Een bagageopslagruimte
- Beperkte receptietijden
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Gratis parkeerplaatsen
- Buitenzwembaden
- Gratis toiletartikelen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Eenvoudige tweepersoonskamer laden

Eenvoudige tweepersoonskamer
- 28 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Familiekamer laden

Familiekamer
- Uitzicht op de bergen
- 51 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 6
- 2 tweepersoonsbedden
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Adamo The Resort
Karjat
Adamo The Resort
Karjat
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Restaurant
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 19 beoordelingen
8,0
Zeer goed
19 beoordelingen
De prijs is € 42
€ 42
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

U Rivergate Resort & Spa, Karjat
Karjat
U Rivergate Resort & Spa, Karjat
Karjat
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 7 beoordelingen
8,4
Zeer goed
7 beoordelingen
De prijs is € 54
€ 54
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Modi's Resort Karjat
Karjat
Modi's Resort Karjat
Karjat
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 beoordelingen
De prijs is € 70
€ 70
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

The Boat Club
Karjat
The Boat Club
Karjat
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 91
€ 91
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Mango Tree Farm
Karjat
Mango Tree Farm
Karjat
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling
De prijs is € 58
€ 58
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep

Royal Karjat Camp
Karjat
Royal Karjat Camp
Karjat
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 82
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Aamrai, Karjat, MH, 410201
In de buurt
- Ulhas Valley - 12 min. rijden - 6.0 km
- Ulhas Valley - 12 min. rijden - 6.0 km
- Yogeshwari Temple - 22 min. rijden - 11.4 km
- ND's Film World - 42 min. rijden - 15.1 km
- Imagicaa - 54 min. rijden - 28.0 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Navi Mumbai (NMI) - 66 min. rijden
- Station Karjat - 4 min. rijden
- Station Chowk - 10 min. rijden
- Station Kelavli - 10 min. rijden
Restaurants
- Hotel Purva - 8 min. rijden
- Saltt - 4 min. rijden
- Thakare Hotel - 1 min. rijden
- Common House - 4 min. rijden
- Oleander Farms Pvt Ltd - 7 min. rijden
Over deze accommodatie
Amantran Farms and Resort
- Geniet van je bezoek aan Karjat met een verblijf bij Amantran Farms and Resort. Amuseer jezelf in het buitenzwembad en eet daarna een hapje in het restaurant.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 5 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 12.30 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Ontbijt met lokale gerechten (toeslag) elke dag 08.00 uur–10.30 uur
- Restaurant
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
- Bagageopslagruimte
Voorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
Jezelf opfrissen
- Gratis toiletartikelen
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt een ontbijt met lokale gerechten aangeboden tegen een toeslag van ca. INR 500 voor volwassenen en INR 300 voor kinderen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa
Ook bekend als
Amantran Farms And Karjat
Amantran Farms and Resort Hotel
Amantran Farms and Resort Karjat
Amantran Farms and Resort Hotel Karjat
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Amantran Farms and Resort?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Amantran Farms and Resort?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Amantran Farms and Resort?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Amantran Farms and Resort?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Wat is er in Amantran Farms and Resort en omgeving zoal te doen?
Amantran Farms and Resort heeft een buitenzwembad.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Amantran Farms and Resort?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.