Hotel Helm

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel in Niš met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Niš met een verblijf bij Hotel Helm. Ga een hapje eten in het restaurant of sluit je dag ontspannen af met een drankje in de bar/lounge.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Businesscentrum
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Minibar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Executive suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Presidentiële suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Vizantijski Bulevar 25, Niš, 18000

In de buurt

  • Schedeltoren - 2 min. rijden - 1.5 km
  • Plein van Koning Milan - 4 min. rijden - 3.0 km
  • Mediana - 5 min. rijden - 4.0 km
  • Vesting van Nis - 5 min. rijden - 3.3 km
  • National Museum Niš - 5 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Nis (INI-Constantine the Great) - 18 min. rijden
  • Station Niš - 15 min. rijden
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Soul Food Boutique By Gaga - ‬5 min. rijden
  • ‪Алексића Тврђава - ‬5 min. rijden
  • ‪Piccolo - ‬3 min. rijden
  • ‪Nacionalna Klasa Niš - ‬5 min. rijden
  • ‪Sklonište - ‬5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Helm

  • Geniet van je bezoek aan Niš met een verblijf bij Hotel Helm. Ga een hapje eten in het restaurant of sluit je dag ontspannen af met een drankje in de bar/lounge.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 20 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.00 uur–11.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Tuin
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Klamboes

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 75
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 20 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Noodkoord in badkamer
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Minibar
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Traagschuimmatras

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.11 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55, per nacht voor gasten van 7 tot 14 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20 per voertuig (enkele reis, ruimte voor 4 personen)

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 3 februari 2026 tot 1 januari 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Kinderen & extra bedden

  • De luchthavenshuttle kost EUR 19 voor kinderen (enkele reis)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is Hotel Helm momenteel open?

Deze accommodatie is van 3 februari 2026 tot 1 januari 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Helm?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Helm?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Hotel Helm een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 20 per voertuig, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Helm?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Helm en omgeving zoal te doen?

Hotel Helm heeft een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Helm?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Helm zich?

Hotel Helm bevindt zich in Medijana, op een korte 16 minuten loopafstand van Schedeltoren.