Gehele woning
Lefkes Hidden Gem in Lefkes
Accommodatieklasse: 2
Vakantiehuis in Paros
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Lefkes Hidden Gem in Lefkes





Vanaf Lefkes Hidden Gem in Lefkes is het nog geen 15 minuten rijden naar Haven van Parikia.
Beoordelingen
9,69,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
- Gratis wifi
- Lounge
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- 3 woningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Lefkes Blissful Home
Paros
Lefkes Blissful Home
Paros
- Kitchenette
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling

Pili Pala Suites
Paros
Pili Pala Suites
Paros

Authentic White House in Paros Lefkes
Paros
Authentic White House in Paros Lefkes
Paros
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Paros, South Aegean
In de buurt
- Marmergroeves van Marathi - 10 min. rijden - 6.4 km
- Strand van Logaras - 12 min. rijden - 7.9 km
- Punda Beach - 13 min. rijden - 8.3 km
- Kalogeros-strand - 13 min. rijden - 8.3 km
- Haven van Parikia - 17 min. rijden - 12.5 km
Lokaal vervoer
- Parikia (PAS-Nationale luchthaven Paros) - 35 min. rijden
- Naxos (JNX-Nationale luchthaven Naxos Island) - 9 mijl/14,5 km
- Ermoupolis (JSY-Nationale luchthaven Syros Island) - 29 mijl/46,7 km
- Mykonos (JMK-Mykonos Island National) - 27,1 mijl/43,6 km
Restaurants
- Hellas - 13 min. rijden
- Crios Beach Restaurant - 15 min. rijden
- Zazala Beach Bar & Restaurant - 16 min. rijden
- Calypso Cafe Paros - 16 min. rijden
- AEOLI Τσιπουροταβερνείον - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
Lefkes Hidden Gem in Lefkes
- Vanaf Lefkes Hidden Gem in Lefkes is het nog geen 15 minuten rijden naar Haven van Parikia.
Overzicht
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
- In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
- Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
- Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
- Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
- Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Parkeermogelijkheid op straat
Huiskamers
- Woonkamer
Huisdieren
- Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
- Brandblusser
- EHBO-doos
Algemeen
- 3 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser en een EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
Registratienummer van de accommodatie 00003269724
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Lefkes Hidden Gem in Lefkes Paros
Lefkes Hidden Gem in Lefkes Private vacation home
Lefkes Hidden Gem in Lefkes Private vacation home Paros
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Lefkes Hidden Gem in Lefkes?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Lefkes Hidden Gem in Lefkes?
Nee, helaas niet, maar je kunt wel op straat parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Lefkes Hidden Gem in Lefkes?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.